Problémy s usínáním u 8 měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 34 příspěvků 02.05.19 19:44
Problémy s usínáním u 8 měsíčního miminka

Ahojky maminky, máme takový problém. Malé (skoro 8m) dělá problém s večerním usínáním. Normálně kolem 6 koupání, MM a kolem 7 usíná.. Ona usne ale za chvíli se mi vzbudí a takhle se to opakuje treba do 10,11 než úplně zabere.. Nemáte nějaký tip jak uspat aby to „vydrželo“?????????‍♀️ jinak jime 4× denne plus nekdy v 5 dame kaši… zkoušela jsem i zel. prikrm ale z toho bolelo bricho…
Zkoušela jsem i meduňkový čaj na podporu spánku..zadna změna ???? do postylky..ma usinacka, spi v hnizdecku..a furt tam nechce byt sama..mimochidem v noci se mi od narozeni porad stejne budi..nekolikrat????
Je na to nějaký recept? Nebo prostě nechce byt sama a bojí se ze me nema u sebe..??
Protože pres den usne v pohode.
Prosím poradte..nebo nejaky napad..????

Reakce:
K92
Kecalka 322 příspěvků 02.05.19 20:10

Moje dítě 16 měsíců to má doteď taky tak, kamarádky dítě 19 měsíců stejně… To asi nechceš slyšet že? :)

Anita000
Povídálka 34 příspěvků 02.05.19 20:12

@K92 ano to jsem slyšet nechtěla :D sakra ja bych spala hned a ona ne a ne…ikdyz je unavena… :palec:

LaraA
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 1 inzerát 02.05.19 20:26

Zkus ji vzit k sobe do postele a zalehnout s ni. jinak je to normalni - cekat, ze mimino v 7 vecer usne a v 8 rano se vzbudí je naprosta blbost :mrgreen:
nekde jsem cetla, ze deti, co se v noci nebudi maji vetsi riziko SIDS, tak jsem vlastne za to buzeni rada :srdce:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 02.05.19 20:27

Malej se mi taky furt budi nez poradne zabere a knoura. a nejvic kdyz snim nejsem v loznici to vycejti hned buli.je mu taky 8 mesicu.ja si myslim ze je to normalni. neznam mimco co ny se polozilo a spalo bez ceknuti az do rana ;)

Anita000
Povídálka 34 příspěvků 02.05.19 20:30

@LaraA to je právě to ona se mnou lezet nechce, knoura a breci :)

Anita000
Povídálka 34 příspěvků 02.05.19 20:30

@Kaci89 takze v tom sama nejsem to jsem mozna taky chtela slyset :lol: nechapu ty co reknou..no dnes mi spalo dite celou noc..nechapu… :lol:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 02.05.19 20:33

@Anita000 hele me doktorka rikala, ze jak uz vic vse vnimaji tak to neumi kloudne zpracovat tak proto takova divocina v noci :zed: nejlepsi je, kdyz uprostred noci zacne rvat jak tur, se vzdycky leknu ze mi az spatne je :mrgreen: ale pres den je zlaty, to zase jo

Anita000
Povídálka 34 příspěvků 02.05.19 22:12

@Kaci89 přesně pres den ani o ni nevím..ale v noci knoura a pobrekava tak :nevim:

KryšpínaJetelová
Povídálka 13 příspěvků 02.05.19 22:54

Hele víš co, ono je to těžký.. Může to být cokoliv, zuby, vstřebávání zážitků, teplo, zima.. Je to pořád ještě malý dítě, neumí se s tím ještě samo vypořádat. Buď vděčná za to, že máš zdravý a šťastný dítě a neboj, jednou bude spát celou noc! Teď prostě, my matky, musíme zatnout zuby a nějak ty noci vydržet. Moje dítě, ještě ani v roce, nespí celou noc. Mně to nevadí, chápu, že mě potřebuje. Potřebuje se ujistit, že je v bezpečí, zkrátka že jsem tu pro něj, když potřebuje.

Doporučuji přečíst si knihu S láskou o dětském spánku. :srdce:

Viki89
Povídálka 19 příspěvků 04.05.19 22:09

Ahoj, jakým způsobem malou ukládas? Jestli je to prso a na prsu usne, nebo houpani, tak to muže být tím… Malý také se tak probouzel do 22, rozdělili jsme prso a usinani (teda, pořad jsem před spánkem kojila, jen neusinal na prsu) a pomohlo to

Váš příspěvek
Reklama