Problémy ve vztazích - karmická zátěž?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:27
Problémy ve vztazích - karmická zátěž?

Děkuji za respektování anonymu, jinak prosím smazat. Chodí zde rodina a nechci, aby věděli, co řeším.
Myslíte si, že dlouhodobé problémy v partnerských vztazích s muži mohou mít karmickou zátěž?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:30
@Anonymní píše:
Děkuji za respektování anonymu, jinak prosím smazat. Chodí zde rodina a nechci, aby věděli, co řeším.
Myslíte si, že dlouhodobé problémy v partnerských vztazích s muži mohou mít karmickou zátěž?

Ano. Věřím tomu. Momentálně taky něco řeším, vlastně celý život jednu oblast v mezilidských vztazích. Nevím, jestli tady najdeme partnery k diskusi. Hodně lidí se takovým věcem směje.

Russet
Extra třída :D 12290 příspěvků 06.10.18 20:34
@Anonymní píše:
Myslíte si, že dlouhodobé problémy v partnerských vztazích s muži mohou mít karmickou zátěž?

Ne. Stačí se podívat na to, jak se ve vztahu chováš, jaké týpky si vybíráš. Dokud nerozpoznáš tu chybu, budeš neustále lovit ve špatných vodách. Na karmu nevěřím.

Lucy75
Kecalka 330 příspěvků 2 inzeráty 06.10.18 20:35

Holky, já se tomu nesměji a dokonce ani necítím potřebu anonymu 8) u nás v rodině na karmickou zátěž rozhodně věřím - a nejsem sama.. senzitivnější část rodiny také… například se nám stále vrací téma adopce už ve třetím pokolení.. to přece nemůže být náhoda.. také vztahy matka-dcera a otec-syn jsou u nás silně zatíženy :,( .. věřím, že máme prostě pracovat na tom, aby pro ty další - po nás - „bylo líp“ :-)

debra.morgan
Závislačka 4226 příspěvků 06.10.18 20:38

ne, na takove blbosti fakt neverim. kazdy si za sve stesti ve vztahu muze sam.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 06.10.18 20:41

Nevěřím. Ve vztazích jsem měla smůlu, dokud jsem si vybírala v mladické nerozvážnosti pitomce. Když jsem začala používat mozek, tak problémy zmizely. A i co pozoruji v okolí, tak si za svojí smůlu můžou lidi vždycky sami.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:43
@Lucy75 píše:
Holky, já se tomu nesměji a dokonce ani necítím potřebu anonymu 8) u nás v rodině na karmickou zátěž rozhodně věřím - a nejsem sama.. senzitivnější část rodiny také… například se nám stále vrací téma adopce už ve třetím pokolení.. to přece nemůže být náhoda.. také vztahy matka-dcera a otec-syn jsou u nás silně zatíženy :,( .. věřím, že máme prostě pracovat na tom, aby pro ty další - po nás - „bylo líp“ :-)

To jsem ráda. :) Já sice věřím, ale bloudím v kruhu. :) U nás rodiče, děti. Vztah muže a ženy. :D

Janli
Kelišová 6363 příspěvků 06.10.18 21:22

Taky jsem si prošla ezoobdobím, ale víc než nějaké rušení karmy mi pomohlo hledat chyby sama u sebe. Když jsem si sundala růžové brýle a uviděla jsem sama sebe taková jaká jsem, svoje chyby a vzorce chování které jsem opakovala, mohla jsem to všechno změnit a vyřešit. Hledání karmy je jen způsob, jak svoje chyby hodit na něco jiného. Všechny máme svůj osud ve svých rukou tak to chce vytáhnout hlavu ze zadele a uvědomit si, že co vyzařuju, to přitahuju!

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 06.10.18 21:28

Věřím v určitou rodovou zátěž, stále se opakující schémata chyb a podobné modely vztahů, po celé generace :think: Nevím, jestli je to magická karma, nebo zátěž, která se předává založením či výchovou :nevim: To však neznamená, že s tím jede bojovat :think: Ale asi to chce dobré psychologické vedení, rodinné konstalace, někoho, kdo ti problém pomůže najít, rozebrat a dovést tě k řešení :think:

winter.gift
Stálice 81 příspěvků 06.10.18 21:33
@pe-terka píše:
Věřím v určitou rodovou zátěž, stále se opakující schémata chyb a podobné modely vztahů, po celé generace :think: Nevím, jestli je to magická karma, nebo zátěž, která se předává založením či výchovou :nevim: To však neznamená, že s tím jede bojovat :think: Ale asi to chce dobré psychologické vedení, rodinné konstalace, někoho, kdo ti problém pomůže najít, rozebrat a dovést tě k řešení :think:

Naprosto souhlasím. Třeba v mojí matce vidím babičku - její matku. Babička neměla zrovna šťastný život a podobne to vede i matka. Obklopuje se špatnými lidmi, na rady nedbá a pak se lituje. Věřím, že ja se tomu vyhnu, protože si momentalne uvědomuji ty chyby. Ale kdo ví, co bude za dvacet třicet let…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 21:42

@pe-terka Presne toto mame ve vzdálenější rodině. A řekla bych, že spíš než karma za to muže výchova a prostředí, ve kterém dotyčný vyrůstá. V „nasem“ případe je to hodně o tom, že damska část rodiny vyrůstá bez mužského vzoru. Když dospěje, za prve neví, co u partnera hledat, co je pro vztah skutecne důležité. Nad cim vším se dají ještě privrit oci a co už nebude dělat dobrotu. A za druhe, když už v tom vztahu jsou, nevedi, jak si rozdělit role a jak spolu vzajemne komunikovat, aby vztah nezačal stagnovat a nevedlo to k jeho rozpadu.
Za karmu by se možná dalo považovat, že se v teto rodove linii rodi pouze ženy. Ale kdo ví, jestli to není spis náhoda. ;)

zudina
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 06.10.18 22:04

Ano, myslim ze potkavame partnery co jsou nam karmicky urceni, ale zaroven si myslim ze kazdy muze svou karmu zmenit tim jak premysli a jak jedna

Enmamma
Závislačka 3075 příspěvků 07.10.18 12:35
@Anonymní píše:

Mohou, ale často jde o způsob jakým dotyční jednají a chovají se. Někdy jde jen o zákonitý důsledek vlastních postojů. Vidím to v rodině a vím, že nemá smysl někomu něco říkat, musí si na to přijít sám, že se chová jako trumpeta a za partnery si hledá pitomce.

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 20.10.18 12:28

Pokud-li ti myšlenka, jak jsou tvé problémy způsobeny karmickou zátěží, pomůže, tak proč ne?

Připravila bych si příjemné klidné prostředí, zapálila bílou a zelenou svíci. Vzala bych si velký arch, na něj nakreslila rodinný strom s listy znázorňujícími danou zátěž. Až bych byla hotová se zobrazením, věnovala bych každému listu myšlenku.

Teď jsi tady ty, je jen ve tvých rukou, jak naložíš se svým vlastním listem :kytka:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 20.10.18 13:02

Co je to karmická zátěž?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >