Problémy v těhotenství s partnerem

Anonymní
23.2.20 16:01

Problémy v těhotenství s partnerem

Ahoj, jsem těhotná v 9 měsíci a každou chvíli to přijde. S partnerem nemáme moc sex, jen výjimečně, když mám chuť, tak není doma a když je, tak mě to přejde. Nedávno jsem zjistila, že hledal jaké seznamky fungují, asi se nikde neregistroval, ale už to, že je vyhledával mě urazilo. V zimě byl s kamarádkou na horách, řekl mi o tom, ale potom ji psal něco ve smyslu, že ji nikdy nebude brát jako kamarádku a že s ní byl zase moc rád sám a udělali si krásný výlet ve dvou. Ona odepsala něco ve smyslu co má dělat a že ho bude brát už jen jako kamaráda. Kdysi dávno spolu chodili. Já mu řekla, že jsem viděla co si psali a taky, ať se rozhodne, že se můžu sebrat a jít, pokud něco cítí k ní. Na to mi řekl, že chce být s náma, ať nikde nechodím atd…A že ji prostě bere jako lepší kamarádku, ale nic spolu neměli. Přítel je na mě hodný, připadá mi, že mě má rád i že se těší na dítě, je pozorný a zajímá se. Ale dneska jsem zase zjistila, že ji psal kdy si udělá na něho čas a ona, že by to teď někdy šlo a on, že má radost..nevím už co si mám myslet.. :oops: Jak mám potom takovému partnerovi věřit? Když dělá věci, které se mi nelíbí a které by taky nechtěl, abych dělala já.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

502
23.2.20 16:10

S kamarátkou na horách??? to je vtip??? to si toto rešpektovala??? lebo keď áno, tak sa nečuduj že to má následky. To by si teda môj manžel nedovolil, ešte bezomňa nikde nebol a už vôbec nie s kamarátkou ktorá bola kedysi bývalá a už vôbec nie, keď som tehotná. preboha!!! to som akási moc staromódna tuším. takto si manželstvo skutočne nepredstavujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2754
23.2.20 16:19

Ty jsi teda dost naivní, stoprocentně s ní něco měl když jí tohle psal… já nechápu, proč spolu mají takoví lidi děti, bude trpět akorát to dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
23.2.20 16:19

Hm, to bohužel vypadá, že on jí jako kamarádku opravdu nebere. Proč s ní byl na horách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
23.2.20 16:23

Takových podobných příběhů je tu plno. A stejný jmenovatel. Nejdřív si ujasnit vztah a pak si dělat mimísky!…
Reakce vždy stejná, změnil se po porodu, změnil se po otěhotnění atd… Ne nezměnil se, jen jste doufala, že „to dítě“ to vyřeší. Nevyřeší. Většinou se to vše ještě zhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23170
23.2.20 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem těhotná v 9 měsíci a každou chvíli to přijde. S partnerem nemáme moc sex, jen výjimečně, když mám chuť, tak není doma a když je, tak mě to přejde. Nedávno jsem zjistila, že hledal jaké seznamky fungují, asi se nikde neregistroval, ale už to, že je vyhledával mě urazilo. V zimě byl s kamarádkou na horách, řekl mi o tom, ale potom ji psal něco ve smyslu, že ji nikdy nebude brát jako kamarádku a že s ní byl zase moc rád sám a udělali si krásný výlet ve dvou. Ona odepsala něco ve smyslu co má dělat a že ho bude brát už jen jako kamaráda. Kdysi dávno spolu chodili. Já mu řekla, že jsem viděla co si psali a taky, ať se rozhodne, že se můžu sebrat a jít, pokud něco cítí k ní. Na to mi řekl, že chce být s náma, ať nikde nechodím atd…A že ji prostě bere jako lepší kamarádku, ale nic spolu neměli. Přítel je na mě hodný, připadá mi, že mě má rád i že se těší na dítě, je pozorný a zajímá se. Ale dneska jsem zase zjistila, že ji psal kdy si udělá na něho čas a ona, že by to teď někdy šlo a on, že má radost..nevím už co si mám myslet.. :oops: Jak mám potom takovému partnerovi věřit? Když dělá věci, které se mi nelíbí a které by taky nechtěl, abych dělala já.. :nevim:

Jsem s chlapem už dlouho, ale nikdy ho nenapadlo jet sám s kámoškou na hory. To by si pak s ní mohl jezdit pokaždý. Já bych s ním pak už být nechtěla.

Takže jestli chce být partner, ne jen otec dítěte, měl by takové kamarádíčkování ukončit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 16:26

@Kaileee dítě nebylo plánované, v době kdy jsem otěhotněla jsme nebyli pár, uvažovala jsem o potratu, ale mám zdravotní problémy a kdybych pak už dítě neměla, tak by mě to mrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
2754
23.2.20 16:27
@Anonymní píše:
@Kaileee dítě nebylo plánované, v době kdy jsem otěhotněla jsme nebyli pár, uvažovala jsem o potratu, ale mám zdravotní problémy a kdybych pak už dítě neměla, tak by mě to mrzelo.
:nevim: tak to mě by mrzelo přivést na svět dítě do něčeho takového…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 16:31
@Tina69 píše:
S kamarátkou na horách??? to je vtip??? to si toto rešpektovala??? lebo keď áno, tak sa nečuduj že to má následky. To by si teda môj manžel nedovolil, ešte bezomňa nikde nebol a už vôbec nie s kamarátkou ktorá bola kedysi bývalá a už vôbec nie, keď som tehotná. preboha!!! to som akási moc staromódna tuším. takto si manželstvo skutočne nepredstavujem

Bohužel není, taky se mi to nelíbilo, ale zakazovat jsem mu to nechtěla. Určitě nejste staromódní, jen dnešní vztahy stojí za…pokud jeden dělá takové věci no.

• Nahlásit
  • Citovat
23.2.20 16:31

Můj chlap by tedy s nějakou kámoškou na hory nejel. Neb by se už nemusel vracet. Bych ho hnala ty kráso :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
23.2.20 16:33

Tak to si musíte pravidlá stanoviť hneď na začiatku. Asi by som trvala na tom, aby s ňou skončil a nenadväzoval žiaden kontakt, úplne spálil mosty, vymazal zo života, zablokoval. Ale ak chce s ňou byť a má ju rád tak ho bohužiaľ doma neudržíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 16:34

Na hory s kamarádkou ?

Nevím jestli si pisatelka dělá srandu nebo je opravdu tak naivní.
Na hory mohou jet společně snad 2 páry (i to bývá nebezpečné)
ovšem přiznat, že jedu s bývalou kámoškou na hory, to by u nás byl konec 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23170
@Anonymní píše:

Tak jestli je to tak, prostě stejně za čas sama budeš. Dohodnete se na nějakém styku s dítětem a on bude mít čas na kamarádky. Dávat se zpět dohromady kvůli dítěti se většinou stejně nevyplatí. Co nefunguje bez dítěte, dítě nespraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Russet píše:
Jsem s chlapem už dlouho, ale nikdy ho nenapadlo jet sám s kámoškou na hory. To by si pak s ní mohl jezdit pokaždý. Já bych s ním pak už být nechtěla.Takže jestli chce být partner, ne jen otec dítěte, měl by takové kamarádíčkování ukončit.
To si taky myslím, ale příště už ani neřekne třeba a já to nezjistím. :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
23170
23.2.20 16:36
@Anonymní píše:
To si taky myslím, ale příště už ani neřekne třeba a já to nezjistím. :nevim:

Já nechápu, když jel poprvé, že jsi mu to „nechtěla zakazovat“. Prostě kdyby odjel, rovnou ať si sbalí kufr a jde jinam. Nebo bych se odstěhovala já. Ušetřila bych si trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama