Reklama

Problemy se sexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tomaszeman111
Nováček 9 příspěvků 22.03.18 20:43
Problemy se sexem

Zdravim nejsem žena ale rad bych se obratil na komunitu zen ktere by mi mohli poradit s partnerkou sme spolu neco pres 2 roky a rok a pul spolu bydlime a nas vztah je super nehadame se tolerujeme se sme k sobe uprimni a dokazeme spolu vse resit az kdyz dojde na sex. Sex mame tak 1 do mesice obcas 2× a kdyz na to prijde je to krasny a oba si to uzivame ale fakt me trapi z jakeho duvodu nemame sex vicekrat nevim jestli je to tim ze proste tolik sexu k zivotu nepotrebuje ze ji staci takhle malo nebo muze to byt antikoncepci? Nebo myslie ze muze byt problem na me strane? Toho bych se bal nejvic neprijde mi to ani realny protoze kdyz uz mame sex tak z ni citim jak si to uziva obczlast oralni sex no a kdyz na to dojde a ja si otom chci promluvit tak na ni vidim ze ji je to neprijemny nejsem typ muze ktery by si hledal milenky nebo myslel na neveru miluju svou zenu se vsim vsudy jen proste kdyz sem bez sexu 2/3 tydny tak se necitim dopre psychicky deluju za vase nazory :)

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 22.03.18 20:48

Myslím, že na tohle se budeš muset zeptat jí… Protože tohle mi ti asi neporadíme. Jsou ženy, které to k životu moc nepotřebují - třeba mě je to taky jedno, i kdybych to neměla půl roku :D ale někdo to chce zase denně, to je prostě strašně individuální. Antikoncepce také může snižovat chuť na sex. Takže opravdu těžko říct…

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 22.03.18 20:53

Může to být antikoncepci. Nebo taky ne, sex ji nebaví a podrží ti, až když jsi fakt protivnej. A sehraje divadýlko na Oskara, jak si to užívá…
Předpokládám, že děti ještě nemáte, dokážeš si představit, co by bylo po porodu? Já bych řekla, že pak už by nebylo nic.
Zkusila bych to s ní řešit bez ohledu na to, jak se tváří, hezky na rovinu. A pokud by to řešit nechtěla, zvážila bych, zda mi to stojí za to.

Hroznej puberťák
Závislačka 4079 příspěvků 22.03.18 20:59

Antikoncepce je zlo. Snižuje chuť na sex, díky tomu taky funguje - žádný sex, žádné otěhotnění :jazyk: Ať vynechá antikoncepci, budete mít najednou sexu dost - než zabřezne a bude mít :srdce: mimíska :srdce: - pak už budeš bez sexu úplně :mrgreen: :mavam:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 22.03.18 21:13

Prijemny neprijemny, tohle musite vyresit spolu. Antikoncepce na to muze mit vliv velky. A nebo to proste nepotrebuje tak casto. To ti tady nikdo nerekne

Zkai
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 45 inzerátů 22.03.18 21:17

Š_ukání je pro děcka…

A jaká byla frekvence čerstvě po seznámení?

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 22.03.18 21:17

A když třeba naznačíš, začneš častěji tak tě jako odstrčí, řekne že nechce?

Makito
Kecalka 486 příspěvků 22.03.18 21:24

Myslím si, že si to zas tak neužívá, jak ti říká, nebo naznačuje. Možná nemá orgasmus, nechce ti to říct, prostě ho jen předstírá a neví jak to říct

lilith1
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 22.03.18 22:12
@Tomaszeman111 píše:
Zdravim nejsem žena ale rad bych se obratil na komunitu zen ktere by mi mohli poradit s partnerkou sme spolu neco pres 2 roky a rok a pul spolu bydlime a nas vztah je super nehadame se tolerujeme se sme k sobe uprimni a dokazeme spolu vse resit az kdyz dojde na sex. Sex mame tak 1 do mesice obcas 2× a kdyz na to prijde je to krasny a oba si to uzivame ale fakt me trapi z jakeho duvodu nemame sex vicekrat nevim jestli je to tim ze proste tolik sexu k zivotu nepotrebuje ze ji staci takhle malo nebo muze to byt antikoncepci? Nebo myslie ze muze byt problem na me strane? Toho bych se bal nejvic neprijde mi to ani realny protoze kdyz uz mame sex tak z ni citim jak si to uziva obczlast oralni sex no a kdyz na to dojde a ja si otom chci promluvit tak na ni vidim ze ji je to neprijemny nejsem typ muze ktery by si hledal milenky nebo myslel na neveru miluju svou zenu se vsim vsudy jen proste kdyz sem bez sexu 2/3 tydny tak se necitim dopre psychicky deluju za vase nazory :)

Kdyby si to tak uzivala, tak to chce casteji, urcite komunikovat

Tomaszeman111
Nováček 9 příspěvků 23.03.18 02:59
@Kriss Tina píše:

Tomaszeman111
Nováček 9 příspěvků 23.03.18 03:05
@Zkai píše: Š_ukání je pro děcka…A jaká byla frekvence čerstvě po seznámení?

Uplne stejná od zacatku to tak mame

Tomaszeman111
Nováček 9 příspěvků 23.03.18 03:08
@Zkai píše: Š_ukání je pro děcka…A jaká byla frekvence čerstvě po seznámení?

Uplne stejná od zacatku to tak mame

@Kriss Tina píše:

To ne neodstrci mě ono je to podle datumu kdy se trefim do jejich cyklu ma často ze během mesice když sobota prasky tak ma obcas to ze špiní a nemá tím psem na to naladua bolej ji hodne prsa

Tomaszeman111
Nováček 9 příspěvků 23.03.18 03:10

No to si nemyslim protože když už ten sex mame tak ho mame třeba 2× 3× za ssebou a třeba i druhy den ale pak chce zas 2/3 týdny pauzu

beckej
Povídálka 37 příspěvků 23.03.18 08:56

Tyhle veci se nezlepsujou. Spis postupne zhorsujou. Bohuzel

Makito
Kecalka 486 příspěvků 23.03.18 09:08

Jestli ti to takto nevyhovuje a je to pro tebe důležité, tak ti říkám vylov si jinou rybičku. Hodné štěstí :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama