Problémy týden po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
liliw
Stálice 57 příspěvků 26.09.14 11:44
problemy tyden po porodu

Holky mam trapny dotaz ale uz nevim co mam delat :( jsem tyden po porodu a mam porad pocit na velkou, uz ani necim zda potrebuju a nemuzu nebo proste nepotrebuju ale nuti me to, trva to uz 4dny, kdyz sedim neni to tak strasny ale kdyz vstanu musim jit, jenze ze me nic nejde a SILENE ale opravdu SILENE me ta velka boli, je to pocit jako kdyz jdete na velkou a tlacite moc velky „bobek“ jenze ze me nic nwvyleze, max trosinka :( ja vim ze je ro traony ale mam doma tydenni miminko a dvouletyho kluka a takhle nemuzu fungovat a ta bolest :(( nevitw co to muze byt a co s tim?:((

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 26.09.14 11:52

A už jsi byla? U nás tedy bez toho že si se vy.. nepropouštěli. Hrozně je to zajímalo.

liliw
Stálice 57 příspěvků 26.09.14 11:54

V porodnici normalne jo, pak ten den co me propousteli jsem nebyla, nepotrebovala jsem a os uterka horor :/

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 26.09.14 11:55

@liliw měla jsem to samé - zabraly glycerinové čípky a prostě „vydržet“ pár dní tu bolest :think:

missah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 11:56

Asi bych alespoň zavolala na gyndu a zeptala jde. Ja mela teda po obou porodech po týdnu s timhle uz klid.
Měla jsi to uz v porodnici? Mě při šití strkali do konecniku prst, prý aby zkontrolovali jestli ho neprošili. Při propuštění se na stolici ptali, jestli to jde bez problémů. Tak jestli tě třeba špatně nezašili…

vendulaaa
Závislačka 4915 příspěvků 26.09.14 11:57

Čípky doporučuju. Fakt to pomůže. Měla jsem to skoro stejně.

kve-tinka
Závislačka 4764 příspěvků 3 inzeráty 26.09.14 12:00

Zkusit čípky, ale taky se může jednat o hemeroidy. :think:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 26.09.14 12:02

Co lactulosa?

liliw
Stálice 57 příspěvků 26.09.14 12:02

Sitim to nwbude v porodnici jsem normalne byla, a vy co jste to meli za jak dlouho to preslo? a sli jste na wc pri kazdym pocitu ze potrebujetw i kdyz jste vedeli ze je ro zbytecny nebo ne?

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 26.09.14 12:05

Taky radím ty cipky. Mela jsem po prvním porodu hrozne bolesti při nuceni na stolici, bylo to tedy ještě v porodnici, cca 3 dny po porodu. Dr řekl, ze tam mam hemeroid a dal mi cipek (vytahl ho při vizite rovnou z kapsy :mrgreen: ).
Byl to tedy masakr si ho tam strcit, myslela jsem, ze mi vylezou oci z dulku, ale nakonec tam byl a fakt pomohl. Uz me pak nic nebylo, hemeroid se asi zatahl a ja uz chodila na velkou normalne.
Zkus to, myslim, ze tim nicemu neublížíš, třeba bude po problemu. Když ne, bude to chtit zajit k dr.

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 26.09.14 12:07

@liliw já to taky měla, pomohli glycerinové čípky a faktu mast @liliw na hemeroidy, přišlo to asi 10 dní po příchodu z porodnice, v porodnici to bylo v pohodě. Pak mi ještě pomohli takové ty activia nápoje a hodně vlákniny a po týdnu byl klid. Ze začátku jsem kvůli bolesti v konečníku nemohla ani spát

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 26.09.14 12:07
@liliw píše:
Sitim to nwbude v porodnici jsem normalne byla, a vy co jste to meli za jak dlouho to preslo? a sli jste na wc pri kazdym pocitu ze potrebujetw i kdyz jste vedeli ze je ro zbytecny nebo ne?

Jo, sla. Ale tlacil tam ten hemeroid. Bolelo me to i při chuzi. Tedy nerada na to vzpominam. Po druhem porodu se mi to vůbec nestalo.
Drzim palce at je to brzy pryc.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 26.09.14 12:10
@liliw píše:
Sitim to nwbude v porodnici jsem normalne byla, a vy co jste to meli za jak dlouho to preslo? a sli jste na wc pri kazdym pocitu ze potrebujetw i kdyz jste vedeli ze je ro zbytecny nebo ne?

odhadem tak 2-3 týdny.. celkem to trvalo.. čípky z počátku denně, bez toho to prostě nešlo.. teď už je to v klidu, jsem měsíc po porodu.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 26.09.14 12:12

Pokud potřebuješ akutně, tak si vezmi čípek. Jinak bych možná teď na začátku dbala o pravidelné vyprazdňování, měkkou stolici… brát si lactulózu nebo duphalac (obojí je jedno a to samé). Sušené švestky jsi nezkoušela? Po nich mladšího vždycky nestíhám přebalovat. :oops: Můžeš tam mít i hemeroid nebo nějakou trhlinu (při těch by se zase čípky brát ale neměly), kup si Faktu mast nebo dubovou kůru a zkus to mazat. Pokud by to nepomohlo, šla bych k doktorovi, takhle se fakt fungovat nedá.

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 26.09.14 12:30

Ahoj :-) já měla to samé, v porodnici jsem se vy… jen díky čípku a doma to nešlo, pokaždé jsem měla pocit že se mi snad ten otvor natrhnul…nic ze mě nevyšlo…po 3 týdnech jsem to začala řešit - pomohl mi Duphalac (je na změkčení stolice), a potom čípky a mast Faktu…jako opravdu hned po prvním dni úleva! sice po tom sirupu Duphalac, jsem letěla po pěti minutách od vypití, ale byl to „průjem“, takže v pohodě :-) :palec: jo ale nutno podotknout že Faktu se asi nesmí brát když kojíš…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >