Reklama

Proč jsou některá velká obchodní centra zavřená a jiná ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 169 příspěvků 07.05.18 16:10
Proč jsou některé velké OC zavřené a jiné ne?

Ahoj přemýšlíme teď s kolegy na prodejně čím se může řídit následující situace. Všechny větší obchodní centra v jejich městě mají zavřeno, jen OC ve kterém pracují je otevřené (prodejny pod 200 m2). Čím to může být řízeno? Předpokládám, že i v jiných OC mají prodejny pod 200 m2, ty mohou zůstat hromadně zavřené?
Chápu to tak, že si tím OC snaží nalákat zákazníky, že mají otevřeno když jiní ne. Ale pokud třeba sortiment prodejny, není takový bez kterého přes den nevydržíme a dá se posečkat i na všední den nebo víkend, tráví zaměstnanci mnohdy v daný svátek svůj čas v prázdné prodejně, ač by ho mohli strávit s rodinou. Jak to vidíte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4145 příspěvků 07.05.18 16:19

Já bych zavřela ve všechny svátky všechno a hotovo. Neohlížela bych se na metry, co to má za logiku. Pokud má obchod pod 200 m2, tak může být otevřeno, takže je to pak na uvážení každého obchodníka. Ale spíš to v těch nákupákách zavírají, protože když musí zavřít třeba Tesco, tak tam lidi nepůjdou jen do těch obchůdků kolem.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 16:23

Nechápu vůbec proč je ve svátek zavřeno, kdy jindy si mám jít nakoupit? a co mám dělat s dětmi jako?? vždyť nejlepší je jít do obchoďáku, mají tam super dětské koutky :think:

Monchichik
Závislačka 4145 příspěvků 07.05.18 16:25

@Doe_Jane No já ti nevím, co jako budeme zítra dělat? Ale na mě si nepřijdou, jedu do Německa, tam mají otevřeno :dance:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16924 příspěvků 07.05.18 16:26
@Doe_Jane píše:
Nechápu vůbec proč je ve svátek zavřeno, kdy jindy si mám jít nakoupit? a co mám dělat s dětmi jako?? vždyť nejlepší je jít do obchoďáku, mají tam super dětské koutky :think:

Ne asi! Jsem z toho na nervy uz peknych par dnu :zed:

Monchichik
Závislačka 4145 příspěvků 07.05.18 16:27

@Eemii jako z čeho?

Eemii
Neúnavná pisatelka 16924 příspěvků 07.05.18 16:30
@Monchichik píše:
@Eemii jako z čeho?

Z toho, ze je zavreno :mrgreen:

Monchichik
Závislačka 4145 příspěvků 07.05.18 16:33

@Eemii A proč? Já jsem ráda, když je zavřeno, hlady za jeden den fakt neumřeme a aspoň jsou lidi v klídku doma, na procházce atd.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16924 příspěvků 07.05.18 16:37
@Monchichik píše:
@Eemii A proč? Já jsem ráda, když je zavřeno, hlady za jeden den fakt neumřeme a aspoň jsou lidi v klídku doma, na procházce atd.

Jako ty v druhem prispevku, i ja si dělala legraci ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 07.05.18 16:38

Je to většinou na tom, kdo vlastní obchodní centrum a obchodům pronajímá plochu ;) pokud by zůstala otevřena jen mala část obchodu, nema to pro nej smysl. Jinak já bych nechala otevřeno zcela dle rozhodnutí obchodníka, tohle buzerovaní státu mne dost ehm štve

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 07.05.18 16:49
@Alisa30 píše:
Ahoj přemýšlíme teď s kolegy na prodejně čím se může řídit následující situace. Všechny větší obchodní centra v jejich městě mají zavřeno, jen OC ve kterém pracují je otevřené (prodejny pod 200 m2). Čím to může být řízeno? Předpokládám, že i v jiných OC mají prodejny pod 200 m2, ty mohou zůstat hromadně zavřené?
Chápu to tak, že si tím OC snaží nalákat zákazníky, že mají otevřeno když jiní ne. Ale pokud třeba sortiment prodejny, není takový bez kterého přes den nevydržíme a dá se posečkat i na všední den nebo víkend, tráví zaměstnanci mnohdy v daný svátek svůj čas v prázdné prodejně, ač by ho mohli strávit s rodinou. Jak to vidíte?

Nechápu dotaz…

Ty obchody mají majitele, majitelé se dohodli s OC na nějakých podmínkách :nevim:

To je furt dokola. :zed:

Monchichik
Závislačka 4145 příspěvků 07.05.18 16:50

@Eemii aha, já jsem to nepochopila, protože si tak hezky tloukla hlavou do zdi, tak jsem myslela, že využíváš volna k nákupům :mrgreen:

Monchichik
Závislačka 4145 příspěvků 07.05.18 16:51

@Tichošlápek no lidi stejně většinou nakupovat nejdou, protože některý svátek je otevřeno, některý ne, je v tom chaos, nechápu ten systém, asi ententýky :D

P4ja
Kelišová 5413 příspěvků 07.05.18 17:00

Já nechápu, proč je z toho takový Kocourkov, že v jeden svátek je otevřeno a na druhý zavřeno. A ani nechápu podle čeho to kdo vybíral. Nechápu třeba proč je otevřeno na Velký pátek, ale na Červené pondělí je zavřeno, když je Velký pátek mnohem významnější.

Za sebe bych buď zavřela na všechny svátky a všechno. A nebo to nechala na rozhodnutí majitelů.

Kriss Tina
Závislačka 4721 příspěvků 07.05.18 17:06

Aspoň lidi půjdou ven a nebudou trávit celý den na nákupech, nevím jak ostatní, ale mě bere hrůza z pomyšlení že v tak krásný den jako je dneska bych seděla zalezlá s Dětma v obchoďáku a ve vydejchanym koutku, místo abych šla někam k vodě, na hřiště, výlet apod :pankac: za jeden den hlady nikdo neumře, takže za mě je super že občas taky zavřou a donutí lidi jít ven :palec: systém taky nechápu, klidně bych zavřela přes všechny svátky všechny krámy, aspoň by v tom bylo jasno a nikdo by se nedohadoval :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama