Proč jsou některá velká obchodní centra zavřená a jiná ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 07.05.18 16:10
Proč jsou některé velké OC zavřené a jiné ne?

Ahoj přemýšlíme teď s kolegy na prodejně čím se může řídit následující situace. Všechny větší obchodní centra v jejich městě mají zavřeno, jen OC ve kterém pracují je otevřené (prodejny pod 200 m2). Čím to může být řízeno? Předpokládám, že i v jiných OC mají prodejny pod 200 m2, ty mohou zůstat hromadně zavřené?
Chápu to tak, že si tím OC snaží nalákat zákazníky, že mají otevřeno když jiní ne. Ale pokud třeba sortiment prodejny, není takový bez kterého přes den nevydržíme a dá se posečkat i na všední den nebo víkend, tráví zaměstnanci mnohdy v daný svátek svůj čas v prázdné prodejně, ač by ho mohli strávit s rodinou. Jak to vidíte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Monchichik
Kelišová 5146 příspěvků 07.05.18 16:19

Já bych zavřela ve všechny svátky všechno a hotovo. Neohlížela bych se na metry, co to má za logiku. Pokud má obchod pod 200 m2, tak může být otevřeno, takže je to pak na uvážení každého obchodníka. Ale spíš to v těch nákupákách zavírají, protože když musí zavřít třeba Tesco, tak tam lidi nepůjdou jen do těch obchůdků kolem.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 16:23

Nechápu vůbec proč je ve svátek zavřeno, kdy jindy si mám jít nakoupit? a co mám dělat s dětmi jako?? vždyť nejlepší je jít do obchoďáku, mají tam super dětské koutky :think:

Monchichik
Kelišová 5146 příspěvků 07.05.18 16:25

@Doe_Jane No já ti nevím, co jako budeme zítra dělat? Ale na mě si nepřijdou, jedu do Německa, tam mají otevřeno :dance:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16999 příspěvků 07.05.18 16:26
@Doe_Jane píše:
Nechápu vůbec proč je ve svátek zavřeno, kdy jindy si mám jít nakoupit? a co mám dělat s dětmi jako?? vždyť nejlepší je jít do obchoďáku, mají tam super dětské koutky :think:

Ne asi! Jsem z toho na nervy uz peknych par dnu :zed:

Monchichik
Kelišová 5146 příspěvků 07.05.18 16:27

@Eemii jako z čeho?

Eemii
Neúnavná pisatelka 16999 příspěvků 07.05.18 16:30
@Monchichik píše:
@Eemii jako z čeho?

Z toho, ze je zavreno :mrgreen:

Monchichik
Kelišová 5146 příspěvků 07.05.18 16:33

@Eemii A proč? Já jsem ráda, když je zavřeno, hlady za jeden den fakt neumřeme a aspoň jsou lidi v klídku doma, na procházce atd.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16999 příspěvků 07.05.18 16:37
@Monchichik píše:
@Eemii A proč? Já jsem ráda, když je zavřeno, hlady za jeden den fakt neumřeme a aspoň jsou lidi v klídku doma, na procházce atd.

Jako ty v druhem prispevku, i ja si dělala legraci ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 07.05.18 16:38

Je to většinou na tom, kdo vlastní obchodní centrum a obchodům pronajímá plochu ;) pokud by zůstala otevřena jen mala část obchodu, nema to pro nej smysl. Jinak já bych nechala otevřeno zcela dle rozhodnutí obchodníka, tohle buzerovaní státu mne dost ehm štve

Bábrdl
Generální žvanilka 21484 příspěvků 07.05.18 16:49
@Alisa30 píše:
Ahoj přemýšlíme teď s kolegy na prodejně čím se může řídit následující situace. Všechny větší obchodní centra v jejich městě mají zavřeno, jen OC ve kterém pracují je otevřené (prodejny pod 200 m2). Čím to může být řízeno? Předpokládám, že i v jiných OC mají prodejny pod 200 m2, ty mohou zůstat hromadně zavřené?
Chápu to tak, že si tím OC snaží nalákat zákazníky, že mají otevřeno když jiní ne. Ale pokud třeba sortiment prodejny, není takový bez kterého přes den nevydržíme a dá se posečkat i na všední den nebo víkend, tráví zaměstnanci mnohdy v daný svátek svůj čas v prázdné prodejně, ač by ho mohli strávit s rodinou. Jak to vidíte?

Nechápu dotaz…

Ty obchody mají majitele, majitelé se dohodli s OC na nějakých podmínkách :nevim:

To je furt dokola. :zed:

Monchichik
Kelišová 5146 příspěvků 07.05.18 16:50

@Eemii aha, já jsem to nepochopila, protože si tak hezky tloukla hlavou do zdi, tak jsem myslela, že využíváš volna k nákupům :mrgreen:

Monchichik
Kelišová 5146 příspěvků 07.05.18 16:51

@Tichošlápek no lidi stejně většinou nakupovat nejdou, protože některý svátek je otevřeno, některý ne, je v tom chaos, nechápu ten systém, asi ententýky :D

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 07.05.18 17:00

Já nechápu, proč je z toho takový Kocourkov, že v jeden svátek je otevřeno a na druhý zavřeno. A ani nechápu podle čeho to kdo vybíral. Nechápu třeba proč je otevřeno na Velký pátek, ale na Červené pondělí je zavřeno, když je Velký pátek mnohem významnější.

Za sebe bych buď zavřela na všechny svátky a všechno. A nebo to nechala na rozhodnutí majitelů.

Kriss Tina
Kelišová 5497 příspěvků 07.05.18 17:06

Aspoň lidi půjdou ven a nebudou trávit celý den na nákupech, nevím jak ostatní, ale mě bere hrůza z pomyšlení že v tak krásný den jako je dneska bych seděla zalezlá s Dětma v obchoďáku a ve vydejchanym koutku, místo abych šla někam k vodě, na hřiště, výlet apod :pankac: za jeden den hlady nikdo neumře, takže za mě je super že občas taky zavřou a donutí lidi jít ven :palec: systém taky nechápu, klidně bych zavřela přes všechny svátky všechny krámy, aspoň by v tom bylo jasno a nikdo by se nedohadoval :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >