Proč doprovod po analgosedaci?

5591
23.9.21 23:36

Proč doprovod po analgosedaci?

Ahoj,

Prosím JEN O OVĚŘENÉ INFO… Děkuji

Proč je důležitý doprovod osoby po analgosedaci? Proč nemůže jet domů MHD? Jedná se jen o nižší pozornost, nebo i o další rizika - jaká, jak pravděpodobná?

Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4624
23.9.21 23:45

U analogosedace je přítomný anesteziolog což už samo o sobě svědčí o tom, že to není jako píchnout lokální anestetikum injekcí. Je 100% pravděpodobnost, že to člověka útlumí (jinak by se to nedělalo) a ještě po zákroku se člověk alespoň půl hodiny sleduje. Pak musí v doprovodu domů. Přestože člověk pak normálně komunikuje apod je tu riziko, že může být po chvíli zmatený. Takže doprovod je vždy na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3936
23.9.21 23:53

Nebo i nizkej tlak, může to s tebou někde flaknout, blbě se prastis a je s tebou ámen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7017
24.9.21 05:40

Dcera byla docela zmatená, motala se jí hlava a usínala i vestoje, i když ji nechali několik hodin dospat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 05:54

Ja jela domu mhd 3 hodiny po celkove narkoze. Kratkodobe, asi 20 min na sale. No, byl to blby napad. Jela jsem po jedne zastavce. V autobuse se mi hned udelalo spatne, na omdleni. Musela jsem stat, nebylo misto k sezeni. Vystoupila jsem, nadychala se cersveho vzduchu a jela zase jednu zastavku. Ze ja si radsi nezavolala taxika.

• Citovat
  • Nahlásit
lucenka
24.9.21 07:47

Klik byl omámený. Půl hodiny se ještě dospával. Pak po svých došel do auta, bavil se s námi
Ale nic z toho si nepamatuje. Nedovedu si představit, pak jet domů bez doprovodu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat