Reklama

Problémy ve vztazích - karmická zátěž?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:27
Problémy ve vztazích - karmická zátěž?

Děkuji za respektování anonymu, jinak prosím smazat. Chodí zde rodina a nechci, aby věděli, co řeším.
Myslíte si, že dlouhodobé problémy v partnerských vztazích s muži mohou mít karmickou zátěž?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:30
@Anonymní píše:
Děkuji za respektování anonymu, jinak prosím smazat. Chodí zde rodina a nechci, aby věděli, co řeším.
Myslíte si, že dlouhodobé problémy v partnerských vztazích s muži mohou mít karmickou zátěž?

Ano. Věřím tomu. Momentálně taky něco řeším, vlastně celý život jednu oblast v mezilidských vztazích. Nevím, jestli tady najdeme partnery k diskusi. Hodně lidí se takovým věcem směje.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10918 příspěvků 06.10.18 20:34
@Anonymní píše:
Myslíte si, že dlouhodobé problémy v partnerských vztazích s muži mohou mít karmickou zátěž?

Ne. Stačí se podívat na to, jak se ve vztahu chováš, jaké týpky si vybíráš. Dokud nerozpoznáš tu chybu, budeš neustále lovit ve špatných vodách. Na karmu nevěřím.

Lucy75
Kecalka 105 příspěvků 4 inzeráty 06.10.18 20:35

Holky, já se tomu nesměji a dokonce ani necítím potřebu anonymu 8) u nás v rodině na karmickou zátěž rozhodně věřím - a nejsem sama.. senzitivnější část rodiny také… například se nám stále vrací téma adopce už ve třetím pokolení.. to přece nemůže být náhoda.. také vztahy matka-dcera a otec-syn jsou u nás silně zatíženy :,( .. věřím, že máme prostě pracovat na tom, aby pro ty další - po nás - „bylo líp“ :-)

debra.morgan
Závislačka 3511 příspěvků 06.10.18 20:38

ne, na takove blbosti fakt neverim. kazdy si za sve stesti ve vztahu muze sam.

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 06.10.18 20:41

Nevěřím. Ve vztazích jsem měla smůlu, dokud jsem si vybírala v mladické nerozvážnosti pitomce. Když jsem začala používat mozek, tak problémy zmizely. A i co pozoruji v okolí, tak si za svojí smůlu můžou lidi vždycky sami.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:43
@Lucy75 píše:
Holky, já se tomu nesměji a dokonce ani necítím potřebu anonymu 8) u nás v rodině na karmickou zátěž rozhodně věřím - a nejsem sama.. senzitivnější část rodiny také… například se nám stále vrací téma adopce už ve třetím pokolení.. to přece nemůže být náhoda.. také vztahy matka-dcera a otec-syn jsou u nás silně zatíženy :,( .. věřím, že máme prostě pracovat na tom, aby pro ty další - po nás - „bylo líp“ :-)

To jsem ráda. :) Já sice věřím, ale bloudím v kruhu. :) U nás rodiče, děti. Vztah muže a ženy. :D

Janli
Kelišová 5665 příspěvků 9 inzerátů 06.10.18 21:22

Taky jsem si prošla ezoobdobím, ale víc než nějaké rušení karmy mi pomohlo hledat chyby sama u sebe. Když jsem si sundala růžové brýle a uviděla jsem sama sebe taková jaká jsem, svoje chyby a vzorce chování které jsem opakovala, mohla jsem to všechno změnit a vyřešit. Hledání karmy je jen způsob, jak svoje chyby hodit na něco jiného. Všechny máme svůj osud ve svých rukou tak to chce vytáhnout hlavu ze zadele a uvědomit si, že co vyzařuju, to přitahuju!

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15988 příspěvků 06.10.18 21:28

Věřím v určitou rodovou zátěž, stále se opakující schémata chyb a podobné modely vztahů, po celé generace :think: Nevím, jestli je to magická karma, nebo zátěž, která se předává založením či výchovou :nevim: To však neznamená, že s tím jede bojovat :think: Ale asi to chce dobré psychologické vedení, rodinné konstalace, někoho, kdo ti problém pomůže najít, rozebrat a dovést tě k řešení :think:

winter.gift
Stálice 74 příspěvků 06.10.18 21:33
@pe-terka píše:
Věřím v určitou rodovou zátěž, stále se opakující schémata chyb a podobné modely vztahů, po celé generace :think: Nevím, jestli je to magická karma, nebo zátěž, která se předává založením či výchovou :nevim: To však neznamená, že s tím jede bojovat :think: Ale asi to chce dobré psychologické vedení, rodinné konstalace, někoho, kdo ti problém pomůže najít, rozebrat a dovést tě k řešení :think:

Naprosto souhlasím. Třeba v mojí matce vidím babičku - její matku. Babička neměla zrovna šťastný život a podobne to vede i matka. Obklopuje se špatnými lidmi, na rady nedbá a pak se lituje. Věřím, že ja se tomu vyhnu, protože si momentalne uvědomuji ty chyby. Ale kdo ví, co bude za dvacet třicet let…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 21:42

@pe-terka Presne toto mame ve vzdálenější rodině. A řekla bych, že spíš než karma za to muže výchova a prostředí, ve kterém dotyčný vyrůstá. V „nasem“ případe je to hodně o tom, že damska část rodiny vyrůstá bez mužského vzoru. Když dospěje, za prve neví, co u partnera hledat, co je pro vztah skutecne důležité. Nad cim vším se dají ještě privrit oci a co už nebude dělat dobrotu. A za druhe, když už v tom vztahu jsou, nevedi, jak si rozdělit role a jak spolu vzajemne komunikovat, aby vztah nezačal stagnovat a nevedlo to k jeho rozpadu.
Za karmu by se možná dalo považovat, že se v teto rodove linii rodi pouze ženy. Ale kdo ví, jestli to není spis náhoda. ;)

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 06.10.18 22:04

Ano, myslim ze potkavame partnery co jsou nam karmicky urceni, ale zaroven si myslim ze kazdy muze svou karmu zmenit tim jak premysli a jak jedna

Enmamma
Závislačka 2895 příspěvků 07.10.18 12:35
@Anonymní píše:

Mohou, ale často jde o způsob jakým dotyční jednají a chovají se. Někdy jde jen o zákonitý důsledek vlastních postojů. Vidím to v rodině a vím, že nemá smysl někomu něco říkat, musí si na to přijít sám, že se chová jako trumpeta a za partnery si hledá pitomce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >