Problémy s přítelem a jeho rodiči

Anonymní
1.6.20 22:20

Problémy s přítelem a jeho rodiči

Zdravím. Prosím o radu.
Před třemi a něco lety jsme se seznámili. Láska na první pohled. Po pár měsících jsme spolu šly bydlet. 45km od moji rodiny. Do pro mnou neznámého místa…
Začla jsme chodit do práce. Po čase jsem ji změnila (kvůli úrazu) a chodila do stejné jako přítel a jeho matka. Po necelých dvou měsících tedy ve zkušební době jsem otěhotněla a díky pozici s nebezpečným zářením jsem byla nucena se zeptat zda mi něco nehrozí tím pádem jakmile jsem řekla, že jsem těhotná. Měla jsem na hodinu výpověď.
Přestěhovali jsme se do domu jeho rodičů. Vzal si hypotéku aby jsme si udělali svůj byt v prvním patře a žili jako rodina. Celé těhotenství a půl roku po jsme bydleli u jeho řidiču v pokoji 3×3metry. Rekonstrukce se strašně táhla a nebylo možné bydlet ve svém. On se k synovi neměl. Věčně seděl s tátou a mámou v garáži (mají tam posezení, tv, kamna…) A já doma sama s malym. Nikdy ho nechoval, neměl na ruce, nedal mu pusu ani Merkel že ho má rád. To se stupňovalo. Teď má malý dva roky. Před Vánoci přítel přestal komunikovat s rodiči. Byl úžasný,. Hrál si s malym, po večer když malý spal jsme seděli… Častěji měli sex. Zasnoubili jsme se. Naplánovali svatbu apod. A zase snimi začal komunikovat. Dělá jim otroka. Oni písknout a on běží. Nejhorší na tom je že mě nenávidí za to ženám své názory a žijí podle svého a řeknu co si myslím. Můj denní režim je obstarat syna, domácnost a ještě zahradu. Zastavím se až večer když syn unse a to ještě jdu uklízet obývák s kuchyní kde jsou hromady nepořádku. Dělám vše co dělají ženy s dítětem na mateřské. Miluji varenia pečení. Tím pádem jsem imr Vere u plotny. A stejně jsem špatná. Obdělávám sama celou zahradu a do se synem a stejně jsem já ta svině. Tchýně je líná pomalu i dýchat. Sotva uvaří tchánovi když přijde z práce.
On je totální alkoholik. Přijde z práce, otevře pivo, než jde spát má 5 piv a 6 panáků vodky. A to chodí na ranní. A nejhorší na tom je že to dělá i přítel. Sedí a ním v,, garáži,, do noci a chlastá s ním. Pak leze domu po čtyřech. Ale na to kašlu. Mě vadí to že se nemá k synovi a ke mě. Sex jednou za měsíc je hodně málo na to že mě je 21 a jemu 25. A přitom ten čas je. Ale on ho raději tráví s rodiči. Tchýně ne aby ho hnala za rodinou, ta ho ještě drží aby byl s tátou. Nově jsem se dozvěděla že když jde domů od nich říká že jde spát… Přitom spolu třeba sedíme. A on místo aby řekl že jde za mnou tak se vymlouva že jde spát… Před nimi mi nedá pusu, nemluví na mě.. prostě jako by pro něj bylo ponižující to dělat. Ale bez nich je milionový. Vše co chci tak koupí, udělá. Ale zásadní věc je to že se nemá k synovi. A já už to nedávám. Je na něj hnusný. Věčně ho plácá přes ruce a přes zadek. Ale aby mu něco vysvětlil a měl ho rád to ne. Dnes byla totální hádka. Byli jsme venku. Hraji si s malym a o. Hodinu je s maminkou a povídá si s ní a pije s ní pivo místo aby si s námi hrál. Nebo za námi přišel. Pak šel jako něco dělat. Vrátil se teď večer. A semlela se hádka. Nejsem ženská která drží hubu. Nenechám sáhnout na syna. Za syna bych dala život. A už ze sebe nechci dělat debila a poskoka. A tak jsem řekla vše co mám na srdci. A je zle. Očividně se že mě snaží udělat debila a já nevím co všechno. Ve vzteku jsem mu nadávala do všeho možného. Ale kdo by nenadaval. V mojí situaci. Byla jsem sprostá jako dlaždič. ale abych pravdu řekla. I přes to všechno ho mám pořád ráda. Pořád doufám že se změní. Že bude jiná dostane rozum. Ale to už si říkám dva roky… Co myslíte? Co by jste udělali v mě situaci? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1419
1.6.20 22:29

No nevim. Kdybys nemela to dite, tak reknu, at odejdes. Kdyby nebyla hotova ta rekonstrukce, tak reknu, at se odstehujete od jeho rodicu. Takhle tezko radit. Asi si budete muset ujasnit, jestli spolu chcete byt a za jakych podminek. Takhle to moc dlouho dal nepujde.

Příspěvek upraven 01.06.20 v 22:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
1.6.20 22:30

Odstěhovala bych se. Buď s partnerem a nebo bez něj. K rodině se vrátit nemůžeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.6.20 22:38

K rodině se vrátit nemůžu. Máma je bohužel sama a je na speciálce. Popravdě bych se nerada vracela někam kde není zázemí apod. Má nás sice ráda ale byla to větší starost.
Tady kromě té situace je vše. Malý má všechno. Nechci aby díky mému rozhodnutí o ukončení vztahu pak trpěl tím že bych mu neměla za co koupit co potřebuje apod. Určitě víte jak to myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3666
1.6.20 22:40

Odstěhovala bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.6.20 22:41

Na druhou stranu si přeji aby měl malý spokojené dětství. Měl tátu. Měj vše co potřebuje a chce. Dokonce jsem se jeden čas snažila vše zkousnout a přehlížet. Ale bylo to ještě horší. Pak jsem snimi začala vycházet. Ale to také jen proto, že jsem vše dělala, a skákala podle nich. Takže nejspíš budou jen dvě možnosti. Buď dělat fackovacího panáka a nebo půjdu se synem pryč a tím ho připravím o spokojený život se vším co bude chtít a potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
1.6.20 22:45

@Janina98 Promiň,ale nepřijde mi že zrovna tohle je nějaké zázemí. Čím bude starší, tím více bude vnímat jak se Tvůj partner a jeho rodiče chovají, ale je to Tvůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3666
1.6.20 22:47

A myslíš, že by měl syn spokojený život s otcem co ho bije a prarodici akloholiky? Lásku mu peníze nevynahradi. Vydržela bych max ještě rok než půjde malý do školky a ty do práce, šetřila kde se dá s pokud by se nic nezměnilo tak bych odešla. Hlavně si s ním neporizuj další dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.6.20 22:49

@Oliverka28 já vím že mít všechno není tak důležité. Nejhorší na tom je že přítel prožil to samé co já. Jeho táta se o něj nezajímal, chlastal, máma se o něj starala sama, neměli peníze, byli socky, neměli pomalu co jíst. On ji mlátil apod. A přitom je teď přítel to samé.
A já jsem asi kráva když si pořád říkám že se změní. Hold to bude asi vrozené. Bohužel mě to strašné mrzí. Ale pro syna udělám cokoliv. Pořád si říkám, že odejít můžeme kdykoliv. Mám mámu kam se můžu vrátit. Není to sice nejlepší ale rozhodně by malý byl v klidu, v milující rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.6.20 22:52

@JancaS84 ano něco takového už jsem chtěla. Malý půjde do školky. Našetřim a půjdu pryč. Bohužel bydlíme ve vesnicí 15km od města. Není tu nic. Nemám auto… Mám řidičák, a auto také bylo. Ale bylo jeho a on ho prodal když jsem šla na mateřskou. Školka by byla 10km daleko. A práce bohužel moc není. Ale vše by se dalo. I kdyby jsme měli jezdit brzy ráno vlakem. A pak zpet autobusy.
Jen mě pořád nedá spát ta situace. Přežít ještě další rok tímhle.. ale zase kvůli synovi udělám cokoliv. Hold je budu ignorovat. A budu vnímat jen syna. To by byla také možnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
1.6.20 22:53
@Janina98 píše:
@Oliverka28 já vím že mít všechno není tak důležité. Nejhorší na tom je že přítel prožil to samé co já. Jeho táta se o něj nezajímal, chlastal, máma se o něj starala sama, neměli peníze, byli socky, neměli pomalu co jíst. On ji mlátil apod. A přitom je teď přítel to samé.
A já jsem asi kráva když si pořád říkám že se změní. Hold to bude asi vrozené. Bohužel mě to strašné mrzí. Ale pro syna udělám cokoliv. Pořád si říkám, že odejít můžeme kdykoliv. Mám mámu kam se můžu vrátit. Není to sice nejlepší ale rozhodně by malý byl v klidu, v milující rodině.

Já bych odešla, zvlášť když píšeš že máš kam, evidentně Tvůj partner nic změnit nechce, nebo to aspoň tak nevypadá a dělat někomu fackovaciho panáka jen pro klid v rodině, to fakt ne. Děti jsou vnímavější než si kolikrát myslíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.6.20 22:54

@Oliverka28 asi máte pravdu. Zítra to začnu řešit. Děkuji za otevření oči a za více názorů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
1.6.20 22:54
@Janina98 píše:
K rodině se vrátit nemůžu. Máma je bohužel sama a je na speciálce. Popravdě bych se nerada vracela někam kde není zázemí apod. Má nás sice ráda ale byla to větší starost.
Tady kromě té situace je vše. Malý má všechno. Nechci aby díky mému rozhodnutí o ukončení vztahu pak trpěl tím že bych mu neměla za co koupit co potřebuje apod. Určitě víte jak to myslím.

Opravdu? Vidíš a mě přijde, že jak kdyby neměl tátu, ten radši chlasta s dědou v garáži :( A maminka strhana a nešťastná. S manželem jsi o tom mluvila, v klidu bez porvavani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3666
1.6.20 22:59

Není to vrozené, ale špatný příklad v rodině. Bohužel v tom vyrůstal a teď to dělá taky, protože mu to přijde jako standardní chování. Stejně to pak může dělat i tvůj syn svým dětem atd. zacarovany kruh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
1.6.20 23:00

Je ti jen 21? Nějak jsi to celé od začátku vzala za špatný konec. Nejvyšší čas to začít srovnávat. Co peníze z hypotéky - jsou fuč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama