Proč jsou muži během krize tak arogantní a zlí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.5.22 15:52

Proč jsou muži během krize tak arogantní a zlí?

Čtu to pořád dokola, slyším to všude kolem, jako přes kopírák. Tohle se snad někde vyučuje…Po rozchodu nebo během nějaké vážnější krize se muži chovají jako vyměnění, jsou arogantní, zlí, odsekávají, partnerky je nepoznávají. Z fajn milujícího partnera se někdy přes noc stane někdo kdo se chová hůř než cizí. Čím to je? Bohužel to teď zažívám taky a je to neuvěřitelné, jak se člověk dokáže během dne totálně změnit… :? Navíc ty samé řeči typu: láska je pryč, vztah je přechozený, přeju ti někoho lepšího, chci být konečně šťastný atd atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13338
22.5.22 15:54

Nějak nechápu pointu. Úplně stejně reagují ženy. A taky úplně každý reaguje úplně jinak na nějakou jinou krizi.

Pokud máte krizi, tak res přímo teď a tu vaši. Jak to mají ostatní ti nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
22.5.22 15:54

Je to i naopak a je to tím, že si tak ventilují svoji frustraci a selhání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
22.5.22 16:43
@Anonymní píše: Čtu to pořád dokola, slyším to všude kolem, jako přes kopírák. Tohle se snad někde vyučuje…Po rozchodu nebo během nějaké vážnější krize se muži chovají jako vyměnění, jsou arogantní, zlí, odsekávají, partnerky je nepoznávají. Z fajn milujícího partnera se někdy přes noc stane někdo kdo se chová hůř než cizí. Čím to je? Bohužel to teď zažívám taky a je to neuvěřitelné, jak se člověk dokáže během dne totálně změnit… :? Navíc ty samé řeči typu: láska je pryč, vztah je přechozený, přeju ti někoho lepšího, chci být konečně šťastný atd atd.

Ze dne na den asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
22.5.22 16:53

To není ze dne na den. Lidi se nemění. Jen ty protějšky to nechtějí vidět. Už v době chození páry prochází krizí a jde vidět, jak se partneři chovají. Tyhle znaky se dost často přehlíží.
Nic není za dne na den. S tímhle na mě vůbec nechoď. To můj názor.
Proto spolu mají partneři chodit, bydlet spolu, socializovat se a co nejvíce poznávat. S ohledem na to, že častěji ženy nechtějí zůstávat samotné, tak si vezmou i agresora, o kterém si myslí, že ho změní a zpečeti to dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 18:28

Protože neví, co se sebou. Plácají se v tom, mají malé sebevědomí, milují třeba jinde a chtějí dát partnerce najevo, že je vadná- omluvit si tím své chování a selhání… Důvodů je hodně. A chovají se tak i muži/ženy, kteří opravdu nejsou nijací násilníci, či burani. Opravdu se člověk v krizi mění a je zlý.
Z vlastní zkušenosti. Bývalý manžel byl zlatý. Nikdy mi neřekl sprostě, nikdy se ke mně nechoval zle. Opravdu gantleman, zodpovědný, staral se o mě, o děti, hezky vycházel s našimi… Po 12 letech se zaláskoval jinde a najednou jsem se podle něho „smála jako kráva“. 🤷‍♀️ A já se nestačila divit, kde sd to v něm vzalo.

• Citovat
  • Nahlásit
83
26.5.22 19:06

Jj, znám to také,…zažívala jsem to 3/4 roku s menšíma přestávkama…Manželskou krizi jsme měli slušnou..Už jen stačilo aby došlo na fyzické násilí. Nakonec z toho vylezly dluhy, tudíž nervy z toho a já byla jen hromosvod. Nyní řeším rozvod a je mi líp samotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:56
@Anonymní píše:
Protože neví, co se sebou. Plácají se v tom, mají malé sebevědomí, milují třeba jinde a chtějí dát partnerce najevo, že je vadná- omluvit si tím své chování a selhání… Důvodů je hodně. A chovají se tak i muži/ženy, kteří opravdu nejsou nijací násilníci, či burani. Opravdu se člověk v krizi mění a je zlý.
Z vlastní zkušenosti. Bývalý manžel byl zlatý. Nikdy mi neřekl sprostě, nikdy se ke mně nechoval zle. Opravdu gantleman, zodpovědný, staral se o mě, o děti, hezky vycházel s našimi… Po 12 letech se zaláskoval jinde a najednou jsem se podle něho „smála jako kráva“. 🤷‍♀️ A já se nestačila divit, kde sd to v něm vzalo.

Ano, naprosto souhlasím…vlastní selhání je třeba nějak omluvit a svalit vinu na někoho jiného, zažívám to teď, kdy z milujícího manžela se stal nepřítel č. 1 a myslím, že je to i opačně…má už někoho jiného a řeší to dost průserově, takže kolem sebe kope a kope…ale souhlasím s názorem, že osobnost jako taková se nemění, jen tyhle negativní vlastnosti se prostě dříve neprojevily a v takové krizi se vyvalí vše najednou v té největší intenzitě a o to je to větší bomba…

• Citovat
  • Nahlásit
71678
27.5.22 11:52
@Anonymní píše:
Z vlastní zkušenosti. Bývalý manžel byl zlatý. Nikdy mi neřekl sprostě, nikdy se ke mně nechoval zle. Opravdu gantleman, zodpovědný, staral se o mě, o děti, hezky vycházel s našimi… Po 12 letech se zaláskoval jinde a najednou jsem se podle něho „smála jako kráva“. 🤷‍♀️ A já se nestačila divit, kde sd to v něm vzalo.

Jj, přesně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
27.5.22 15:59

Nechápu proč myslíš, že jenom muži… Úplně stejně se v hádkách chovají některé ženy. Nedělal bych rozdíly - ale špatné to je, né že ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.5.22 16:02

Bod zlomu a pocit, že jen spálením všech mostu se něco vyřeší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 16:56

Bohužel se to v krizi stává. A bohužel musím přiznat, že i já se někdy chovám nesnesitelně. Nevím úplně proč. Je to směs tlaku na mou osobu ze všech stran, minimum času pro mě, když se nic nedaří. Někdy mám strašnou touhu být měsíc úplně sám. Nebo aspoň čtrnáct dní žít jako starý mládenec. Ten hluk a chaos doma, děti poslechnou až na podesáté, že si mají uklidit, že se mají najíst, že si mají nachystat věci do školy, atd, atd… Do toho na mě štěká manželka s nějakými neustálými požadavky, (chápu že toho má moc, i já toho mám moc) ale na druhou stranu na moje požadavky nikdo nedbá. To se prostě stane že to jednou přeteče. Ten pocit beznaděje, v práci na hono, doma na hono. Co mám dělat? Kam mám utéct? Někdy mě napadá že až odpipláme ty děti, tak se rozvedu. Chci mít klid. Nic jiného k životu nepotrebuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat