Probuzení a křik ročního dítěte - bolí ho noha?

11.7.20 17:35

Probuzení a křik, bolest nohy?? Roční dítě

Ahoj holky, zkusím se na vás obrátit pro radu. Synek (13m) Se teď probudil ze spánku s příšerným brekem. Spal venku sám v kočárku, ale koukala jsem na něj z okna. Nikdy se mi tohle ještě nestalo, možná když byl mimino, ale teď se mi už nikdy nebudí s brekem, a když jo, tak se nechá rychle utěšit. Ale teď to bylo úplně jiný, brečel skoro půl hod. propinal se do luku, vykopával nohama. Všimla jsem si hlavně těch nohou, nechtěl se na ně postavit, a pořád s nima vykopával, i když jsem ho držela v náručí. Ten brek byl takový opravdu jako že ho něco boli, několikrát jsem ho už utišila, ale po chvilce začal hrozně brecet znova. Myslela jsem si nejdřív, že ho něco píchlo, tak jsem ho celýho svlikla a prohlidla, ale nenašla jsem nic. Když už jsem myslela, že pojedeme do nemocnice, tak se začal trošku uklidňovat, nakojila jsem ho a to už pomohlo úplně. Nic na něm teď nevidím, teplotu se mi nezdá, že by měl, bolestivě snad na nic nereaguje. Tak nechápu, co to bylo a mám strach, protože jsem se opravdu hodně vyděsila. Napadlo mě, jestli nemohl mít třeba křeč v noze? Ale takhle malý dítě? Měla bych to nějak řešit s doktorem, akutně? Hlavně mám strach, abych něco nepřehlídla nebo neopomenula, opravdu mi tohle od miminka neudělal a bylo to fakt hrozný. Nejradši bych do ty nemocnice jela, ale zdá se mi už ok :nevim:. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8599
11.7.20 17:41

Syn se mi mezi jedním a druhým rokem budil takhle velice často ve dne i v noci. Osobně si myslím, že měl růstové bolesti, stejně jako mívají děti před pubertou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6415
11.7.20 17:47

Buď roste a bolí ho nohy, nebo si je prelezel? Nebo mu mravenčili? Křeč mít klidně mohl. Osobně pokud teď je v pohodě bych nikam nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
11.7.20 17:52

Nas byl vetsi, pres dva roky, zacali jsme davat do piti horcik, od te doby se mu to uz nestava, obcas si rekne a horcikovym olejem masirujeme nozicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama