Problémy s přítelem, co mám dělat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 07:15

Problémy s přítelem, co mám dělat?

Zdravím holky…poraďte jak vy jste se zachovaly vy? S přítelem jsme spolu 4 roky, máme 4 měsíční holčičku, kterou neskutečně milujeme a dělá nám nejvíc radost. Náš vztah byl doteď taky krásný..je jasné, že hádky padly to je v každém vztahu, ale nic vážného…přítel je ale v poslední době furt bez nálady…když se ho zeptám co mu je tak mi odpoví že má obavy že někdy něco udělám…nechápu proč protože nemá vůbec důvod a to je tak poslední měsíc vkuse pořád a tím pádem je náš vztah i na prd.. když jsme se hádali tak jsem většinou byla já ta která vždy pricupitala ať jsme v pohodě a nehsdame se ikdyz jsem za hádku nemohla já… Pořád jen já já já jsem ta co doliza aby jsme se prostě nehadali a byli v pohodě..pořád jen mě záleží na tom vztahu a na něm.. přijde mi jak kdyby mu to bylo jedno…pak ale je najednou zas normální a ke mě fajn…ale za chvíli zas divný a zas mě obvinuje. Zase jsem opět ta co mu vše vysvětluje že se nemusí ničeho bát…třeba v sobotu že se mu zdál hnusný sen o mě nevěděla jsem to a přinesla mu snídani do postele chtěla mu dát pusinky na dobré ráno a odmítl mě že se mu hnusim kvůli tomu snu…zas jsem byla ta co pricupitala ať toho nechá a chtěla být ok…už nevím co dělat jestli ze sebe furt dělat tu blbku smutnou a dooizat ať jsme v pohodě..už mě to totiž nebaví takhle..nejradši bych se na to vykaslala a nechala ho tak a co bude dál to se uvidí…budu si doma delat svoje nevšímát si toho že má zas blbou náladu nedolizat nic a uvidím jestli on někdy doleze a taky mu bude na našem vztahu záležet nebo to nechá jit do kytek..mám se tak zachovat? Nebo jak by jste se. chovaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12888
19.11.19 07:22

Nechte ho aspoň chvilku bejt. Nemá evidentně čas pro sebe. Bez vás za zadkem si snad ani nemůže dojít na záchod. Nevšímejte si ho a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8206
19.11.19 07:24

Měli byste si sebe méně všímat…řešíte kraviny…Když je uražený nebo má blbé řeči, nech ho přitom. Najdi si činnost, nevšímej si ho, ať si vymáchá čumák. Je vidět, že kromě dítete nemáte společné zájmy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8582
19.11.19 07:25

Zřejmě má z něčeho špatný svědomí. Není normální z čistá jasna někoho obviňovat. Ty mu děláš snídani do postele, a on to řekne že se mu hnusis kvůli snu? :zed: Hnala bych ho svinskym krokem. Nedolejzej za ním. Já mám chlapa se kterým se pohádam a on už za pár minut neví že byla hádka. 8o Úplně to totálně přejde, přitom zase flegmatik Teda vůbec není, spíše naopak. Ale já se musím udobrit, jinak to v sobě dusim :palec: Každopádně vy jste jiný případ, tohle mi nepřijde normální. Sama bych klidně uhodila na něj jestli ON někoho nemá. Protože to chování je víc než zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14964
19.11.19 07:39

Bych mu tu snídani hodila na hlavu, kdyby mi tohle řekl :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10206
19.11.19 07:48

Co tím myslí, že se bojí, že někdy něco uděláš, jako že bys ho podvedla? Není to tak náhodou „podle sebe soudím tebe“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2175
19.11.19 07:57

Kolik Vám je let? Mě jeho chování přijde strašně dětinské. Pokud bych se s manželem nebavila pokaždé, co se mi něco takového zdá tak se nebavíme 4dny v týdnu. Hlavně dělat doma dusno, kvůli něčemu co se nestalo? A vy ještě za ním dolézát a ťuťu ňuňu. Ja bych si s mým mužem normálně sedla, řekla bych mu takhle teda ne, chováš se jako B…c a takové chování akorát ničí náš vztah… co jiného chcete dělat…komunikovat a neprdelkovat mu…at si vás váží ne? Z popisu mi tak trochu přijde že pán je žárlivec… jste doma s miminkem /a on se chová hnusně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 07:57
@Michelle_M píše:
Co tím myslí, že se bojí, že někdy něco uděláš, jako že bys ho podvedla? Není to tak náhodou „podle sebe soudím tebe“?

Jo..nebo psala s nějakým atd…taky si myslím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 08:02
@kavulenka píše:
Kolik Vám je let? Mě jeho chování přijde strašně dětinské. Pokud bych se s manželem nebavila pokaždé, co se mi něco takového zdá tak se nebavíme 4dny v týdnu. Hlavně dělat doma dusno, kvůli něčemu co se nestalo? A vy ještě za ním dolézát a ťuťu ňuňu. Ja bych si s mým mužem normálně sedla, řekla bych mu takhle teda ne, chováš se jako B…c a takové chování akorát ničí náš vztah… co jiného chcete dělat…komunikovat a neprdelkovat mu…at si vás váží ne? Z popisu mi tak trochu přijde že pán je žárlivec… jste doma s miminkem /a on se chová hnusně…

Ano je zárlivější typ..24..právě…dolizam neustále furt a tutu nunu ať je v klidu kvůli něčemu co se nestalo..nebo pořád řeší co by bylo kdyby jsme byli bez sebe..jako nechápu na co to řeší…že Bůh ví s kým bych co měla jak by jsme se rozešli a to je furt dokola…nebaví mě to tak..a přesně ničí nam to vztah doma je dusno kvůli blbemu jeho „myšlení“ že něco někdy…

• Citovat
  • Nahlásit
2175
19.11.19 08:13

Rikam upozornila bych o na to jak vás to štve, mě by to navíc teda i uráželo, že si myslí, že bych něco takového udělala. Rekla bych mu že je fajn se ujištovat že se mate radi, že si život neumíte bez sebe představit, ale všeho dost. A hlavně, přestala bych si toho všímat, když chce dělat problém z něčeho co není a nebylo, tak at si to řeší sám ve svojí hlavě..Hlavně na mě by to mělo úplně opačný efekt, než pán zamýšlí…akorát bych přemýšlela jestli s takovým člověkem chci fakt být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
19.11.19 08:53
@Cenarius píše:
Nechte ho aspoň chvilku bejt. Nemá evidentně čas pro sebe. Bez vás za zadkem si snad ani nemůže dojít na záchod. Nevšímejte si ho a je to.

No to jsou zase kecy. Panáček se chová jako deb*l a ženská se mu má klidit z cesty. Mám takového kamaráda, pořád brečí, jak je sám, a že ho nikdo nemá rád. Každej mu akorát ubližuje a podobně. Přitom je to to hovado, které odešlo od rodiny, žije ve společné domácnosti s vlastní matkou. Sám by totiž neuplatil ani nájem. Kdyby se takto choval můj muž, poslala bych ho po patnácti letech někam na léčení. A jen tak mimochodem by mě moc zajímalo, kolik je oběma aktérům let. Chovají se jako nevyzrálí pubescenti. A ten chlap svým chováním kryje vlastní nevěru. V horším případě jde o psychopata, se kterým si zakladatelka neměla pořizovat dítě. Dejte si oba facku a vzpamatujte se. Chtělo by to se začít chovat jako dospělí lidé.

• Citovat
  • Nahlásit
401
19.11.19 09:05

Holky jak to tady ctu veskere nase starosti z chlapi je silene. nekdy si rikam neni nam lip aby jsme byli sami nerikam kazdy ma svoje ale potrebujeme doma to objeti a nejakou tu lasku. a samozrejme by jsme to asi nedali finacne :,( :,( nerikam vsichni chlapi nejsou stejni ja si celkem nemuzu stezovat, ale taky me nekdy stve.ale to asi je vsude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
19.11.19 09:13

Me zarazi, jak tu kazda, kdo pise o problemech s partnerem, povazuje hadky za standartni v kazdem vztahu… to co popisujes, je chovani nactiletych pubertaku a ne rodicu - s tebou se chlap nebavil jen pro to, ze mel o tobe spatny sen? to jako fakt? a ty pak za nim prilezes jako pejsek a cekas na pohlazeni? :nevim: :zed: m… to musi by pro vase dite super v takovemto prostredi vyrustat :-( :-( co bych delala ja? urcite bych si takto nevyzrala osoba (a dle popisu jste jimi oba) neporizovala dite a nejdrive dospela, o vyberu otce nemluve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat