Proč chtějí na úřadu práce ukončení smlouvy brigády při rodičáku?

Anonymní
22.9.21 23:51

Proč chtějí na úřadu práce ukončení smlouvy brigády při rodičáku?

Ahoj, skončil mi rodičák a šla jsem se hlásit na úřad práce a zažádat si i o podporu. Naposled jsem na brigádě byla nějak v leden/únor a od té doby nic. I smlouva mi tak nějak končila. Proč chtějí znát kam jsem chodila na brigádu za poslední 2 roky? A proč chtějí vidět ukončení když příjem ani nemám. Nejde mi to do hlavy, když se stejně po rodičáku nic nepočítá a dostanu minimální podporu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78762
23.9.21 04:23

Treba protože pri registraci na up nesmis mit zadnou dpp, takze musi byt ukončena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 08:02

@j.a.n.i1 to chápu, ale proč je zajímají 2 roky zpětně? A ne jen třeba co probíhá

• Citovat
  • Nahlásit
1821
23.9.21 08:10

Prostě je to tak nastavené. Nejlepší je to jednoduše zapřít, že jsi tu brigádu měla. Já pitomec po vysoký přiznala, že jsem měla nějaké léto brigádu, ale nemohla jsem najít smlouvu. Pak jsem strávila fakt dlouhý čas získáním duplikátu, což byla fakt perlička, protože zaměstnavatel v mezičase zemřel :zed: :zed:. Prostě mít čistý štít, že brigádu v tuto chvíli nemáš, ale nějaké staré dpp bych příště prostě zatloukla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
23.9.21 08:18

Hlášení na úřad práce není povinné, jestli ti jejich podmínky nevyhovují můžeš se odhlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 11:04

@Jolka86 to je zas výblitek, ptám se uplně na něco jinýho než odpovídáš.

• Citovat
  • Nahlásit
78762
23.9.21 11:11
@Anonymní píše:

Ma pravdu, bud proste dokulis papiry k tem brigadam, nebo se nebudes registrovat na up.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
23.9.21 11:19
@Anonymní píše:

Já tě nijak neurážím, chtějí po tobě dodat papíry, tak jim je dej oni si to ofotí a zpátky vrátí. Proč je chtějí si se měla zeptat své úřednice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 11:20

@j.a.n.i1 však to jsem tam taky dnes donesla, ale jen mě zajmalo co to má za význam

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 11:22

@Jolka86 říkám něco o urážení? :D papír jsem donesla dnes a ona mi jen řekla, že to musí bejt, nic víc. Ale nechápu ten důvod :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
78762
23.9.21 13:21
@Anonymní píše:
@Jolka86 říkám něco o urážení? :D papír jsem donesla dnes a ona mi jen řekla, že to musí bejt, nic víc. Ale nechápu ten důvod :nevim:

Uz jednou jsem psala, jako doklad toto, ze jsou ukoncene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 17:10

Dobrý den, omlouvám se, že píšu sem, ale nevím kde jinde se zeptat. V listopadu mi končí pobírání rodičovského příspěvku, dětem budou čtyři roky, ale do původní práce se vrátit nemůžu kvůli dlouhému dojíždění. Mám už domluvenou novou práci blíž k domovu, ale tam můžu nastoupit až v lednu. Takže v práci dám výpověď a přihlásím se na úřad práce. Ale když jsem viděla výši dávek tak mě to dost překvapilo. Pět tisíc? Myslela jsem si že výši dávek vypočítávají z předchozího výdělku, nebo ne? Děkuji za odpověď, vůbec tomu nerozumím :(

• Citovat
  • Nahlásit
78762
23.9.21 17:30

No, pocitaji, pokud bys pracovala, ale ty zadny vydelek nemas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
23.9.21 17:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se, že píšu sem, ale nevím kde jinde se zeptat. V listopadu mi končí pobírání rodičovského příspěvku, dětem budou čtyři roky, ale do původní práce se vrátit nemůžu kvůli dlouhému dojíždění. Mám už domluvenou novou práci blíž k domovu, ale tam můžu nastoupit až v lednu. Takže v práci dám výpověď a přihlásím se na úřad práce. Ale když jsem viděla výši dávek tak mě to dost překvapilo. Pět tisíc? Myslela jsem si že výši dávek vypočítávají z předchozího výdělku, nebo ne? Děkuji za odpověď, vůbec tomu nerozumím :(

Ale musela bys nastoupit, teprve pak dát výpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 17:33

@j.a.n.i1 aha, takže to bych musela teda dal nastoupit do současné práce, aby mi to vypocitali z toho. No to ale kvůli dětem nemůžu a z pěti tisíci opravdu nevyziju. Jiná možnost asi není že?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat