Probuzení partnerky polibky na pohlaví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 23:51
Probuzení partnerky polibky na pohlaví?

Jak by se vám líbilo, kdyby vás váš partner nad ránem opatrně probudil polibky na pohlaví a jemným drážděním ústy? Samozřejmě jen o víkendu, když nemusíte vstávat.
Já bych si myslel, že to musí být docela fajn, i pro ženy. Moje současná partnerka si ale nepřeje, abych jí to tak dělal. O hygienu nejde, jinak jí orální sex ráno nevadí, sprchuje se večer.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Pifinka
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 18.12.18 23:54

tak to by mě teda vytočilo doběla, vůbec se jí nedivím

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 18.12.18 23:58

Tohle mi chlap udělat tak přijde o zuby. Pokud už chcete ženu probudit polibky zkuste spíš krk a ramena pokud není lechtivá.

Maui52
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 19.12.18 00:02

Nakopla bych ho.

Janli
Kelišová 6856 příspěvků 19.12.18 00:03

Ne, můj manžel má rozum a nerad by přišel o chrup. Zkus radši snídani do postele a polibek na rty. Nebo běžně zdravíš ženu tím, že jí strčíš ruku mezi nohy? I takový se bohužel najdou…

Venetia
Hvězda diskuse 38764 příspěvků 19.12.18 00:03
@Anonymní píše:
Jak by se vám líbilo, kdyby vás váš partner nad ránem opatrně probudil polibky na pohlaví a jemným drážděním ústy? Samozřejmě jen o víkendu, když nemusíte vstávat.
Já bych si myslel, že to musí být docela fajn, i pro ženy. Moje současná partnerka si ale nepřeje, abych jí to tak dělal. O hygienu nejde, jinak jí orální sex ráno nevadí, sprchuje se večer.

Nelibilo

elibro
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 19.12.18 00:07

Nejvýš jednou a by to fakt stačilo. Na zbytek života asi.

Já osobně teda preferuju vzbudit se o víkendu v klidu, rozhodně ne NAD ránem a probuzení se tím, že po mě někdo šmátrá, je protivné vždycky, ať už potom následuje cokoli. A to není nic proti sexu ráno. Ale ten okamžik, kdy se člověk ještě ani nezorientoval kde je a co je, ale už po něm někdo hrabká, ten prostě není z nejúžasnějších.

Russet
Extra třída :D 13316 příspěvků 19.12.18 00:30
@Anonymní píše:
Já bych si myslel, že to musí být docela fajn, i pro ženy. Moje současná partnerka si ale nepřeje, abych jí to tak dělal. O hygienu nejde, jinak jí orální sex ráno nevadí, sprchuje se večer.

Nejprve raději vejš. Mohla bych se leknout a mít doma chlapa s klapačkama :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 00:35

Manžel trpí sexsomnií, pro neznalé souloží ze spaní. Když ho to chytne, odcházím spát jinam. Ač mám sex hodně ráda, ve spánku se moje erotogenní zóny mění spouštěče ninja chvatů. Jak se tu všechny dámy shodly, vyražení zubů je ta nejmírnější varianta…

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 19.12.18 00:43
@Anonymní píše:

No, myslíš že po ránu ženský neprdí ?

marg
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 19.12.18 01:02

Vadilo, že začátku pár vteřin mě orální sex lochtá, než to začne být příjemný. Čili takové probuzení bych přirovnala k probuzení lochtaním na chodidle třeba. Takže opravdu nic moc. A myslím, že člověk se má o víkendu, nebo když je možnost, zbudit hlavně přirozeně, sám od sebe, nikoliv nikým jiným, byť jakkoliv příjemně. Když o tom tak přemýšlím, vzbudit mě o víkendu orálem, tak by to opravdu udělal poprvé a naposled :mrgreen: :mrgreen:

kristyn.g
Závislačka 2967 příspěvků 19.12.18 01:19

Nadrženec… Kopla bych ho do tváře a asi bych se dost naštvala… Přišlo by mi to jako bez souhlasu a dost nepříjemný. Chápu že tě to vzrušuje ale pro druhou stranu osahavani a cokoliv na intimních partiích bez souhlasu je vždy nepříjemné… Každý má své soukromé osobní hranice :zed:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 19.12.18 01:23
@kristyn.g píše:
Nadrženec… Kopla bych ho do tváře a asi bych se dost naštvala… Přišlo by mi to jako bez souhlasu a dost nepříjemný. Chápu že tě to vzrušuje ale pro druhou stranu osahavani a cokoliv na intimních partiích bez souhlasu je vždy nepříjemné… Každý má své soukromé osobní hranice :zed:

Přesně. Líbat frndu do který ses večer udělal, nevím, nevím..

VitaminC
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 19.12.18 02:08

Ja to miluju. :)

Ju21na
Kecalka 298 příspěvků 19.12.18 04:22

To bych vylitla z kůže a měla zkažené min. celé dopoledne. Kdyby i přes můj odpor nepřestal, viděla bych to na tichou domácnost :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >