Proč je ženám úplně jedno jestli je muž ženatý nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katast
Povídálka 11 příspěvků 07.06.19 19:45
Proč je ženám úplně jedno jestli je muž ženatý nebo ne?

Strašně by mě zajímalo proč už v dnešní době svobodným ženám úplně jedno jestli je muž ženatý. Ve svém okolí pořád vidím jak ženy balí ženaté muže ikdyž to o nich 100% vědí. Vždyť i jim musí být jasný, že i kdyby toho muze získaly tak z toho nemůže být šťastný vztah, protože když dokáže svou ženu podvést jednou tak proč by ji nepodvedl znovu? :nevim: Jsem vážně tak moc staromódní nebo prdlá, že na 100% ctim manželství a v životě by mě nenapadlo se do něho míchat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lioness34
Závislačka 2660 příspěvků 07.06.19 19:47

Chtějí někoho za každou cenu plus si mysli ze jsou natolik vyjmecne… :nevim: každopádně štěstí to nikomu nepřinese

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 07.06.19 19:47

Tak staromódní nejsi, cítím to stejně jako ty a považuju se za moderní :mrgreen: Jinak toto já ve svém okolí nevidím. Myslím, že to bude spíš tím, jakýma lidma se obklopuješ.

divine woman
Extra třída :D 11969 příspěvků 07.06.19 19:48

Nevím. Já jsem nikdy žádné zadané, natož ženaté nebalila a ani se nenechala balit. Přes to vlak prostě nejel. Ale už nejsem úplně mladá. Třeba to někdo vysvětlí.

Malaga
Nadpozemská drbna 25828 příspěvků 07.06.19 19:48
@katast píše:
Strašně by mě zajímalo proč už v dnešní době svobodným ženám úplně jedno jestli je muž ženatý. Ve svém okolí pořád vidím jak ženy balí ženaté muže ikdyž to o nich 100% vědí. Vždyť i jim musí být jasný, že i kdyby toho muze získaly tak z toho nemůže být šťastný vztah, protože když dokáže svou ženu podvést jednou tak proč by ji nepodvedl znovu? :nevim: Jsem vážně tak moc staromódní nebo prdlá, že na 100% ctim manželství a v životě by mě nenapadlo se do něho míchat?

Tak šťastný muž se asi sbalit nenechá…a nemám v okolí případ, že by svobodná svalila ženatého… A proti jeho vůli už vůbec ne…

Helca83
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 07.06.19 19:48

@Tableta Souhlasim, ja to ve svem okoli take nepozoruji.

Freeandwild
Kecalka 213 příspěvků 07.06.19 19:48

Manželství není nemoc.
Ale jinak je to snad spíš na tom, co je v manželství/vztahu, aby se sbalit nenechal :)

P4ja
Echt Kelišová 9466 příspěvků 07.06.19 19:49

Asi jak kterým ženám a jak kterým mužům. Prostě jsou ty které loví zenace a ženáči kteří se ulovit nechají.

debra.morgan
Echt Kelišová 8768 příspěvků 07.06.19 19:50

Já to vidím jako chybu těch zadaných osob (jsou to stejně muži jako ženy), pokud jsou zadaní, mají být věrní bez ohledu na to, kdo do nich zrovna „valí“, jinak za nic nestojí - aspon pro mě. Navíc bych řekla, že často jde jen o šuk a né o vztah.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 07.06.19 19:54

Protože zkrátka něco chceme a okolnosti jsou nám fuk. Pokud bude hodnej a nezahne, ok.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 07.06.19 19:55

„V dnešní době svobodným ženám?“ No s prominutím prdlá jsi leda v tom, že to házíš na celou generaci :roll:
Podle mého mrchy byly a budou…
Jinak sama jsem svobodná třicátnice a ignorovala jsem i chudáčky ve fázi po rozchodu, co „zatím bydleli s partnerkou“. Ženatýho ani klackem.
Ale holt každej máme svoje preference… nebo svou hranici sebeúcty :D

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10715 příspěvků 07.06.19 19:56

Tak víšco, každá mince má dvě strany. Ono ženská může balit koho chce, ale je na tom chlapovi jestli se nechá. Kdyby každý ženáč řekl „ne, máš smůlu mám doma ženu a rodinu“, tak pak nevznikají tyhle diskuze. Spíš bych teda řekla že špatný je ten, kdo podvede svoji ženu, než ta která to zkouší na zadaného, ale sama nemá koho podvest (pohlaví se může i obrátit). Jinak k otazce, nejsi prdlá, taky tohle chování nechápu a nikdy by mě nenapadlo jít do zadaného chlapa.

mrav
Nadpozemská drbna 28916 příspěvků 07.06.19 19:57

Dnes jsou v modě kamarádky s výhodama - prostě si vyzkoušet, jaké je to s jinou ženou. :lol: :mavam:

Veveří
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 07.06.19 20:06

@katast Důvod těch žen je sobectví a přesvědčení, že mají taky právo na štěstí (následně vždy založené na neštěstí jiných, jak jinak že…). Druhý důvod je naivita. Ženatí chlapi takové naivce nazpívají, jak strašně s manželkou už roky trpí, že láska je pryč, že se ženou dávno nespí…no prostě chudáčci malí, které musí naivky okamžitě zachraňovat. A chudáček zatím pobírá benefity doma i u milenky. V drtivé většině spí s oběma ženami, i když milence by to nepřiznal a manželce už vůbec ne. Tak to prostě je.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 109 inzerátů 07.06.19 20:06

@katast mě to jednou vysvětlovala holka z USA, tam je to dost časté… Tak prý ty ženy vidí, že je chlap rodinný typ schopen se o rodinu postarat… U svobodných není jistota, že se nechtějí jen do konce života bavit a tech holek nemají víc 8o

Ty holky jsou natolik sebevědomé, nebo sebestředné, že si myslejí, že jsou lepší než ty manželky tzn. jim se to stát nemůže :pocitac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama