Problémy se šicím strojem Singer quantum Stylist 9960

22
23.4.21 13:42

Problémy se sicim strojem Singer quantum Stylist 9960

Dobrý den, jsem mírně pokročilý začátečník, ale bohužel, když stroj nefunguje jak má, pořád si ještě sama moc neporadím. Jak je vidět na fotce, když dosiju a vyndam látku, mám tam nahromadenou spodní nit. Stroj by ji měl automaticky odstrihnout, ale přestal to dělat. Čím by to mohlo být? Čištění v okolí cívky apod. Už jsem absolvovala. Předem moc díky za rady, případně i za odkaz na nějaké šicí fórum, kde to žije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
134
23.4.21 14:04

Čistila jsi stroj někdy? Odmotovat stehovou desku, vyndat cívkové pouzdro, vymést bordel, namazat?
Je správně navlečeno? Jsou správné jehly? Jsou tam slušné nitě (nitě z lidlu nejsou k ničemu dobré)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
23.4.21 14:59

Ano, viz. jak jsem psala v příspěvku. Nit je polyesterová, kvalitní. Jehla je nová - je fakt, že určená je na úplet, ale to by dělala tohle?! Zkusím vyměnit..tenhle stroj se nemaze (dle návodu), ale jede hlasiteji než dříve..

@annlady píše: Čistila jsi stroj někdy? Odmotovat stehovou desku, vyndat cívkové pouzdro, vymést bordel, namazat?
Je správně navlečeno? Jsou správné jehly? Jsou tam slušné nitě (nitě z lidlu nejsou k ničemu dobré)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat