Depilace voskem - příliš krátké chloupky?

14.5.18 22:40

Problémy s růstem chloupků

Ahoj, potřebovala bych poradit od nějaké zkušenější slečny/paní než jsem já.
Nedávno jsem se objednala na depilaci nohou voskem. Přišla jsem tam po týdnu neholeni a co se nestalo. Paní mi řekla, že chloupky jsou moc krátké, ikdyz jsem vypadala jak Yeti. :jazyk: Tudíž jsem se preobjednala.
Zítra jdu na depilaci znova, mezitím pátkem 4.5. jsem jen oholila, abych nemusela být víkend zabalená v teplácích. Dnes to je 8. den růstu. Stále mám pocit, že je to nastejno, jak minule.
Ptala jsem se mamky, řekla mi, že ji taky rostou ty 3 dny a pak se ten růst prakticky zasekne. Mamka teda má depilator, mě to nevyhovuje. :,(
Má otázka tedy zní, co mám dělat, když nechci čekat asi půl až měsíc při rychlosti růstu chloupků na depilaci v nynějším počasí? Máte některá radu, jak se co nejšetrněji oholit žiletkou? Mám po několika generacích alergii na slunce, takže holení každý den nebo ob den nelze, protože mám vyrážku pak. Jsem už zoufalá. :nevim: Prosím o radu, vše děkuji za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2479
14.5.18 22:41

Ty se mas…me nevydrzi oholene nohy ani 24 hodin… brala bych to ziletkou denne, jako to delam ted a byla bych stastna jako blecha :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 22:44

@Niemeyer právě, že mě narostou ty 3 osudové dny, jak tomu říkám úplně křoví. Pak se to však zasekne, takže nemůžu depilovat. :think: Jsem odkázána na žiletku a s tou alergii to nejde skloubit. Možná jsem to špatně popsala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14242
14.5.18 22:44

Ja se ziletkou holim nohy tak jednou za tyden. :think: jako jo, chloupky jsou videt, ale jen pri pohledu zblizka a to mi na nohy nikdo tak nekouka. pri beznem kontaktu to je v pohode. to mas ty chloupky tak huste, ze se potrebujes holit kazdy den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14242
14.5.18 22:46

@Kateřina171 zkousela jsi epilacni kremy? mozna by ti mohly vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 22:48

@nozu no já mám pravé úplně hodně chloupků, mám to po mamce a má to i sestra stejně. Každá žena to má jinak, moje kamarádka se nemusí holit také dříve, jak za týden. Bohužel to je u mě hodně videt i po 1 dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 22:51

@nozu ještě nikdy, ani moc nevím, jak se to používá. Už jsem tedy četla, že jsou lepší, co se týče podráždění. Možná zkusím, dkyz ta depilace nedopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
14.5.18 23:07

Na nohy fakt epilátor. No a co zkusit nějakou home metodu? Třeba cukrovou pastu?https://dify.cz/epilacni-cukrova-pasta-jak-ji-udelat-aby-fakt-fungovala/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 23:11

@Satisfaction zkoušela jsem, nevzalo mi to skoro žádné chloupky, bylo to pomalé a myslela jsem, že umřu. A to mám hodně vysoký práh bolesti. Loni jsem zkoušela voskové pásky a ty byly k ničemu. Děkuji za odkaz, juknu na to. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1301
14.5.18 23:28

@Kateřina171
ja si stehna holim holici hlavou depilatoru-ne tou skubaci, ale takovou tou „zastrihavaci“.je to sice zdlouhavejsi, ale kuzi pak nemam podrazdenou.tak treba to pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
14.5.18 23:36

@nozu Mam to taky tak, tak jednou za tyden to staci, nekdy to vezmu i vicekrat, kdyz jdeme nekam do spolecnosti, kde by me mohli zkoumat vice :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 23:38

@K82 o tom jsem neslyšela asi ještě. Zjistim si to. Děkuju za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17001
15.5.18 00:18

Najdi si epilátor, který ti bude vyhovovat. Měsíc jsem bez chloupků a na většině míst už přestaly růst úplně nebo silně prořídly. Chce to koupit kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
15.5.18 05:42

Chloupky, tez me vubec nebavi.
Kdyz vyhrávám depilatorem na nohách lytkach- zacnou mi chloupky zarustat.
Holim po kolena, na tehnach chloupky temer nemam.
Pak trisla, z toho mm tez fopu.
Holim ale abych to lidala kazdy den do plavek na to se muzu a neuhlidala bych. Koupila jsem i takove plavkove kratasky a mm klid.
Nohy prejedu ziletkou ob den.
Co leaser?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11778
15.5.18 07:54

@Kateřina171 A rekla ti, jak dlouhe museji byt, aby depilaci mohla provest? Kazda mame nejen jinou hustotu, tloustku, ale i delku chlupu :nevim: Na druhou stranu je od ni ferove, ze z tebe nevytahla penize, kdyz vi, ze to bude bez efektu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama