Proč čekat na těhotenství tak dlouho?

Anonymní
8.1.20 19:22

Proč čekat na těhotenství tak dlouho?

Čao holky :mavam:,
Nedávno jsem měla SP v 7tt. Bez revize, nejspíš vše odešlo samo (ještě mě čeká kontrola), test už negativní. Byla jsem minulý týden u dr. a když jsem se ho ptala kdy se mužem znova pokoušet.. Řekl půl roku 8o. No teda, čuměla jsem. Měla jsem za to, že čekat max. tak na první MS a ne půl rok :zed:. Minulý rok jsem potratila ve 2. trimestru a taky říkal půl rok pauza.. To chápu, čekali jsme, ale teď? Jako nejspíš vydržím tak 2 měsíce a budem zkoušet, ale chtěla bych vědět co si o tom myslíte? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1305
8.1.20 19:27

Mně po prasklem mimodeloznim v nemocnici řekli 3 měsíce, má doktorka po šestinedělí. Půl roku bych necekala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
8.1.20 19:30

Já měla SP v 10.tydnu. ty tři měsíce čekání jsou jenom tak zažité, ono to moc nemá opodstatnění, natož půl roku u takto raného potratu. Pokud tělo není připravené tak neotěhotní. Já jsem byla těhotná do dvou měsíců od potratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
8.1.20 19:31

Situace presne jako ty, SP 7 tyden, vse odešlo samo. Dr řekl ze počkat jeden cyklus, ze absolutně není důvod čekat déle! Určitě si zajdi k jinému lékaři pro názor. Teď se snažíme čtvrtým měsícem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25035
8.1.20 19:32

Pokud to bude bez zásahu doktora, nebude třeba dočištění, tak bych čekala max do další MS, spíš ani to ne. Kdybys nedělala tak brzo test tak řešíš jen opožděnou MS a nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2576
8.1.20 19:32

Tak pokud nebyla revize a vše proběhlo v pořádku, tak bych nechala proběhnout další menstruaci a začala se snažit. Mně po revizi gynekolog řekl, že za 2 měsíce se můžeme začít snažit znovu :palec: držím palce ať se zadaří co nejdříve :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25035
8.1.20 19:33

Mě teda po ZT v 9 tt řekli všichni čekat 2 MS a to bylo s revizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
8.1.20 19:35

@Aspera
Mně tedy potratu sedmém týdnu nepřijde jako opožděná menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 19:42

No dyť holky, já si myslím, že není nač čekat :lol:. Říkám 2 měsíce počkám a půjdem na to. Navíc vše proběhlo bez komplikací, přišlo mi to jako hodně silná MS, toť vše.

• Citovat
  • Nahlásit
53012
8.1.20 19:44

Jo, mně kdysi taky doktor ze starý školy po potratu (s revizí!) řekl půl roku, jinej že stačí šestinedělí. Bez revize není třeba nic, i když bych tomu asi ten cyklus dala, ať se tělo hormonálně vzpamatuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9507
8.1.20 19:51

Bez revize bych nečekala vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
8.1.20 19:52

ZT ve 12 tt s revizi… Ma doktorka i v nemocnici svorne tvrdili dodrzet sestinedeli, pak zkouset dal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
8.1.20 19:52

Mě po spontánním potratu řekla doktorka, že máme počkat 2 ms a můžeme se snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
8.1.20 19:58

Já po SP v 7tt jsem byla na gyndě, kde jen konstatoval, že jsem čistá a na můj dotaz, kdy to můžu zkušet mi řekl, že klidně hned jak došpiním, dokrvácím. Možná tedy, že až po další menstruaci. Potrat jsem měla v termínu druhé mensruace. No, zase se říká, že je jak pohnojíno. Já jsem potratila koncem srpna a začátkem prosince jsem už zjistila těhotenství. A na gyndě mi vynadala sestřička, že je to moc brzy po otěhotnění. Gynekolog mi na to nic neřekl. Že je to pade na pade, jestli se udrží nebo odejde jako to předchozí. No, udrželo se a mám už tříletýho kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
8.1.20 20:07

Když jsem byla na revizi v 9tt, tak jsem měla dodržet šestinedělí a pak jsme měli povoleno se snažit. Čekat takhle dlouho nemá smysl, kor ty když jsi po SP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat