Probouzení miminka s brekem a špatné usínání přes den

238
30.1.20 11:35

Probouzení miminka s brekem a špatné usínání přes den

Ahoj, obracím se na vás s dalším dotazem, tentokrát ohledně spánku.
Syn má téměř tři měsíce a když spí tak furt vydává všelijaké zvuky a dělá různé grimasy - přes noc i přes den. Je to normální? Je to fázi spánku? Další věc je, že se občas probudí s pláčem z ničeho nic, vždycky to bylo doma a pres den, ale dneska mi to udělal po půl hodině spánku i venku v kočáře. Mohlo se mu něco zdát? Nerada bych mu něčím způsobovala noční můry, aby pak neměl nějaké problémy v budoucnu :? :nevim:
Taky přes den strašně usíná, doma hlavně v kočáru to venku ještě jde. Vždycky skoro spí a najednou spustí řev, když se mi ho podaří uklidnit tak hned usne. Občas musíme uspávání přerušit.. Dávám ho spát když začíná knucet a šmudlat se

Příspěvek upraven 30.01.20 v 11:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6058
30.1.20 11:38

Normalne ma sny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
30.1.20 14:08

Ahoj, naše malá do nedávna neměla problém s usínáním, teď je ji 5 měsíců, zacla být aktivnější, otáčí se a nemůže taky vůbec usnout…u nás je to ale mlékem, už ho mám málo, ona má hlad a prostě nezabere…po kojení ji dokrmim UM a spinká jak špalek :-)
Taky se mi začala budit dříve a s brekem, a bylo to tím hladem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
31.1.20 14:37

My mame 5 mesicu a budil se mi posledni mesic vzdy par dni s brekem kaudou noc a to nekolikrat. No a mame uz 3 zuby. Ted byl zas par dni klid po proriznuti toho tretiho no a ode dneska zaciname znovu, tak asi bude dalsi.
Jinak se taky mnohdy vzbudi, ze se mu neco spatnyho zda, nebo kdyz ho boli bricho a nemuze se vykakat, ale myslim, ze hlavne ty zuby to delaji - musim ho porad uklidnovat prsem.
Pres den mi taky uz skoro nespi, nemuze zabrat, jen na prochazce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama