Proč je chování žen tak rozporuplné?

315
9.8.21 16:56

Proč je chování žen tak rozporuplné?

Ahoj,

četl jsem zde na emiminu i jinde řadu diskusí, ze kterých nechápu, proč se ženy chovají tak rozporuplně.

Ženy na jedné straně třeba podezřívají muže, který je dlouho panic, že nemá zájem o sex, že je divný apod. Na druhé straně, když je panic a chce urputně sex, tak zase říkají, že je to odpuzující. Tak já zkrátka nechápu, co tedy vlastně ženy chtějí.

To samé s lichocením. Když lichotí muž málo tak nemá zájem, když moc tak je zoufalec. Mě tohle prostě štve. Kde je sakra teda ta pomyslná hranice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.8.21 17:08

Nevadí mi, kdyby byl panic, kdyby se choval normálně a ne zoufale, poznali bychom se a zamilovali bychom se, došlo by i na ten sex a to je mi jedno jestli s panicem m nebo ne. Upřímně, radši s panicem, než s chlapem, co měl 100 bab. Ale jde o to, že nesmí být z něho citet, že by šel do postele s každou, jen aby o to už přišel. A lichotky se líbí každé ženě a naprosto to zvyšuje šanci na úspěch. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18395
9.8.21 17:09

Není rozporuplné chování lidí, problém je na tvém přijímači a potřebe generalizovat a protože ty chceš aby se lidi okolo chovali tak jak ty si myslíš, že se lidi mají chovat.

Špatně vyhodnocuješ vstupní data.

Nehledej ten správný algoritmus chování kterými dostaneš lidi tam kde je chceš mít, trénuj normální mezilidskou komunikaci, kdy budeš reálně vnímat toho druhého a jeho potřeby. A ještě k tomu teda potřebuješ rozumět sám sobě, včetně emocí, biasů a dalších neracionálních věcí, neschovávat se iluzi že ty se chováš racionálně. Reálné sebepoznání a sebepřijetí, včetně těch odmítaných a temných stínů dost pomůže s porozuměním a komunikací s druhýmy.

Zároveň bych se vsadila, že vlatně mezi skutečnými lidmi netrávíš moc času, spíš si to všechno představuješ a nebo jen odpozorováváš na sítích. Tím pádem ani nemáš správná vstupní data.

Pokud fakt nevíš jak na to aby si mezi lidmi a dokonce i mezi ženami fungoval tak, abys byl méně frustrován, nejspolehlivější způsob jak se to naučit, je skupinová psychoterapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3179
9.8.21 17:10
@Mr.Unlucky píše:
Ahoj,

četl jsem zde na emiminu i jinde řadu diskusí, ze kterých nechápu, proč se ženy chovají tak rozporuplně.

Ženy na jedné straně třeba podezřívají muže, který je dlouho panic, že nemá zájem o sex, že je divný apod. Na druhé straně, když je panic a chce urputně sex, tak zase říkají, že je to odpuzující. Tak já zkrátka nechápu, co tedy vlastně ženy chtějí.

To samé s lichocením. Když lichotí muž málo tak nemá zájem, když moc tak je zoufalec. Mě tohle prostě štve. Kde je sakra teda ta pomyslná hranice?

Kde vidis to rozporuplne chovani? V obou pripadech jsi popsal 2 extremy, myslim, ze vetsina zen by byla v pohode s tou sirokou skalou mezi nima. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4743
9.8.21 17:18

1. Každá žena chce něco jiného.
2. Ženy nemají rády ufňukané bábovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3179
9.8.21 17:21
@jita22 píše:
1. Každá žena chce něco jiného.
2. Ženy nemají rády ufňukané bábovky.

Ano, myslim, ze mladik, ktery si za nick da Mr. Unlucky, si o to „rozporuplnost“ zen tak trochu sam koleduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
9.8.21 17:24
@Anonymní píše:
Nevadí mi, kdyby byl panic, kdyby se choval normálně a ne zoufale, poznali bychom se a zamilovali bychom se, došlo by i na ten sex a to je mi jedno jestli s panicem m nebo ne. Upřímně, radši s panicem, než s chlapem, co měl 100 bab. Ale jde o to, že nesmí být z něho citet, že by šel do postele s každou, jen aby o to už přišel. A lichotky se líbí každé ženě a naprosto to zvyšuje šanci na úspěch. 8)

Ano, to že by neměl jít do postele s každou (resp. chovat se tak, že by šel) to chápu. Dobře napsáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20943
9.8.21 17:27

A tvůj svět je tak černobílý, že umíš jen ode zdi ke zdi? Ano, většina z nás nemá ráda chlapy, co ze sebe dělají chudáčky a nemá ani ráda příliš macho chlapy. Naštěstí je mezitím ještě 90 % populace, ze které se dá vybírat. A i ti extremisti budou mít své kupce, jen to chvíli potrvá, než je objeví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
9.8.21 17:27

To je taková hezká dětská otázka… pitvat se v tom, proč jsou ženy takové a makové. Asi jako řešit, proč někdo neví, co chce. Jo kdyby se ptalo dítě nebo puberťák, tak to se dá pochopit a vysvětlit…

Příspěvek upraven 09.08.21 v 17:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
9.8.21 17:29
@unuděná píše:
A tvůj svět je tak černobílý, že umíš jen ode zdi ke zdi? Ano, většina z nás nemá ráda chlapy, co ze sebe dělají chudáčky a nemá ani ráda příliš macho chlapy. Naštěstí je mezitím ještě 90 % populace, ze které se dá vybírat. A i ti extremisti budou mít své kupce, jen to chvíli potrvá, než je objeví.

Právě proto se na to ptám, protože bych samozřejmě raději byl v té 90 % populace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
9.8.21 17:32

Protoze jednak „zeny“ nejsou nejaky unifikovany hive brain, ale spousta individualit s rozdilnymi nazory, osobnostmi a postoji. Jedna je feministka (yours truly :kytka: ) a logicky ocenuje uplne jine chovani a postoje, nez hospodynka s konzervativnimi nazory.

A za druhe nevim, proc maji chlapi na epipi porad pocit, ze si zaslouci nejaky jedoduchy, unifikovany navod na to, jak se chovat, aby to bylo vzdy spravne. Vzdycky zalezi na kontextu, na primerenosti a na sile projevu.

Jedna lichotka je neco jineho, nez vypisovani sahodlouhych traktatu o hvezdach v jejich ocich. Nebyt podpantoflak automaticky neznamena byt agresivni macho. „Hodny kluk“ autmaticky neznamena prumerne vypadajici, nemastny, neslany, bez zajmu a bez penez.

Ano, navigovat tyhle veci byva obcas obtizne. Ano, v dlouhodobych vztazich maji muzi tendenci casto tyto „jemnosti“ nechavat zcela na zenach a po ukonceni vztahu pak koukaji jak tele na nova vrata. Kdo jim za to muze - no zenske ne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
9.8.21 17:35
@jendazeskolky píše:
To je taková hezká dětská otázka… pitvat se v tom, proč jsou ženy takové a makové. Asi jako řešit, proč někdo neví, co chce. Jo kdyby se ptalo dítě nebo puberťák, tak to se dá pochopit a vysvětlit…

No ona existuje taková hezká věda, která se ptá na velmi zvláštní otázky podobného ražení a nazývá se Filosofie. Jen úplně nevím jestli vzbuzuje u puberťáků nebo dětí takové nadšení :D

Příspěvek upraven 09.08.21 v 17:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
9.8.21 17:35

Myslím, že na to jdeš až moc logicky. Každý člověk je unikát, tudíž každý se může chovat krapet či hodně jinak, než je tvá představa.

Z tebe navic s prominutím čiší zoufalství, že se ti nedaří seznámit či zbavit se panictvi. Srovnavas extrémy. Na každou ženu zřejmě musíš trochu jinak. Když ti některá např. řekla, že na to moc tlacis či lichotis, nemusíš dělat hned extrémní opak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66857
9.8.21 17:38
@Mr.Unlucky píše:
Ahoj,

Nechteji panice :D zajem musi byt tak akorat a hlavne oboustranny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20943
9.8.21 17:38
@Mr.Unlucky píše:
Právě proto se na to ptám, protože bych samozřejmě raději byl v té 90 % populace.

Tak všeobecně každý extrém je špatně, právě proto, že najde odbyt jen a zase u dalšího extrému :nevim: Samozřejmě, že většinu žen odpudí, když chlap škemrá o sex, stejně jako je odradí, když sex nechce navenek vůbec. A s lichocením se to má tak, že pokud je upřímné, není ho nikdy dost. Naopak i jedna poznámka na pěkný zadek v sukni, za kterou se skrývá „tyvoe to jsou kejty“ stačí na to, aby žena ohrnula nos :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat