Reklama

Probudil ve mně jiné pocity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ldbird
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 14:03
Probudil ve mně jiné pocity.

Ahoj holky,
potkala jsem muže a probudil ve mně jiné pocity, než jsem dříve s partnery měla. Jsem více pečující, starám se. Je přesně takovej, jakého jsem si vysnila. Ale on se chová… nevím. Mám pocit, že si mě neváží. Ale já jsem z něho pryč.
Zažily ste to taky?

Reklama

Reakce:

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 14:05

Tak pokud si vás muž neváží, rychle z toho vztahu pryč. To se pak může krásně přehoupnout do závislosti, kdy vy na něm budete viset a on si bude dělat co chce. Každý partner by si vás měl vážit, to je přeci základ. :think: :srdce:

Russet
Extra třída :D 11007 příspěvků 28.01.18 14:07

Ne. Jestli tě ponižuje, pryč od něj. Jestli se přehnaně snažíš a obletuješ ho jak družice, asi mu je to trochu nepříjemné.

ldbird
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 14:10

Neponižuje. Je to složitý. Mám prostě pocit, že jsem v tom víc, než on. A ráda bych věděla, jestli jste to měly podobně. Že jste se cítily jinak… jak to říct, víc žensky. S vašimi nynějšími manžely. Nebo..jestli chápete, co myslim :/

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 14:12
@ldbird píše:
Neponižuje. Je to složitý. Mám prostě pocit, že jsem v tom víc, než on. A ráda bych věděla, jestli jste to měly podobně. Že jste se cítily jinak… jak to říct, víc žensky. S vašimi nynějšími manžely. Nebo..jestli chápete, co myslim :/

No, já to měla s prvním přítelem tak, že jsem se o něj hrozně ráda starala, vařila mu, byla jsem šťastná když byl on šťastný. A vyklubala se z toho taková závislost, že když jsem jen cítila že mi on nedává tolik, byla jsem nervózní a smutná. Pozor na to. Měla by tam být rovnováha…

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.01.18 14:31

Ne a doufám, že nezažiju, být s chlapem, ze kterého mám pocit, že si mě neváží, bych honem rychle ze vztahu utekla a už vůbec bych o něj "nepečovala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 14:39

@ldbird zřejmě jsi poprve fakt zamilovaná(?) a předtím jsi si to jen myslela(?)…pro mě zamilovanost není - vždy to skončilo pruserem protože přesne jako ty - jsem pak moc pečovala až jsem chlapa udusila… takže ted žiju už 7 let s přítelem do ktereho jsem nikdy zamilovana nebyla a mohu to vřele doporučit :-) máme 2 deti a vztah mame stále stejně pěkný jako na začatku -možná čím dal hezčí bych řekla dokonce

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24603 příspěvků 28.01.18 14:43

@ldbird No podle toho co píšeš, tak máš našlápnuto k závislosti…na to si dej pozor, protože to nepřináší nic dobrého…

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13224 příspěvků 28.01.18 15:06
@ldbird píše:
Ahoj holky,
potkala jsem muže a probudil ve mně jiné pocity, než jsem dříve s partnery měla. Jsem více pečující, starám se. Je přesně takovej, jakého jsem si vysnila. Ale on se chová… nevím. Mám pocit, že si mě neváží. Ale já jsem z něho pryč.
Zažily ste to taky?

Mezi láskou a závislostí je velký rozdíl. Pokud je vztah kvalitní, pak je v něm vzájemná úcta a respekt, k tomu důvěra a empatie, mimo jiné. Mělo by to bý přibližně 50/50. Hlídej si zpětnou vazbu-kolik do vztahu dáváš, a kolik za to dostáváš. Tím nemám na mysli pouze finanční stránku, ale úplně všechno. Pokud se jeden všemožně snaží, a ten druhý se pouze veze, pak je něco špatně.

cecetka
Kelišová 7228 příspěvků 28.01.18 15:44

Manipulator??? :nevim:

ldbird
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 15:50

Jo. Taky mám z toho pocit. Uvidíme.
A holky, koukám, že jste to zažily taky.

Verunna11
Závislačka 2927 příspěvků 14.02.18 16:01

@ldbird a jak dlouho ho znáš?

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 14.02.18 18:14

Existuje tzv. staly pocit zamilovanosti i po několika létem vztahu k muzi, který nějakým způsobem uniká. Jde ale o závislost na daném muzi.
Já toto zažila i po 11 letech jsem byla stále zamilovaná. Jakmile odešel za milenkou tak teprve jsem prohlídla jak jsem byla pitoma a co jsem tolerovala a nic za to nedostává zpet. Fakt mazec. :poblion:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >