Reklama

Problémy se seznamováním u muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JuanCarlos
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 13:21
Problémy se seznamováním u muže

Ahoj, napadlo mě se zeptat tady na e-mimi, abych viděl názor ze druhé strany. Mám problémy se seznamováním se ženami, a už bych to doopravdy rád „zlomil přes koleno“, ale nejde to. Nevím pořádně jak udělat dobrý první dojem, abych se zalíbil. Vlastně mi pořádně nejde udělat jakýkoliv dojem, takže už jsem byl asi 150× odmítnut při seznamování a nikdy jsem se pořádně nedozvěděl co přesně jsem nesplňoval. Je mi teprve 26 a co se týče vzhledu tak už mám značně prořídlé vlasy, víc než kdejaký čtyřicátník. Snažím se to alespoň udržovat na krátký střih, ale moc to nepomáhá. Prostě s geny nejde nic dělat. Dále mam něco přes 180 cm a něco přes 80 kg, takže za tlustého se nepovažuji, snažím se udržovat a cvičit, jenže to hlavní, co „prodává“ při seznamování, tedy obličej, s tím moc dělat nejde. Nedokážu být ani při seznamování dostatečně průbojný, a po pravdě se mi tenhle přístup i dost protiví. No každopádně se snažím myslet si, že 20-ti letý holky nekoukaj na vzhled, a nechtějí jen takový chlapy, co se umí vetřít do jejich přízně, ale asi se mýlím. Prostě mi přijde, že takhle mladý holky chtěj jenom nějakýho modela, s hromadou peněz, který má zkušeností se vztahy na rozdávání. Nenabízím vzdušné zámky, ale přijde mi, že ženský prostě nechtěj slyšet reálný stav věcí a upřímnost neocení, spíš chtějí blázna, který jim naslibuje hory doly a co se bude dít potom, to už jsem si tady na e-mimi v mnoha jiných tématech přečetl dříve. Taky bych měl vypíchnout, že nechodím vymetat mejdany, nemam žádnou závislost, dřív jsem měl závislost na antidepresivech, ale už je to pryč. Další věc, která mě zaráží je přístup většiny slečen k mému vzdělání. Studuji dálkově na jedné nejmenované veřejné vysoké škole, jsem momentálně na bakalářském studiu. Když tohle nějaké slečně sdělím, tak se mi nejednou stalo a ty slečny mi to některé přímo naznačily, že jsem v podstatě onálepkován jako „věčný student“. To ale není pravda, prostě jsem kdysi dávno před lety když jsem udělal maturitu, neunesl přechod z dětství do dospělosti a skončil jsem na psychologii a psychiatrii, jenže to není nejlepší vizitka při seznamování, tak se snažím dohonit studium teď. Další věcí je potom moje práce, pracuji totiž na finančním úřadě, což není bůhví jak prestižní povolání, ale věčně to dělat nebudu, prostě jsem byl rád aspoň za něco, navíc tam mam relativně slušné peníze, aspoň teda na středoškolské vzdělání. Když ale řeknu kde dělám, tak mi většinou přijde že se slečnám úsměv z tváře tak nějak vytratí, respektive nechápu co očekávali. Prostě nejsem žádnej vrcholovej manažer, ale obyčejnej chlap, co se tak nějak probíjí životem. Kapitola sama o sobě je potom bydlení, bydlím pořád s rodiči, což tak trochu stále vychází i z těch mých psychických problémů z minulosti, prostě je zatím dobře že jsem „pod dohledem“, ale nevyhovuje mi to. Co se potom týče sexu, tak se to snažím alespoň řešit návštěvami prostitutek, protože jinak bych se k sexu asi nikdy nedostal. Není to ale ono, není to jako když se má člověk s kým doma obejmout. Prostě to dělám protože nemám na výběr a protože tělo prostě musí. Další problém pak skýtá i moje introvertně-agresivní povaha, dá se to částečně „vybít“ na prostitutkách, ale i tak mě to sžírá zevnitř a nemam vůbec představu, co se bude dít, když náhodou nějaký vztah mít budu.

Když se tak na to všechno podívám tak přemýšlím, co bych mohl slečnám nabídnout a jak se konečně seznámit, abych měl taky plnohodnotný vztah. Budu rád za každou radu, případně typ jak nebo kde na seznamování, prostě cokoliv.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Černá vdova
Echt Kelišová 8898 příspěvků 04.02.18 13:28

Kolik let ti ještě zbývá do konce školy?

Russet
Extra třída :D 10924 příspěvků 04.02.18 13:30
@JuanCarlos píše:
Ahoj, napadlo mě se zeptat tady na e-mimi, abych viděl názor ze druhé strany. Mám problémy se seznamováním se ženami, a už bych to doopravdy rád „zlomil přes koleno“, ale nejde to. Nevím pořádně jak udělat dobrý první dojem, abych se zalíbil. Vlastně mi pořádně nejde udělat jakýkoliv dojem, takže už jsem byl asi 150× odmítnut při seznamování a nikdy jsem se pořádně nedozvěděl co přesně jsem nesplňoval. Je mi teprve 26 a co se týče vzhledu tak už mám značně prořídlé vlasy, víc než kdejaký čtyřicátník. Snažím se to alespoň udržovat na krátký střih, ale moc to nepomáhá. Prostě s geny nejde nic dělat. Dále mam něco přes 180 cm a něco přes 80 kg, takže za tlustého se nepovažuji, snažím se udržovat a cvičit, jenže to hlavní, co „prodává“ při seznamování, tedy obličej, s tím moc dělat nejde. Nedokážu být ani při seznamování dostatečně průbojný, a po pravdě se mi tenhle přístup i dost protiví. No každopádně se snažím myslet si, že 20-ti letý holky nekoukaj na vzhled, a nechtějí jen takový chlapy, co se umí vetřít do jejich přízně, ale asi se mýlím. Prostě mi přijde, že takhle mladý holky chtěj jenom nějakýho modela, s hromadou peněz, který má zkušeností se vztahy na rozdávání. Nenabízím vzdušné zámky, ale přijde mi, že ženský prostě nechtěj slyšet reálný stav věcí a upřímnost neocení, spíš chtějí blázna, který jim naslibuje hory doly a co se bude dít potom, to už jsem si tady na e-mimi v mnoha jiných tématech přečetl dříve. Taky bych měl vypíchnout, že nechodím vymetat mejdany, nemam žádnou závislost, dřív jsem měl závislost na antidepresivech, ale už je to pryč. Další věc, která mě zaráží je přístup většiny slečen k mému vzdělání. Studuji dálkově na jedné nejmenované veřejné vysoké škole, jsem momentálně na bakalářském studiu. Když tohle nějaké slečně sdělím, tak se mi nejednou stalo a ty slečny mi to některé přímo naznačily, že jsem v podstatě onálepkován jako „věčný student“. To ale není pravda, prostě jsem kdysi dávno před lety když jsem udělal maturitu, neunesl přechod z dětství do dospělosti a skončil jsem na psychologii a psychiatrii, jenže to není nejlepší vizitka při seznamování, tak se snažím dohonit studium teď. Další věcí je potom moje práce, pracuji totiž na finančním úřadě, což není bůhví jak prestižní povolání, ale věčně to dělat nebudu, prostě jsem byl rád aspoň za něco, navíc tam mam relativně slušné peníze, aspoň teda na středoškolské vzdělání. Když ale řeknu kde dělám, tak mi většinou přijde že se slečnám úsměv z tváře tak nějak vytratí, respektive nechápu co očekávali. Prostě nejsem žádnej vrcholovej manažer, ale obyčejnej chlap, co se tak nějak probíjí životem. Kapitola sama o sobě je potom bydlení, bydlím pořád s rodiči, což tak trochu stále vychází i z těch mých psychických problémů z minulosti, prostě je zatím dobře že jsem „pod dohledem“, ale nevyhovuje mi to. Co se potom týče sexu, tak se to snažím alespoň řešit návštěvami prostitutek, protože jinak bych se k sexu asi nikdy nedostal. Není to ale ono, není to jako když se má člověk s kým doma obejmout. Prostě to dělám protože nemám na výběr a protože tělo prostě musí. Další problém pak skýtá i moje introvertně-agresivní povaha, dá se to částečně „vybít“ na prostitutkách, ale i tak mě to sžírá zevnitř a nemam vůbec představu, co se bude dít, když náhodou nějaký vztah mít budu.Když se tak na to všechno podívám tak přemýšlím, co bych mohl slečnám nabídnout a jak se konečně seznámit, abych měl taky plnohodnotný vztah. Budu rád za každou radu, případně typ jak nebo kde na seznamování, prostě cokoliv.

Asi hledáš v nějakém zvláštním gangu :nevim: Slušný pracující chlap, co si dodělává školu, by neměl mít problém najít holku. Vlasy fakt neřeš a zvyš si sebevědomí a pracuj na psychickém zdraví. Jestli bydlíš ještě v dětském pokojíčku, trochu to odradí, ale jestli máš k dispozici alespoň část domu a jsi schopný se obstarat i bez maminky, nic na tom není. Společné bydlení si můžete pak najít spolu.

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 04.02.18 13:36

V první řadě nevykládej na prvních schůzkách o bývalých psychických problémech. Školu si děláš až teď, protože tenkrát jsi to třeba nepovažoval za důležité, ale dnes už to vnímáš jinak. Na práci na úřadě není nic špatného, v tom žádný problém nevidím. Chlap, který by v 26 ale bydlel u rodičů, by mi moc nevoněl. Vzhledem k tomu, že se nechci sestěhovat po 2 měsících vztahu, by se mi nelíbilo scházet se pod střechou jeho rodičů. Nedělá to na mě dobrý dojem. Na to bych se asi osobně zaměřila v první řadě, plus psychické zdraví…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 04.02.18 13:40

Ja se priznam, ze muz s psychiatrickou diagnozou (sam zminujes urcitou agresivitu, kterou si vybijis na prostitutkach), bydlici u rodicu (coz by se dalo brat jako docasne) a navstevujici prostitutky by rozhodne byl clovekem, u ktereho by se mi rozsvitila varovna kontrolka.
Naopak fakt, ze si doplnujes vzdelani, bych brala jako plus.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 04.02.18 13:42

Ja bych zacal tema mejdanama.

Mas nejaky kamose? Tolik radek jsi popsal a o kamosich ani slovo! Koukej se sakra upichnout do nejaky party! V parte se bali nejlip. Sport! Hokej, fotbal, po treninku na pivko do hospody, do baru, kamosi maj sestry, pritelkyne (se kterejma se casto rozchazej ;) ), jejich pritelkyne zas maj kamosky…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 04.02.18 13:48

@JuanCarlos Já se dozvědět, že navštěvuješ prostituky, tak te nechci…

free333
Neúnavná pisatelka 19157 příspěvků 04.02.18 13:53

@JuanCarlos
Já to vidím tak, že máš celkem dobrou práci, doděláváš si školu, u rodičů bydlí v tomhle věku kdekdo - můžeš slečnám říkat, že si šetříš na bydlení. :D
AD taky bere - bral kdekdo, spíš nevím, jak myslíš tu agresi, co si vybíjíš na prostitutkách?
To by chtělo nějak rozklíčovat.

Jinak je nejlepší v Tvém věku co nejvíc někam chodit, bude jaro, tak výlety, kolo, koupání a určitě se nějaká slečna najde :)

Russet
Extra třída :D 10924 příspěvků 04.02.18 13:56
@vonajebohyne píše:
Ja se priznam, ze muz s psychiatrickou diagnozou (sam zminujes urcitou agresivitu, kterou si vybijis na prostitutkach), bydlici u rodicu (coz by se dalo brat jako docasne) a navstevujici prostitutky by rozhodne byl clovekem, u ktereho by se mi rozsvitila varovna kontrolka.
Naopak fakt, ze si doplnujes vzdelani, bych brala jako plus.

Fakt je, že kdyby se netajil tím, že chodil za prostitutkami, než jsme se seznámili, tak by se mi trochu zhnusil a trvala bych na testech.

terien
Echt Kelišová 7627 příspěvků 04.02.18 14:02

Tak obecně vzato holkám nezáleží na tom, kolik ma chlap vlasů, jestli nemá o 5 kg víc a jestli pracuje na fu. Pro seznámení musí muž ženu zaujmout. Pro mě to znamená - musí s nim byt sranda, musí si věřit, vonět a nefnukat. Pro život musí být zodpovědny, finančně gramotny, férový a sebevědomý. Pak jde všechno.

cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 04.02.18 14:08

@JuanCarlos Myslim, ze pro 20lete holky asi budes „nudny“ spolecnik. Neni to o vzhledu, ale o pristupu k traveni volneho casu, vtipnosti apod. Zkus se porozhlednout i mezi starsimi devcaty, treba i ke 30 rokum. Vekovy rozdil do 5 let vidim v norme, a prece jen uz to budou holky, ktere jsou vydovadene a chteji uz klidny a stabilni vztah.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 04.02.18 14:12
@terien píše:
Tak obecně vzato holkám nezáleží na tom, kolik ma chlap vlasů, jestli nemá o 5 kg víc a jestli pracuje na fu. Pro seznámení musí muž ženu zaujmout. Pro mě to znamená - musí s nim byt sranda, musí si věřit, vonět a nefnukat. Pro život musí být zodpovědny, finančně gramotny, férový a sebevědomý. Pak jde všechno.

Za mě - to nestačí. Já chci od ženy tohle a ještě mnohem víc. Z opačné strany to je úplně stejné.

JuanCarlos
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 14:14

@Černá vdova Hodně ještě minimálně 3 roky, když vše půjde aspoň trochu jak má

JuanCarlos
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 14:16
@terien píše:

Ano tohle slýchám od žen ve věku 30+ které už mají něco za sebou

JuanCarlos
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 14:18
@EvulinkaB18 píše:
@JuanCarlos Já se dozvědět, že navštěvuješ prostituky, tak te nechci…

Víš tedy lepší řešení, jak mít sex se ženou v mé situaci, pokud ano sem s tím…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >