Proč chce papír o příjmu? Při prvním dítěti jsem to nepotřebovala

21.10.19 03:56

Proč chce papír o příjmu? Při prvním dítěti jsem to nepotřebovala

Potřebovala bych poradit s úřadem ohledně rodičovském příspěvků a porodné už jsem byla asi 5× a furt nic. Mám problém s tím že chce papír příjmu od otce mé dcery kolik si vydělává jenže spolu už nejsme ani se nestýkáme tak kde ho mám vzít? Kdyby otec prý nebyl napsaný v rodném listě tak to nepotřebuji ale u syna jsem to nepotřebovala a taky byl otec napsaný v rodném listě a nežili jsme spolu a v kontaktu jsme taky nebyli. Syn a dcera má každého jiného otce.. Co mám dělat teď? Jak postupovat? Už jsem zoufalá.
Děkuji moc za rady

Příspěvek upraven 24.10.19 v 20:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76349
21.10.19 04:58

@marketa.konval No, jestli takhle komunikujes i s uradem, tak chapu, ze mas problem, neb se na neco ptas a nenapises ani o jaky urad se jedna, ani co vyrizujes. Tak jak ti ma kdokoliv odpovedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12413
21.10.19 05:35

@marketa.konval ano, musíš říct na jaký úřad a proč. A zda máš dítě svěřené do péče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20749
21.10.19 06:54

Úplně mimo tvuj dotaz, ale dvě děti za dva roky, každý s někým jiným a ani s jedním otcem už nejsi 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15468
21.10.19 07:22

Nevím tedy o jaký úřad jde. Ale buď potřebuješ potvrzení o příjmu otce dítěte, a nebo potvrzení o svěření dítěte do péče matky. A s tím i výši výživného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12413
21.10.19 07:22

@jahuhudka kde to vidíš? Já to nemůžu najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
21.10.19 07:27
@jahuhudka píše: Úplně mimo tvuj dotaz, ale dvě děti za dva roky, každý s někým jiným a ani s jedním otcem už nejsi 8o

Přes prášky neasi. :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20749
21.10.19 07:29
@g.sandova píše:
@jahuhudka kde to vidíš? Já to nemůžu najít.

Na jejím profilu. Srpen 2019 a březen 2017

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4728
21.10.19 07:40

Zadáš o nějaké dávky? Tím, že nedáte bližší info, tak těžko někdo pořadí, ale na mě to pusobi, že ho nemáte vylouceneho že společně posuzoványch osob a v tom případě, ten jeho příjem chtějí, ale jak píšu, nedokážu bez dalších info říct presne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12413
21.10.19 07:43

@jahuhudka jo aha, díky. Já četla dokola tě příspěvek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5333
21.10.19 07:54

Budete muset sehnat co ona potřebuje. Paní to asi nechce pro svoji potřebu, že ji zajímá kolik otec dítěte vydělá, ale musí to k něčemu přiložit. Ona ty podmínky nevymyslela. Vy něco chcete vy si sežeňte co k tomu potřebujete. A i když tam půjdete 150× tak ona nic bez toho papíru nevymyslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12413
21.10.19 07:57

Proč se nedomluvis na úřadě? Proč tam neřekneš, že nejste v k9ntaktu? Já to nechápu, fakt ne. Nas pudu, tak se ptej tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76349
21.10.19 08:02
@g.sandova píše:
Proč se nedomluvis na úřadě? Proč tam neřekneš, že nejste v k9ntaktu? Já to nechápu, fakt ne. Nas pudu, tak se ptej tam.

To, ze nejsou v kontaktu nikoho nezajímá, bud má mít stanovené alimenty nebo dokulit požadované od otce dítěte… Ja spis nechapu, ze ji to překvapuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5333
21.10.19 08:03
@g.sandova píše:
Proč se nedomluvis na úřadě? Proč tam neřekneš, že nejste v k9ntaktu? Já to nechápu, fakt ne. Nas pudu, tak se ptej tam.

Tak byla tam 5×. Já teda doufám, že když tam někdo sedí a bylo by tak jednoduché jako napsat nejsme v kontaktu a tím to je vyřešený tak jí to poradí. Tak buď je to opravdu potřeba na to na co žádá a nebo jí tam sedí nějaká Píp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
21.10.19 08:10

Tak podle toho, co píše, bych řekla, že chce porodné. Tam chtějí přijmy od obou rodičů. Jen nerozumím tomu, proč by to nechtěli u toho prvního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat