Problémy s usínáním u půlročního miminka

102
28.12.19 20:58

Problémy s usinam u pulrocniho miminka

Dobrý den, mam doma půlroční holčičku a v posledni době ma jeste vetsi problémy s usínáním nez měla. Skoro od narození pouzivame na spanek plinu na stažení a zavinovacku a ve vetsine případů i bílý šum díky tomuhle spi skoro celou noc, ale nyni ma problémy i kdyz je zavazana a je zaply bílý šum. Pres den se třeba zacne mzourat oci a normálně by usla s plinou a zavinovackou a s bilym sumem hned a ted se snaží s té pliny dostat tak jsem zkoušela ju úplně rozvazat nechat treba jen v dece zakrytou, ale hned ma nohy vzhuru a rukou si bere dudlik i bez šumu jsem to zkoušela a bez efektu az vetsinou usne únavou v té pline a zavinovacce. Zkousela jsem ji dat do ruce i pliny nebo usinacka. Do ted jsem si myslela, ze ma nějaký rezim pac spala vetsinou jak hodinky, ale v posledni dobe je taková uknourana neni to úplně ono :( jestli uz jak je starší tak vse vstreba a vnímá jinak? :nevim: Jedině kde spi bez problémů je auto a tam drive naopak moc spavat nechtěla. V posledni dobe i špatně jí drive jedla po trech hodinach UM(Kendamil) na kterym jsme od narozeni kolikrat vypije jen 30ml a pak z toho vysaje 150 a za hodinu kdy se ji nedaří usnout dalsi 120 :(. S prikrmu ju zatim jenom zeleninu. Nemáte někdo podobnou zkusenost? Co by to mohlo byt? Neočekávám ze to bude pořád zalité slunce jen me mrzi ze ma chudinka takovy problem usnout:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5739
28.12.19 21:05

Dcera půl roku - přes den uspáváme doma v kočáře, večer se utřepe v zavinovačce. Usíná za bílého šumu, ale máme v mobilu apku, co se po půl hodině vypíná, přes den většinou nenatahujeme, ale v noci nakojím a pouštím šum pokaždé, kojím cca 3-5× za noc, někdy jen na znovu usnutí. Když sebou v noci moc šije a jedla chvilku nazpět, dávám ji na bříško, tím zabráním šermování rukou, ale už se umí překulit zpět, takže ji pak najdu zas na boku, či zádech. Příkrmy miluje, je žravá, ne-li pažravá a mlíko, taktéž Kendamil, dáváme na spaní a přes den dle potřeby, jinak nabízím prso. Takže radu nemám, ale já všechno přičítám zubům, které nejsou NIKDE :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4852
28.12.19 21:06

Rostoucí zuby. A zavinování není zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
28.12.19 21:09
@rozand píše:

zavinování není zdravé? Ale jdi ty, to si četla kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
28.12.19 21:12
@rozand píše:

Prvni měsíc jsme meli vecne urvane a nespokojené miminko po precteni knizky od Dr.Karp -Nejšťastnější miminko v okoli kde je doporucovan jak bily sum tak i zavinovani. Od té doby máme doma nejhodnejsi a spokojené miminko pořád v úsměvu jen v posledni době je nějaka uknourana 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
29.12.19 10:51

Mění se to. Je to zase další období. Nikdy to nebude furt tak stejné, ten pul rok je zase takova další meta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama