Proč jsou některé matky takové ?

Anonymní
23.1.21 17:42

Proč jsou některé matky takové ?

Zdravím..
Proč jsou některé matky takové, že nepřejí svému dítěti úspěchy, štěstí, radost, každou takovou maličkost a chvíli jim závidí, mají potřebu neustále kritizovat, ponižovat, jejich úspěchy zveličovat? Proč? Vždyť rodič by měl být pravý opak..Bohužel i zde čtu, že takové matky, nejsou ničím vyjímečným… Jak to ovlivní dítě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52231
23.1.21 17:49

Kde to tady ctes? Nic davoveho jsem nevidela. Kazda chceme pro sve deti, at se maji dobre, maji to nejlepsi. Kazdy dle svych moznosti. Kdyby to slo, tak detem dame modre z nebe.
Jedina tady neprejici je Kaliopa, ale to je troll.
Tu neber vazne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26329
23.1.21 17:50
@Kelsey píše:
Kde to tady ctes? Nic davoveho jsem nevidela. Kazda chceme pro sve deti, at se maji dobre, maji to nejlepsi. Kazdy dle svych moznosti. Kdyby to slo, tak detem dame modre z nebe.
Tu neber vazne.

Zapomněla jsi na MEH :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52231
23.1.21 17:51
@vokishka píše:
Zapomněla jsi na MEH :mrgreen: :mrgreen:

To je pry stejna osoba, ale pouziva oba nicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 17:51
@Kelsey píše:
Tu neber vazne.

Omlouvám se, zda jsem se špatně vyjádřila, neměla jsem na mysli nikoho z této stránky.

• Citovat
  • Nahlásit
48329
23.1.21 17:52
@Kelsey píše:
Tu neber vazne.

Vynechala jsi Meh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26329
23.1.21 17:55
@Anonymní píše:
Omlouvám se, zda jsem se špatně vyjádřila, neměla jsem na mysli nikoho z této stránky.

Z této stránky opravdu ne, když je tu pět příspěvků. Koho jsi teda měla na mysli, když ne zábavu, jak se tu lidi hádají, na dlouhou noc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4909
23.1.21 17:55

Cože? Normální matka taková přece není 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48329
23.1.21 17:57
@Kelsey píše:
To je pry stejna osoba, ale pouziva oba nicky.

Budou odlišné. Meh je prodavačka, Kaliopa dělala někde v Bruselu/Lucemburku. A mám pocit, že mají jiný počet a věk dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19415
23.1.21 18:01
@lucenka píše:
Budou odlišné. Meh je prodavačka, Kaliopa dělala někde v Bruselu/Lucemburku.A mám pocit, že mají jiný počet a věk dětí.

už prasklo, že to byl kec. Další nick tu měla napřed jako izi(– něco) a teď je tu jako josefuna. Pokaždé zcela jiný životní příběh…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26329
23.1.21 18:05
@Keyllah píše:
už prasklo, že to byl kec. Další nick tu měla napřed jako izi(– něco) a teď je tu jako josefuna. Pokaždé zcela jiný životní příběh…

A kde to prasklo, tak různě koukám a takovou diskusi, kde prasklo, že meh je někdo jiný, jsem neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
23.1.21 18:06

To je opak. Většina matek je moc pyšný na svoje děti. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19415
23.1.21 18:07
@vokishka píše:
A kde to prasklo, tak různě koukám a takovou diskusi, kde prasklo, že meh je někdo jiný, jsem neviděla.

Už to několik měsíců bude, půl roku až rok (v covidovém šílenství ztrácím pojem o čase). Nevšimla sis, že Kaliope zmizela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26329
23.1.21 18:08
@Keyllah píše:
Už to několik měsíců bude, půl roku až rok (v covidovém šílenství ztrácím pojem o čase). Nevšimla sis, že Kaliope zmizela?

Tu moc nesleduju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
23.1.21 18:09

Protože ony samotné nic extra nedokázaly, patologicky nechtějí, aby byl někdo lepší, přestože jde o vlastní děti. Taky může jit o rodinný štafetový kolík - že ani tyto nepřejícné matky nikdo nechválil a nemotivoval. Dávají okusit, čím si prošly navl vlastní kůži, přitom se z toho měly naopak poučit…
Matky závidí mladí, možnosti, které ony ztratily nebo neměly. Narcistická žena nikdy nebude podporující mámou. Stejně tak psychopatka s teatrálními schopnostmi. Je to celé jen o povaze. Ony takové jsou, příchod dítěte jejich podstatu nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat