Proč jde chlapům jen o sex?

Anonymní
20.2.20 17:27

Proč jde chlapům jen o sex?

Je to tak, je mi 22 a ještě nikdy jsem neměla normální vážný vztah. Vlastně jsem ještě pana, ale ne proto, že by o mně nebyl zájem, ale právě naopak. Včera jsem měla „rande“ s jedním člověkem, který se mně, přesto že mě viděl podruhé v životě asi tak po 10 minutách začal ptát, jak to mám ráda v posteli a další věci, na které mi není příjemné odpovídat. Pak mi začal „nenápadně“ sahat na zadek, atd..
A je to tak vždycky. Chtěla bych se seznámit s někým, poznat se navzájem, pak spolu začít chodit a sex nejdřív po několika měsících. Jenže oni jsou hrozně netrpěliví a chtěli by to prostě hned a to mně vždycky hned odpudí. Já to nedokážu pochopit, PROČ? achjo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.2.20 17:28

Protože oni nepřemýšlejí mozkem, ale penisem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3587
20.2.20 17:31
@Anonymní píše:

Kdyz to vis proc se ptas a sama si odpovidas? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4362
20.2.20 17:32

Asi mají strach, že bys je podezírala z impotence či homosexuality. Proto chtějí obavy rozptýlit hned na začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8572
20.2.20 17:34

Když ty taky nemáš jednoduchý požadavky :mrgreen: S někým se poznávat, pak začít chodit, a po několika měsících sex. Tak si dej inzerát, napiš tam svoje požadavky, a pak se na tebe třeba nikdo při druhém rande sápat nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
20.2.20 17:35

Hele upřímně, vztah ve tvém věku několik měsíců bez sexu je celkem zvláštní představa. V téhle době. Chlapy to prostě baví, mají z toho prožitek, v podstatě se dá bez nadsázky říct, že to je smyslem jejich života :mrgreen: Jako svádění hned na druhé schůzce by bylo moc i na mě, stejně tak výzvědy, jak to mám v posteli ráda - takové řeči mají vést partneři mezi sebou, ne cizí lidi. Držím ti palce, ať najdeš k sobě pořádný protějšek. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
20.2.20 17:36

Proč čekat několik měsíců na něco, co může stát za prd? :nevim: Sex je ve vztahu víc než důležitý… Pokud není v pořádku, nefunguje vztah. Nevidím nic špatného na dotycích na druhé schůzce. Když je ti to nepříjemný, tak s ním jednej na rovinu. Jsem pana, chci tě líp poznat a až po nějaké době se dostat k intimním věcem. Pokud si ho zaujala osobností, tak počká, když ne, tak zdrhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
20.2.20 17:41

Najdi si diskuzi „Vzdávám hledání partnerky“… třeba je to ten, kterého hledáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
20.2.20 17:42
@Anonymní píše:

Ajaj, tady si někdo odpovídá sám sobě a myslí si, že to nepoznáme. Tím pádem tě považuju za trolla a diskuze ztrácí smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4362
20.2.20 17:44
@Icestar píše:
Hele upřímně, vztah ve tvém věku několik měsíců bez sexu je celkem zvláštní představa. V téhle době. Chlapy to prostě baví, mají z toho prožitek, v podstatě se dá bez nadsázky říct, že to je smyslem jejich života :mrgreen: Jako svádění hned na druhé schůzce by bylo moc i na mě, stejně tak výzvědy, jak to mám v posteli ráda - takové řeči mají vést partneři mezi sebou, ne cizí lidi. Držím ti palce, ať najdeš k sobě pořádný protějšek. :kytka:

Jsi příliš naivní. Smysl života netkví v uspokojování tělesných potřeb. Je to stejný, jako by si napsala, že účel tvého života je kakaní a čurání. I když u tebe asi jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4362
20.2.20 17:45
@Tomkins píše:
Ajaj, tady si někdo odpovídá sám sobě a myslí si, že to nepoznáme. Tím pádem tě považuju za trolla a diskuze ztrácí smysl.

Její počítač slouží více lidem ve společné domácnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
20.2.20 17:47

@Božislava Jsi hloupá, když reaguješ na příspěvek, který si pořádně ani nepřečteš a neporozumíš mu. Zřejmě vlk v rouše beránčím a pod nickem se schovává dotčený muž :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15050
20.2.20 17:50
@Icestar píše:
@Božislava Jsi hloupá, když reaguješ na příspěvek, který si pořádně ani nepřečteš a neporozumíš mu. Zřejmě vlk v rouše beránčím a pod nickem se schovává dotčený muž :mrgreen:

proc muz a proc dotceny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
20.2.20 17:54

@Božislava Ty ale píšeš hovadiny :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15050
20.2.20 18:00
@jasatko píše:
@Božislava Ty ale píšeš hovadiny :jazyk:

ty zase generalizujes. Ja treba nepovazuju sex za nijak zvlast stezejni ve vztahu. Nevim, kolik mesicu nechava zakladatelka chlapa cekat, ja v prumeru tak 2m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama