Problémy ve vztahu a v životě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 16:29
Problémy ve vztahu a v životě

Ahoj. Už nějakou dobu mě trápí spoustu věcí a nevím co dál. Dnes to dospělo do stavu kdy jen ležím a cokoliv dělám kromě toho mě hrozně štve. Chodila jsem k psychologovi ale vůbec mi nepomohl, byla jsem 4× a z toho 2× jsem odcházela v horším stavu než jsem tam přišla. Nemám teď peníze na to platit 800 za hodinu s člověkem který mi možná ani nepomůže, samozřejmě už bych šla jinam. Co dělat když jsem úplně v háji a nemám na to platit psychologa? Jaká je pomoc pro ty které si to nemůžou dovolit? Mám čekat půl roku na termín u státního a další sezení mít zase za půl roku? To asi nebude úplně fajn. Opravdu chci pomoct ale nemám nikoho kdo by mě vyslech, poradil.. každý řekne nojo, ono to nějak dopadne. Mám tříletého syna, kvůli němu hlavně chci být v pohodě.. Mám problémy s partnerem, matku která mi akorát leze na nervy a otce s manželkou kteří mě sice mají rádi ale moje problémy jim přijdou banální.. prý že jsem se tak rozhodla tak ať tak žiju. (skrz partnera).. poradí někdo co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zuzanec
Kecalka 478 příspěvků 21.04.19 16:32

Psychiatra, ten je zadarmo a da ti léky, pokud bude potřeba. Státního psychologa si určitě objednej a sahnej různe, i třeba v azylových domech jsou bezplatné poradny atd. Neboj, vše se vyřeší. :srdce:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2982 příspěvků 21.04.19 16:32

Ty problemy se odviji od Tveho partnera? V jakem smyslu?

eva.pass
Kecalka 117 příspěvků 21.04.19 16:41

Jestli se to tyka partnera tak rodinna poradna, kam muzes jit i sama, je bezplatna sluzba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 16:41

@Ms.Ragdoll můžu si za to trochu sama. Špatný výběr, ale nevím jak z toho teď ven. Jsme spolu 6 let, máme dítě, ale vše to tak nějak vyprchalo a on už další dítě nechce, je o hodně starší než já, jenže já vím že ještě děti chtít budu. Chápu ale i jeho. Nechce se ani ženit, že jsou to jen vyhozené peníze a problémy. O malého se stará když se mu chce, doma nic nedělá, prý chodí do práce tak co ještě chci. Já dělám vše špatně podle něj. Bojím se že když od něho odejdu, že to neutáhnu, malej jde do školky až v září. Zadlužil mě, tak platíme zatím společně dluhy ale kdoví jestli by mi na ně dal po rozchodu. Bojím se že už normálního chlapa nikdy nenajdu.. Mám partnera ráda, rozumíme si ale je to spíš jak přátelství.

lenka197917
Kecalka 150 příspěvků 21.04.19 16:42

Já šla na poliklinice, a vzala mě druhý den. Určitě to zkus

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 16:51

Děkuju všem za rady. Ještě se podívám. Potřebuju hlavně co nejdřív vyřešit ty problémy které teď mám a pak uvidím jak na tom budu, když přítel opravdu odejde. Pochybuju že se mi uleví i přes to, že vím že s ním už být nemůžu. To rozhodování je zatím strašně těžký. On chce úplně něco jiného než já a ani jeden nehodláme tomu druhému ustoupit. Takže asi jiná možnost než rozchod není.. přes to, že to vím je to hrozně těžký, máme dítě a šest let je taky dlouhá doba. Neumím si to představit že budu sama, bez něj..

Ms.Ragdoll
Závislačka 2982 příspěvků 21.04.19 17:00
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll můžu si za to trochu sama. Špatný výběr, ale nevím jak z toho teď ven. Jsme spolu 6 let, máme dítě, ale vše to tak nějak vyprchalo a on už další dítě nechce, je o hodně starší než já, jenže já vím že ještě děti chtít budu. Chápu ale i jeho. Nechce se ani ženit, že jsou to jen vyhozené peníze a problémy. O malého se stará když se mu chce, doma nic nedělá, prý chodí do práce tak co ještě chci. Já dělám vše špatně podle něj. Bojím se že když od něho odejdu, že to neutáhnu, malej jde do školky až v září. Zadlužil mě, tak platíme zatím společně dluhy ale kdoví jestli by mi na ně dal po rozchodu. Bojím se že už normálního chlapa nikdy nenajdu.. Mám partnera ráda, rozumíme si ale je to spíš jak přátelství.

To se obavam, ze jedine co ti pomuze bude to, ze se zacnes chystat na rozchod. :nevim: Hledej lepsi praci, neco bokem nasetri, popros tatu o pomoc, a proste do toho sekni. Chlapu je vsude plno, to ze jsi byla s nekym takovym vazne neznamena, ze zustanes jako kul v plote. ;) Jen se potrebujes postavit na nohy, jasne vedet co chces a co ne, a nenechat se odradit. A k psychologovi chod dal, ne kazdy ti sedne, to se stava.

Ten dluh je tvuj? Vzala sis ho na sebe kvuli nemu co?

Příspěvek upraven 21.04.19 v 17:01

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 17:00

Jako by jsi mi psala z duse :) nejdriv urcite zajdi k psychiatrovi, ja kdyz rekla do telefonu, ze je to akutni, vzal me hned. Ten Ti predepise vhodnou lecbu a urcite se prihlas i na terapii, ne kazdy terapeut je placeny, ja chodim a je to pro matky s detmi dotovane statem, koukni na net, centrum se jmenuje Modre dvere, zalezi take kde bydlis, je to na nekolika mistech. Me take sedl az asi treti terapeut, kazdemu sedi neco jineho, kdyz Ti nepomaha, prejdi jinam, nez najdes spravneho. :nevim: zaklad je najit cestu sama k sobe, uvedomit si, co je pro Tebe dulezite, zda zapracovat na vztahu s partnerem, nebo Ti bude lepe bez nej. Urcite je dulezite, aby jsi byla spokojena sama se sebou, dej ditko na hlidani babickam a udelej neco pro sebe, novy uces, nehty, nakupy..cokoliv co Te naplnuje..muzes si dojit zabehat, najdi si nejake konicky, aktivity..drzim palce..prochazim stejnym obdobim, akorat ty jsi zatim na zacatku cesty, kdezto ja uz mam kus za sebou :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 17:06

@Ms.Ragdoll ne, podepsal to za mě u nějakého jeho známého. Potřeboval nutně super luxusní auto a já řekla jasně že to nechci. On neměl trvalý pobyt (rodiče mu zemřeli a automaticky ho přihlásili z jejich bytu na úřad) tak to napsal na mě. Dělat se s tím nic nedá, měla jsem to i u právníka.. auto se po měsíci rozbilo a až teprve v tu chvíli jsem se dozvěděla co udělal..

malá_holka
Extra třída :D 11199 příspěvků 21.04.19 17:08
@Anonymní píše:
Děkuju všem za rady. Ještě se podívám. Potřebuju hlavně co nejdřív vyřešit ty problémy které teď mám a pak uvidím jak na tom budu, když přítel opravdu odejde. Pochybuju že se mi uleví i přes to, že vím že s ním už být nemůžu. To rozhodování je zatím strašně těžký. On chce úplně něco jiného než já a ani jeden nehodláme tomu druhému ustoupit. Takže asi jiná možnost než rozchod není.. přes to, že to vím je to hrozně těžký, máme dítě a šest let je taky dlouhá doba. Neumím si to představit že budu sama, bez něj..

ikdyz tomu neveris, zvladnes to :hug: to je jen strach ze zmeny a z neznamýho. aby ti bylo lip, musis zmenit zivot. minimalne to co je v nem blbe.to te nici. musis myslet na to, co je dobry pro sebe. a zkus krizovou linku, kdyz bude nejhur.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2982 příspěvků 21.04.19 17:09
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll ne, podepsal to za mě u nějakého jeho známého. Potřeboval nutně super luxusní auto a já řekla jasně že to nechci. On neměl trvalý pobyt (rodiče mu zemřeli a automaticky ho přihlásili z jejich bytu na úřad) tak to napsal na mě. Dělat se s tím nic nedá, měla jsem to i u právníka.. auto se po měsíci rozbilo a až teprve v tu chvíli jsem se dozvěděla co udělal..

On zfalsoval tvuj podpis, pouzil Tvoje doklady, takze spachal legulerni trestny cin, a nic se s tim neda delat? 8o Tomu se mi nechce verit.

A to s tim trvalym pobytem, jako duvod toho vseho, to je taky vtip dne… 8o

Příspěvek upraven 21.04.19 v 17:12

mrav
Nadpozemská drbna 27946 příspěvků 21.04.19 17:10

Ahoj. Kolik je příteli a kolik tobě? Za mě - odejdi od něho, buď s dítětem chvíli sama a pak si najdi partnera, který bude zhruba podobně starý jako ty. Tu péči zvládneš - taky jsem sám s tříletou holčičkou. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 17:13
@Anonymní píše:
Jako by jsi mi psala z duse :) nejdriv urcite zajdi k psychiatrovi, ja kdyz rekla do telefonu, ze je to akutni, vzal me hned. Ten Ti predepise vhodnou lecbu a urcite se prihlas i na terapii, ne kazdy terapeut je placeny, ja chodim a je to pro matky s detmi dotovane statem, koukni na net, centrum se jmenuje Modre dvere, zalezi take kde bydlis, je to na nekolika mistech. Me take sedl az asi treti terapeut, kazdemu sedi neco jineho, kdyz Ti nepomaha, prejdi jinam, nez najdes spravneho. :nevim: zaklad je najit cestu sama k sobe, uvedomit si, co je pro Tebe dulezite, zda zapracovat na vztahu s partnerem, nebo Ti bude lepe bez nej. Urcite je dulezite, aby jsi byla spokojena sama se sebou, dej ditko na hlidani babickam a udelej neco pro sebe, novy uces, nehty, nakupy..cokoliv co Te naplnuje..muzes si dojit zabehat, najdi si nejake konicky, aktivity..drzim palce..prochazim stejnym obdobim, akorat ty jsi zatim na zacatku cesty, kdezto ja uz mam kus za sebou :kytka:

Já nemám hlídací babičky, bohužel.. pohlidají mi jen když jedu k zubaři. I na gyndu chodí malý se mnou přesto že je prosím zda by nepohlídali.. a peníze na nějaké aktivity teď taky nemám, nebo mám dokud jsem s ním, ale potom budu pořád v mínusu.. :( vůbec nevím jak se dát dohromady. Úplně mě bolí na prsou ale cítím že to je prostě napětí.. potřebovala bych třeba brečet ale nejde to. Prostě jako bych byla úplně mrtvá uvnitř.. z ničeho nemám radost, ani takový ten typický smutek. Většinou cítím spíš vztek. Strašně mě trápí do jakého stavu jsem se dostala a občas mám pocit že to je moje povaha, že jsem taková prostě já. Už to trvá snad rok akorát ne v takovém měřítku jako teď..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 17:17

@mrav jemu je 40 a mě 24.. já se nebojím ani tak toho jak zvládnu péči o malého. Spíš se bojím jak zvládnu být sama, jak vše utáhnu a vůbec.. zvlášť s tou mojí psychikou..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama