Problémy se zácpou u kojence

28.5.16 18:41

problémy se zácpou u kojence

Od malička má malá problémy s vyprazdďováním a plynatostí(rourkujeme), ve 4.měsíci jsme měli začít s příkrmy že prý se vše tím upraví. Teď je malé 5.měsíců a je vše stejné. Zkoušela jsem cuketu, dýni, řepu, brambor a dnes batát. Přidávám vždy Extra Virgin olej a ředím kojeneckou vodou a nic. Ještě jsem zkoušela švestkovou šťávu od Hippu a fenyklový čaj a taky bez úspěchu. Příkrmy malé chutnají a ještě jí pak dokojuju. Nemáte někdo radu jakou zeleninu dát a nebo jak upravit jídelníček? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

kazda.m
28.5.16 19:48

Se pridam. Taky bojujeme ne tolik s prdiky ale s obtiznym vyprazdnovanim. Nastesti u nas byly i dobre tydny kdy ji slo vse samo. Nevypozorovala jsem proc. Prikrmy zaciname ted v 6m a radsi dyni nez mrkvi. Obcas mi prislo ze kdyz jsem se snazila casteji kojit tak ze mela vetsi prebytky a rychleji a lepe to slo ven. Ovsem take mi pak vic blinkala tak to asi neni cesta to do ni cpat.

• Citovat
  • Upravit
1226
28.5.16 19:50

Kluci na to taky trpěli - u nás to bylo zřejmě kombinováním MM a UM. Moc pomohly kapky BioGaia, ale chce to trpělivost. Zabraly až tak za 14 dnů, ale o to víc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 19:52

Bohužel BioGaiu máme za sebou a nic :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
28.5.16 20:01

Mně dobře fungovaly ty švestky…a taky jsem kaši dělala do odvaru z ovesných vloček, to u dcery taky mělo dobrý efekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama