Problémy s přítelem se stupňují

Anonymní
24.1.20 20:31

Problémy s přítelem, stupňuje se to

Zdravím všechny…jdu se spis vypsat než se radit…protože vim ze mi všechny budete psát odejdi…jsem s přítelem 5 let máme krásnou půlroční holčičku..je nám 26…přítel je dobrý otec a i úžasný muž když se nehadame…v poslední době je toho ale na me strašně moc..porad si na me něco hleda..hledal si i předtím ale mavala jsem nad tím rukou…ted se to ale stupňuje…porad něco dělám špatně i když nic nedělám..ve zkratce si na me hledá porad záminku jak se pohadat…včera to bylo třeba nechci jít s tebou a s malou se projít..nech me beztak se cumis po jiných beztak si pises ty kun*do…a cely den se sennou nebavil…před chvíli jsem uspala malou a je zvykla po uspani chvilku spinkat vedle me na gauči a po 10 min ji presunuji do postylky…máme propojeny obývak s kuchyni a řekl ze chce jít jist a pak kouřit (balkon máme v ložnici kde spí mala a tříska to když otvírá balkon) říkám mu ze ještě nespí tvrde at si jde prvně zakourit a pak ji přenesu a udělám mu jídlo… Vyjel po me ze dělám jen komplikace já mu to chtěla vysvětlit a začal po me řvát at držím hubu a jdu se zavřít lepší vedle…tak jsem se sebrala a šla vedle sedim v pokojicku od.male a brecim… Nevím co dělat už mi téma naladama leze krkem :,( brecim zároveň i štěstím ze jsem tak šťastná ze mám aspoň tu moji úžasnou půlroční dcerku :srdce: která mi dělá každý den nejkrásnějším na rozdíl od něj :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.1.20 20:35

Oslovit me chlap kun** a rvat na me at drzim hubu, okamzite odchazim. Psychicky nezvladam takoveto jednani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:36

Nemiluje to seres ho, nevazi si te, ponorka a navic je to nevyzraly jedinec protoze ti to neni schopen rict narovinu a pri sebemensi zamince startuje. Ale jinak je to jiste uzasny muz. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15037
24.1.20 20:36

No tak ses vypsala, poplakala a jdi dělat tu večeři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:38
@Anonymní píše:
Zdravím všechny…jdu se spis vypsat než se radit…protože vim ze mi všechny budete psát odejdi…jsem s přítelem 5 let máme krásnou půlroční holčičku..je nám 26…přítel je dobrý otec a i úžasný muž když se nehadame…v poslední době je toho ale na me strašně moc..porad si na me něco hleda..hledal si i předtím ale mavala jsem nad tím rukou…ted se to ale stupňuje…porad něco dělám špatně i když nic nedělám..ve zkratce si na me hledá porad záminku jak se pohadat…včera to bylo třeba nechci jít s tebou a s malou se projít..nech me beztak se cumis po jiných beztak si pises ty kun*do…a cely den se sennou nebavil…před chvíli jsem uspala malou a je zvykla po uspani chvilku spinkat vedle me na gauči a po 10 min ji presunuji do postylky…máme propojeny obývak s kuchyni a řekl ze chce jít jist a pak kouřit (balkon máme v ložnici kde spí mala a tříska to když otvírá balkon) říkám mu ze ještě nespí tvrde at si jde prvně zakourit a pak ji přenesu a udělám mu jídlo… Vyjel po me ze dělám jen komplikace já mu to chtěla vysvětlit a začal po me řvát at držím hubu a jdu se zavřít lepší vedle…tak jsem se sebrala a šla vedle sedim v pokojicku od.male a brecim… Nevím co dělat už mi téma naladama leze krkem :,( brecim zároveň i štěstím ze jsem tak šťastná ze mám aspoň tu moji úžasnou půlroční dcerku :srdce: která mi dělá každý den nejkrásnějším na rozdíl od něj :,( :(

A proč s ním ještě jseš? Neříkej mi že se k tobě před tím takhle nechoval, s takovým blbcem si udělat dítě. Jestli máš kam jít, okamžitě bych si vzala malou a odešla bych od něho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:38

Jo, přesně takhle se chová úžasný muž :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:41

Zacinam se tady citit menecenna, protoze me nikdy zadny z mych partneru netituloval pohlavnim organem, ani mi nerekl, ze mam drzet hubu atd. Tak si rikam, jestli oni me ti borci meli vubec radi?
Tak treba se i ja jednou dockam tak krasneho a naplneneho vztahu s uzasnym muzem a tatou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.1.20 20:45

Dobrý otec?

Dobrý otec, který třískáním málem vzbudí dceru? A nikdy nesmí říct taková slova…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
24.1.20 20:48

Ano, ten je opravdu úžasný když ti tak sprostě nadává miláček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:48
@ontarova.stara píše:
Zacinam se tady citit menecenna, protoze me nikdy zadny z mych partneru netituloval pohlavnim organem, ani mi nerekl, ze mam drzet hubu atd. Tak si rikam, jestli oni me ti borci meli vubec radi?
Tak treba se i ja jednou dockam tak krasneho a naplneneho vztahu s uzasnym muzem a tatou.

Pravdu díš. Mě fascinuje, kde ty ženský sháněj takový materiál. Samozřejmě nejlépe ihned pojištěný mimískem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:55
@Hraběnka Stradová píše:
Pravdu díš. Mě fascinuje, kde ty ženský sháněj takový materiál. Samozřejmě nejlépe ihned pojištěný mimískem :roll:

Ja jsem celkem strizlive rezistentni a u spousty mistnich diskuzi si to podelim dvemi, protoze hormony delaji sve. Ale nejak neumim najit omluvu pro slovnik dlazdice ke komukoliv, natoz k nejblizsimu cloveku a matce sveho ditete. A ze je mu u zadku i vlastni dite uz nechapu vubec. Zahulit si muze i u okna v obyvaku, kdyz je tak liny dojit pred barak. Je mu sestadvacet, takze zadny decko. Bohuzel vul volem zustane :nevim:. Jak se rika…„a z mladych telat staly se stare kravy“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
24.1.20 21:09

Reknu ti tajemstvi. Uzasny muz se umi i uzasne hadat..tohle neni uzasny muz… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 21:12
@ontarova.stara píše:
Ja jsem celkem strizlive rezistentni a u spousty mistnich diskuzi si to podelim dvemi, protoze hormony delaji sve. Ale nejak neumim najit omluvu pro slovnik dlazdice ke komukoliv, natoz k nejblizsimu cloveku a matce sveho ditete. A ze je mu u zadku i vlastni dite uz nechapu vubec. Zahulit si muze i u okna v obyvaku, kdyz je tak liny dojit pred barak. Je mu sestadvacet, takze zadny decko. Bohuzel vul volem zustane :nevim:. Jak se rika…„a z mladych telat staly se stare kravy“.

Přesně, ukázková láskyplná komunikace a také báječný otec a vzor pro své dítko. A je to chyba té ženy, že vůbec něco takového dopustí. Inu, jaký šel, takovou potkal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
24.1.20 21:15

Říkej mu jinak, než přítel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2808
24.1.20 21:17

Mně by podobný hulvát takto oslovil jednou a ten vztah by pro mně skončil. Pokud bych měla kam, odešla bych hned. Pokud ne, odchod bych si naplánovala a odešla bych, až by to bylo možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama