Problémy v sexu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:15
Problémy v sexu v těhotenství

Ahoj. Mela jste některá stejný problém? Já jen zda je to normální. Čekám poprvé miminko, takže vůbec nevím. Od začátku těhotenství až do poloviny 2. trimestru bylo tak nějak vše v pořádku hlavně co se týče sexu. Mohla jsem. Teď nemůžu skoro vůbec, buď při sexu musím odbihat na WC a mám u toho nutkání močen a cítím se opravdu blbě to takhle kazit. Ač on to chápe a nějak neprotestuje, mě je to prostě blbé. Docela často teď beru globule na záněty, probiotika apod. na narušení poševního prostředí atd.. prostě vcelku nic moc a to ještě do porodu zbývají skoro 3 měsíce :roll: ani spolu moc nespíme. Jsem ráda, že to dám 1× týdně o zbytek se snažím jinak no. Ale je to celý naprd. Přemýšlím, jestli už nemám spíš nějaký problém s močákem a nesedlo si to nějak víc. Nebo je to běžné? Vyšetřit se můžu nechat i u obvodní? Gynekologii mám totiž docela daleko :roll: děkuji

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11016 příspěvků 26.08.19 15:35

No, určitě můžeš k obvodnímu. Ten záněty močových cest řeší. Ale pokud máš takovéhle problémy, tak fakt nechápu potřebu sexovat, obzvlášť v těhotenství, kdy zánět a nebo jiné infekce opravdu nejsou žádoucí.

Být tebou, tak to zbytečně nepokouším. Prostě jsi dole víc citlivější a náchylná k problémům. Klidně to může být i důsledek hormonálních změn v těhotenství.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 4 inzeráty 26.08.19 16:03

Pokud nemáš chuť a navrch takové „trápení“, tak bych četnost omezila. Obvodní Ti poradí, ale osobně bych volila i konzultaci u gynekologa, i kdyby třeba jen po telefonu, popsat problémy apod. Trpíš-li na záněty a já nevím, co ještě, tak bych to nepokoušela…

Pokud chuť je, nebo nechceš „šidit“ partnera (ten by ovšem pro toto měl mít pochopení, jeho se „jiný stav“ netýká, ale dítě je Vás obou), tak co volit jiné praktiky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 16:12

Takže není normální (28tt) mít při sexu pocit na WC? Asi by jsem to teda měla řešit, že.
Jasně že mám taky chuť, ale stojí to za prd. Klidně to oželim i když mám chuť, ale představy jak je znám nejsou už skutečnosti, mám trochu blbe svědomí i vůči chlapovi. Opravdu spolu spíme 1× týdne a to to není už ani žádné milování, ale spíš rychlovka vzhledem k tomu, že to partner to má málo, je víc vzrušený. Docela se cítím že ho zanedbávám, ale rozhodně mi to nijak nevyčítá.

P4ja
Extra třída :D 11016 příspěvků 26.08.19 16:53
@Anonymní píše:
Takže není normální (28tt) mít při sexu pocit na WC? Asi by jsem to teda měla řešit, že.
Jasně že mám taky chuť, ale stojí to za prd. Klidně to oželim i když mám chuť, ale představy jak je znám nejsou už skutečnosti, mám trochu blbe svědomí i vůči chlapovi. Opravdu spolu spíme 1× týdne a to to není už ani žádné milování, ale spíš rychlovka vzhledem k tomu, že to partner to má málo, je víc vzrušený. Docela se cítím že ho zanedbávám, ale rozhodně mi to nijak nevyčítá.

Tak pocit na močení budeš mít čím dál častěji i bez sexu. Ale nikdo ti neřekne. Může to být jen špatně zvolená poloha a nebo opravdu nějaký zánět. A nevím proč mít blbé svědomí. Prostě ne vždy to v těhotenství jde. A chlap snad není malej, aby nevěděl, jak si pomoci. A nebo mu můžeš pomoci ty i bez sexu. A neboj tak rychle to uteče :)

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 17:25

Kdyby to byl zanet mocaku, budes mit pocit na moceni stale. Ne jen pri sexu. Proste ti vic tlaci na mocak. Jsi tehotna no, at si zvyka. V sestinedeli mit sex taky nebude :lol: spis bych ten spodek zbytecne casto nedrazdila. Kdyz to tam mas tak rozhozene.

Váš příspěvek
Reklama