Problémy ve vztahu 123456789

Anonymní
29.10.20 13:03

Problemy ve vztahu 123456789

Ahoj, chtela bych znat nazor ostatnich a mozna radu… Jsme s pritelem spolu 6 let. Nejakou dobu uz se necitim ve vztahu moc stastne. Pritel je sice hodný, pomaha mi v domacnosti s uklidem a vaří jen on. Je sikovny a umi opravit kde co. Jenze se zacal chovat ke me trochu hrube. Prijde mi ze je nastvany na cely svet a nadává na řidiče, i dalsi lidi vsude okolo jsou podle nej hloupí a vsem nadava do pičí. Nadava ted i me a nema problem rict mi, ze jsem oica nebo krava atd. Kdyz mu to vytknu, rekne, ze to tak nemysli. Ale me to vadi. Taky mi říká, ze uz me ma obcas plne zuby a ja jeho taky. Pohravam si s myslenkou ze od nej odejdu, nelibi se mi, jak se chova. Na druhou stranu je to tezke, miluju ho a planovali jsme spolu casem mit rodinu. Mohla bych se vratit zpet k rodicum, ale nechce se mi zase zpet na vesnici. Taky vsichni okolo jsou zasnoubeni a maji dite a ja se zadosti o ruku asi nedockam. Prijde mi ze jsem mu obcas uplne fuk.. Kdybych se s nim rozesla, asi by se vsichni divili, protoze na sve okoli je hodny a oni do vztahu nevidí. Nemam skoro zadne kamarady a bojim se samoty. Co mam delat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
189
29.10.20 13:22

Na vztahu se musí pracovat a chyba je na obou stranách. On nejspíš taky není šťastný viz ty jeho negativní emoce, ty to možná v sobě dusis s on to ventiluje takto.
Jestli bude schopný o tom s tebou mluvit, tak se ho zeptej co mu vadí, proč je podrážděný atd. Neříkej, že když ti řekne že jsi k.r.a.va že jen mlčíš, že na to nereagujes. Komunikace je také dost důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60888
29.10.20 13:25

Od tohoto bys chtěla žádost o ruku? Ja tedy fakt nee :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
29.10.20 13:27

Tady to jinak než komunikací s ním nevyřešíš, promluvte si o tom, v klidu a důkladně, žádný „já to tak nemyslel“ a konec diskuse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 14:03

Ahoj jak bych byt tebou to začala řešitel komunikovat poradna :( ale nenechte si takto nadávat

• Citovat
  • Nahlásit
14273
29.10.20 14:14

No nadávat si do pi. č a kra. v bych si teda nenechala, nějaké „já to tak nemyslím“ neberu. Pro mě je to buranství a sprostí chlapi se mi hnusí. Pokud tobě to až tak nevadí, no tak pokračujte dál, každý má ty hranice slušnosti někde jinde no :nevim: Ovšem po 6ti letech už byste měli mít nějak vážněji rozmyšleno a „rozjednáno“, co dál. Takže pokud on se odmítavě staví ke svatbě a dětem, tak to je bohužel pro vztah větší hrob, než nějaké nadávky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 14:24

Je nám 26, ale nikam nepospichame. Deti chceme oba pozdeji. On rika, ze svatbu casem. Bydlime spolu uz par let…

• Citovat
  • Nahlásit
3929
29.10.20 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych znat nazor ostatnich a mozna radu… Jsme s pritelem spolu 6 let. Nejakou dobu uz se necitim ve vztahu moc stastne. Pritel je sice hodný, pomaha mi v domacnosti s uklidem a vaří jen on. Je sikovny a umi opravit kde co. Jenze se zacal chovat ke me trochu hrube. Prijde mi ze je nastvany na cely svet a nadává na řidiče, i dalsi lidi vsude okolo jsou podle nej hloupí a vsem nadava do pičí. Nadava ted i me a nema problem rict mi, ze jsem oica nebo krava atd. Kdyz mu to vytknu, rekne, ze to tak nemysli. Ale me to vadi. Taky mi říká, ze uz me ma obcas plne zuby a ja jeho taky. Pohravam si s myslenkou ze od nej odejdu, nelibi se mi, jak se chova. Na druhou stranu je to tezke, miluju ho a planovali jsme spolu casem mit rodinu. Mohla bych se vratit zpet k rodicum, ale nechce se mi zase zpet na vesnici. Taky vsichni okolo jsou zasnoubeni a maji dite a ja se zadosti o ruku asi nedockam. Prijde mi ze jsem mu obcas uplne fuk.. Kdybych se s nim rozesla, asi by se vsichni divili, protoze na sve okoli je hodny a oni do vztahu nevidí. Nemam skoro zadne kamarady a bojim se samoty. Co mam delat?

Ja tedy nevim, ale mne zadny chlap takto v zivote nenadaval, to fakt neni norma, dej ho do obehu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2062
29.10.20 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych znat nazor ostatnich a mozna radu… Jsme s pritelem spolu 6 let. Nejakou dobu uz se necitim ve vztahu moc stastne. Pritel je sice hodný, pomaha mi v domacnosti s uklidem a vaří jen on. Je sikovny a umi opravit kde co. Jenze se zacal chovat ke me trochu hrube. Prijde mi ze je nastvany na cely svet a nadává na řidiče, i dalsi lidi vsude okolo jsou podle nej hloupí a vsem nadava do pičí. Nadava ted i me a nema problem rict mi, ze jsem oica nebo krava atd. Kdyz mu to vytknu, rekne, ze to tak nemysli. Ale me to vadi. Taky mi říká, ze uz me ma obcas plne zuby a ja jeho taky. Pohravam si s myslenkou ze od nej odejdu, nelibi se mi, jak se chova. Na druhou stranu je to tezke, miluju ho a planovali jsme spolu casem mit rodinu. Mohla bych se vratit zpet k rodicum, ale nechce se mi zase zpet na vesnici. Taky vsichni okolo jsou zasnoubeni a maji dite a ja se zadosti o ruku asi nedockam. Prijde mi ze jsem mu obcas uplne fuk.. Kdybych se s nim rozesla, asi by se vsichni divili, protoze na sve okoli je hodny a oni do vztahu nevidí. Nemam skoro zadne kamarady a bojim se samoty. Co mam delat?

Podle toho co popisuješ bych se spíš obávala, že kdyby mě požádal o ruku, budu muset žádost o ruku odmítnout.
Vazne by jsi si si chtěla někoho takového brát?
Promluv si s nim, buď ať se začne chovat slušně a nebo ho pošli o dům dál.
To snad nepotřebuješ radit na veřejném webu, jak se v takové situaci zachovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14273
29.10.20 15:16
@Anonymní píše:
Je nám 26, ale nikam nepospichame. Deti chceme oba pozdeji. On rika, ze svatbu casem. Bydlime spolu uz par let…

Tak to na 99% stejnak prechodite, nebo uz jste mozna prechodili :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
31.10.20 07:17
@Rachel_cz píše:
Podle toho co popisuješ bych se spíš obávala, že kdyby mě požádal o ruku, budu muset žádost o ruku odmítnout.
Vazne by jsi si si chtěla někoho takového brát?
Promluv si s nim, buď ať se začne chovat slušně a nebo ho pošli o dům dál.
To snad nepotřebuješ radit na veřejném webu, jak se v takové situaci zachovat.

Vsak svatba a mimisek chlapa změní a určitě už takovej hulvát nebude. Naopak si začne zakladatelky vážit :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
31.10.20 07:44

Ještě nejste svoji, ale u něj už se nějaké negativní vlastnosti objevují. Predstav si, jaké by to bylo, kdybys byla s miminkem na mateřské a byla na partnerovi závislá. V té době se obvykle ty negativní vlastnosti projeví úplně. Budeš chtít být doma s dítětem a čekat na partnera, který ti bude nadávat?

A druhá otázka : už teď se ti nelíbí, jak se k tobě chová, ale čekáš, že si tě vezme..? Proč? Protože to tak mají lidé kolem vás? No nazdar. Co by tomu řekli lidi.. :pocitac:

A třetí věc : nemáš skoro žádné kamarády? Proč? Nemela bys mít nějaké vlastní zajmy? Člověk může být ve vztahu, ale také by měl mít trochu svobody a vlastní život. Ženy, které tohle nechápou, se mužům celkem rychle omrzí.

A ještě popřemýšlej nad tím, jak moc vaši situaci a chování ovlivňuje koronakrize. Někdo to prostě nedává. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2062
31.10.20 08:32
@Secado píše:
Vsak svatba a mimisek chlapa změní a určitě už takovej hulvát nebude. Naopak si začne zakladatelky vážit :zed: :zed: :zed:

Jo, to určitě :lol: Bohužel některé dámy si to tu opravdu asi myslí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13933
31.10.20 08:39

Moje životní zkušenosti mi říkají, že takové reakce a oslovení v období před těmi náročnějšími etapami partnerství jsou velmi špatným znamením. Já bych si v době námluv nechala vynadat do kosočtverce jen jednou, víckrát už by neměl příležitost. Jaké chování od něj očekáváš ve vypjatejšich životních situacích? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
31.10.20 08:58

"… můj přítel je hodný, ale nadává mi do krav a píč… " To hodní muži nedělají. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama