Problémy s přejídáním a následné hubnutí.Hledám motivační partu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilcaninka
Nováček 5 příspěvků 21.04.19 20:41
Problémy s přejídáním a následné hubnutí.Hledám motivační partu

Ahoj děvčata, mám problém s přejídáním. Dříve jsem jedla pravidelně a zdravě, ale teď už asi 2,5 roku se hrozně přejídám. Nejhorší na tom je, že mi to občas jde i ven, jak se najím. Dříve jsem volnou vůli měla, ale nevím, co se děje, ale jsem opravdu líné ????. A tak vás milé dámy žádám, zda by se nenašel nějaký dobrovolník, s kterým bych si chatovala a vzájemně bychom se motivovali v hubnutí. Já už jinak asi motivaci nenajdu… Má představa je např. Fotky, co jsme za den snědli, kolik jsme zhubly, co jsme dělaly za aktivitu… Dámy, pokud se z vás některá najde, tak budu velice vděčná ???????? jinak přeji hezký zbytek dne.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34453 příspěvků 1 inzerát 21.04.19 21:16

Přeji, ať najdeš vůli se nepřejídat. Možná by neškodilo zapátrat po příčině, po okamžiku, kdy nastala ta změna k horšímu? Nestalo se ti tehdy třeba něco, že jsi to začala řešit jídlem? Je to často problém hlavy. Sice nemám nafoceno, co jsem dnes snědla, ale asi takto: miska jogurtu s ovocem, oříšky a semínky na snídani, pak jablko na sváču, k obědu jehněčí s brusinkami a bramborem, k večeři makrela a salát coleslaw, jezdila jsem na kolečkáčích a na kole.

sara1000
Kelišová 5617 příspěvků 21.04.19 21:18

@Lilcaninka
Nevim, zda jsem to co hledas.Ale kvuli praci jsem zazdila cviceni a me telo mi to ted vraci. Nejsem nijak tlusta.Jen vidim, jak se mi to uklada do zadku a stehen.
Takze ikdyz pravidelne beham, ted i jezdim na kole Tak musim zacit chodit i cvicit. Vratim se zas ke kruhovym treninkum a TRX. Zacinam v nasledujicim tydnu.

Lilcaninka
Nováček 5 příspěvků 21.04.19 21:27

@sara1000, mohu se k vám přidat? :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Lilcaninka
Nováček 5 příspěvků 21.04.19 21:29

:pankac: @Tiger-lily, moc děkuji za radu a za inspiraci :wink:. Zkusím nad tím takto přemýšlet.

sara1000
Kelišová 5617 příspěvků 21.04.19 21:36

@Lilcaninka
Urcite, budu rada.Jako uprimne, jidlo vam fotit nebudu :mrgreen:
Ale kazdodenni hlaseni pres whatsapp napriklad neni problem ;)
Zmerime se, zvazime se, vyfotime se a jdeme do toho :palec:

Edit:spatny smajlik

Uživatel je onlinemodravlocka
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 21.04.19 21:57

No já mám opačný problém - jsou dny, kdy pořádně nejím. Někdy zapomenu, někdy nemám čas a nestíhám, nezvládnu nakoupit, neodhadnu množství obeda/večeře, takže se uskromnuji na úkor zbytku rodiny… Už kolikrat jsem si říkala, že nad sebou potřebuji nějaky bič, že toto (ne)stravovani není dlouhodobě udržitelné. Co se týče pohybu, také je to u mne hodně nevyvazene a mám v něm velké výkyvy. Napr. 14 dní se pořádně nehnu a pak dám za 1 den 40km chůze a druhý den dalších 20km na kole. Další týden se většinou zase veze v módu pár kroků do práce a z práce.
Alespoň hubnout nebo pribírat nepotřebuji, váhu mám v rámci normy, ale ty me návyky jsou celkem silene.

Lilcaninka
Nováček 5 příspěvků 21.04.19 22:03

To chápu, to má moje kamarádka, a také z toho nemá radost… Většinou, že nejí má z nervů, a pak jak zhubne, to dohání přejídáním. Naštěstí je stále jako proutek, ale též to pro tělo asi není zdravé :) @modravlocka

Fiducia
Nadpozemská drbna 25113 příspěvků 22.04.19 09:40

Zvu tě k nám, máme motivační skupinku :kytka: https://www.emimino.cz/…nuti-325925/

Sašíí
Kecalka 136 příspěvků 22.04.19 21:25

Ahoj, klidně do toho půjdu s tebou..už se na sebe nemůžu dívat :see_no_evil: nejhorší je, že „držení diety“ mi vydrží pár dní a zase na něčem újezdu a je ti zpátky ve starých kolejích :rolling_eyes:

Lilcaninka
Nováček 5 příspěvků 22.04.19 21:48
Děkuji

@Fiducia To je od vás milé, ale už v jedné partě jsem od včerejšího večera :)

Váš příspěvek
Reklama