Proč je tu tolik zlých lidí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
62
3.1.22 11:04

Proč je tu tolik zlých lidí?

Tak jsem projela asi 4 diskuze za poslední měsíc a zajímá mě jedna věc - proč jste některé tak zlé?
Vyloženě to vypadá, jakobyste se vyžívaly v trápení lidí. Uvědomujete si, že to je i šikana? Že to ty lidi berou třeba trochu víc vážně? Někdy dokážete drobnost proměnit v něco nehorázného. Nejde o diskuze, kde je sám člověk zlý, nebo troll. Píšou sem lidi v nouzi, maminky v mladém věku a vy často místo odpovědi na radu docela přeháníte. Neleze vám covid na mozek, nebo tak něco? :-D

Proč jste takové??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9684
3.1.22 11:05

Nojo jsem kráva a zamyslím se nad sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 11:06
@ludmilaadamkova píše:
Nojo jsem kráva a zamyslím se nad sebou.

Jsi zlá? Tebe jsem tam neviděla… :D

• Citovat
  • Nahlásit
62
3.1.22 11:07

Pardon nějak mi tam skočila anonymita, i když jsem na to neklikla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
3.1.22 11:10

@Kupcovka muzes uvest priklad nejake takove diskuze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389

:mrgreen: jezis chudinky.. pokud nezvladaji toto, tak jak zvladaji zivot v realu? Na praskach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9684
@Anonymní píše:
Jsi zlá? Tebe jsem tam neviděla… :D

Tak píšeš že všichni ostatní. Postavila jsi to na Ty a všichni ostatní. Obecně je tu pár uživatelů kteří jsou víceméně blbě nalazeni furt. A pak záleží na tom, jak to podá podatavatel problému.
Faktem je, že vždy se najde někdo kdo je chápavý a poradí a vždy někdo kdo je nasraný. Bohužel člověk nějak víceméně reaguje na to negativní a urážlivé.

Moje rada je - najít si vždy v diskuzi to pozitivní a na urážky vůbec nereagovat tak nevzniká flame a diskutovat s těmi kdo diskutovat chtějí. Nějaká „urážka“ či „výrok“ bude vždy.

Příspěvek upraven 03.01.22 v 11:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4903
3.1.22 11:11

Snažím se nebýt zlá. Často raději nenapíšu radši nic. Ale občas je lidská blbost nekonečná a nic jiného než sarkastická odpověď napsat nejde. Prostě co chceš poradit holce bez práce, co si pořídí dobrovolně dítě s blbcem, oba zadlužení a hledá akorát radu, na jaké dávky má nárok?! :zed:
Sorry, s těmi fakt slitování nemám a klidně budu za krávu! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
@Janča6 píše:
@Kupcovka muzes uvest priklad nejake takove diskuze?

To musím uvádět konkrétně? Vždyť je to snad v každé citlivější diskuzi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13158

@Kupcovka Které diskuze myslíš? A jo, jsem ZM :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
3.1.22 11:12
@ludmilaadamkova píše:
Tak píšeš že všichni ostatní. Postavila jsi to na Ty a všichni ostatní. Obecně je tu pár uživatelů kteří jsou víceméně blbě nalazeni furt. A pak záleží na tom, jak to podá podatavatel problému.Příspěvek upraven 03.01.22 v 11:11

Nic takového nepíšu, dokonce tam je,, některé"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
3.1.22 11:13

Tak když se někdo na něco „závažného“ ptá, tak očekávám aspoň malou úroveň psaného textu… Jako já sama mám problémy se psaním i celkově s českým jazykem. Ale když už se na něco ptám, tak si to po době aspoň přečtu…
A nebo když někdo založí po milionté stejné téma, nebo dotaz, který stačí zadat na Google, kde vyjede první odkaz s odpovědí, tak to už je i na mě moc.
Prostě na blbou otázku blbá odpověď :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
3.1.22 11:14

Hele, to hodně záleží na způsobu, jakým se zakladatel/ka zeptá. Těch vyložených prudičů a hejterů je tu pomálu a většinou jsou adminy usměrňováni. Že dokáže být ostřejší i normální diskutující, to už je většinou věcí dané diskuze, někdy i té týrané ženské může víc pomoct „dej si pár facek a jdi za maminkou“ než „chuděrko malá, ty máš ale těžký život“. Takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4391
3.1.22 11:15

Nejenže jsou zle a sprosté, ale vi vsechno úplně nejlíp.. ale to je vždy, na jakékoliv diskuzi… a taky to nechápu, zkrátka to tak je, asi si honí anonymně ego… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54847
3.1.22 11:16

Nemyslím si že je někdo zlý. Nebo v jaké diskuzi? To že někdo napíše svůj názor který se zakladatelce nelíbí přece není zlo ;) jsou témata která automaticky vyvolají bouřlivou diskuzi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat