Problémy v těhotenství zdravotní i psychické

82
23.5.21 22:16

Problémy v těhotenství zdravotní i psychické

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na takové rozvinutější téma..
Jaké jste měli problémy v těhotenství?? Ať už psychické nebo fyzické, z čeho jste měli největší strach a tak..
Já jsem momentálně v 29tt a přijde mi že s každým týdnem se objevuje něco nového.. klidně se rozepište, ráda si to přečtu :kytka:
Mě pomáhá i to, když vím že v tom nejsem sama :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1703
23.5.21 22:23

Ahoj, je to pár dní, co tu byla podobná diskuze. Přikládám odkaz. Tak si můžeš počíst a třeba holky ještě něco připíšou. :kytka:

https://www.emimino.cz/…stvi-428821/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
23.5.21 22:35
@Ginella píše:
Ahoj, je to pár dní, co tu byla podobná diskuze. Přikládám odkaz. Tak si můžeš počíst a třeba holky ještě něco připíšou. :kytka:https://www.emimino.cz/…stvi-428821/

Jee děkuji :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1703
23.5.21 22:49

@Karol1994 Vůbec není zač, kdyby tě něco zajímalo, tak klidně napiš SZ. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2601
23.5.21 22:57

Problémy v tehu nemam žádné 😊Čekám první miminko a užívám si to od první chvíle.. Za 3 dny jsem 30 tt a už se na našeho kloucka moc těšíme ❤️.. Jezdíme hodně na výlety každý den 30 - 45 min chodím ven se procházet.. I moje dr doporučila a musím říct že to má něco do sebe nic mě nebolí udržují se v pohybu a paráda 😊přeji takové tehu klidné každé ženě 😊 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
23.5.21 23:02

Ja tedy co si tak pamatuju, na uplnem zacatku mela bolesti v podbrisku, velke a divne, potom mi zacalo byt spatne, zvracela jsem do pohybu kazde rano, k tomu prvni trimestr jsem prakticky prospala. Kdyz skoncily nevolnosti, vtak se objevila zacpa, tvrdnuti bricha vypadky pameti, vetsi citlivost a podrazdenost, pozdeji bolesi kolene, kycle, bolesti stydke kosti, otoky, priserny pocity, cizi deti pro me byly fuj, pritom na svoje jsem se tesila, no a posledni tri tydny pred porodem si absolutne nepamatuju, nevim co jsem citila, jak jsem vypadala, uz jsem se jen valila a tesila se, az porodim :D den pred porodem jsem byla hodne plactiva a cejtila jsem se divne, a ve ctyri rano to zaclo. Ze zpravy z porodnice akorat vim, ze jsem mela otoky, ja si to ale nepamatuju, ani si popravde nepamatuju, jestli jsem mela vibec k porodu oholene nohy :lol: a to jsem cele tehotenstvi rikala, jak se rychle jeste oholim az to zacne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
23.5.21 23:03

@Misasisi ježiš tak to ti závidím :roll:
Taky budu za pár dní v 30tt a čekáme chlapečka :srdce:
Nebo nedá se říct že bych nějak trpěla, jsou ženský co mají určitě větší problémy než já, ale ono i těch pár “maličkostí” dokáže pěkně vyvést z míry a pěkně roztočit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
23.5.21 23:04

@Misasisi stastna zena :) ja cvicila do 7. Mesice a potom kazdy den prochazky, a stejne jsem pribrala 30 kg a oddelala si klouby.. ale je fakt, ze jsem se po porodu hodne rychle vratila do kondice :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2601
23.5.21 23:08

@Karol1994 fakt jako bych to přála každé protože si to naprosto užívám 😊moje kámoška ta snad zvracela od první chvíle až do porodu 🤦🏻‍♀️takže já ani toto nepocitila😳tak gratuluji taky budeme mít chlapecka ❤️🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2601
23.5.21 23:11

@Markétka111 tak já sem zvyklá z práce být 12h na nohou pracuji jinak v nemocnici 😊ale jinak teď chodím 10 km někdy 15 km 😊 😁doma furt uklízím peču vařím 😁vždy se nějak zaměstnam.. Hlavně i na sebe mám čas což je super dělám si doma vždy takový welness pobyt 😁masky na obličej vlasy mažu si bříško 😁 😊kdybych neměla to břicho opravdu ani nevím že sem těhotná 😊ale je fakt že prcek se vždy chůzi asi ukoleba… Ale večer a v noci, hraje fotbal v břiše což je paráda sem vzhůru denně od 5h od rána 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2601
23.5.21 23:13

@Markétka111 naštěstí jsem nabrala jen 12kg zatím ale já se snažím nějak ovládat jídelníček.. Hodně sacharidů, bílkovin.. Omezila sem cukr takže nemám ani cukrovku a je to fajn 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
23.5.21 23:15

@Misasisi ja delala na zachrance :lol: a driv taky v nemocnici, takze to znam, hlavne jsem chodila do posilovny a byla jsem zvykla zvedat tezky vahy, ale to tehotenstvi me uplne odrovnalo.. rodila jsem tri tydny po vanocich a jeste jsem pekla 8 druhu cukrovi, ale den po Vanocich nohy jak konve a uz jsem nemohla nic :zed: mam to takoy rozmazany ten konec, i ten 30 hodinovy porod :lol: nastesti na to fakt zenska zapomene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
23.5.21 23:17

@Misasisi me to ze zacatku taky slo, ten jidelnicek, ale stejne jsem pribirala jako blazen. Kdyz uz jsem mela 20 kg nahore a nezastavilo se to, tak uz jsem pak fakt zrala, jsem rikala ze uz je to stejne jedno, to uz nezachranim :lol: ale 20 kg zmizelo do jednoho mesice po porodu, takze voda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
23.5.21 23:19

První těhotenství jsem si taky naivně užívala. Žádný problémy, fyzický ani psychický. Pak přišel 31tt, třetí screening, odhalená špatná funkce placenty. Mé bezproblémové těhotenství se začalo hroutit. Za týden hospitalizace a za pár hodin konec, zdravý chlapeček se mi udusil na rizikovém oddělení. Jo, doma už bylo vše nachystáno, účet za nový kočár mi přišel pár hodin po porodu mrtvého dítěte…Takže ta tam je ta naivita a užívání si těhotenství. Dost tvrdě jsem si prožila fakt, že kdykoli se může něco po…t a i ukázkové těhotenství může skončit tak, že v šestinedělí řešíte pohřeb místo prdíků. Takže nyní jsem ve 30tt, ačkoli opět bezproblémové a nerizikové těhotenství, jsem prakticky pod drobnohledem kvůli předchozí tragédii…a ta tam je ta naivita, to užívání si a plánování…stojím raději nohama pevně na zemi a těšit se z dítěte budu až tehdy, až si ho živé odnesu z porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
23.5.21 23:26

@Danuska89 achjo :,( tak přeji hodně štěstí a tentokrát to určitě dobře dopadne.. mám až slzy v očích.. ale je vidět že jste silná a určitě to zvládnete :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat