Proč jsou někteří lidé tak hloupí? Dráždí psa...

Anonymní
18.1.21 16:41

Proc jsou nekteri hlide tak hloupi? Pes

Ahoj prosim anonym mam tu rodinu
Dneska uz jsem se fakt rozcilila, myslim ze pravem, ale spatna jsem ja!! Od jara mame novofundlandskeho psa. Kdyz byl stene tak se snad vsichni zbalznili, chodili pejska hladit, krmit!! Denne jsem hlidkovala ja nebo muz kdyz to slo u vrat a snazila se vysvetlit at na psa nesahaji, nekrmi a nestraji ruce pres plot, nekolikrat stejnym lidem. Pak uz se jednou teda manzel do jedne pani s malym ditetem celkem oprel a chvili byl klid a jen natahovani krku pres plot. Zvenku pres branu jsme jeste dali pro sychr ockove pletivo a dali cedulky at nesahaji na ciziho psa. No ted uz to neni roztomila chlupata kulicka ale poradnej, tezkej pes. A dneska jsem nesla do garaze zbytek vanoc a najenou slysim „pejsanku, kousej kousel“ a dite s klackem skrz pletivo a branu strkal a drazdil psa. Maminka u kocatku s telefonem. Tak jsem vysla a ze co si to dovoluji, ze pes neni hracka a uz vubec cizi pes. No vyslechla jsem si ze jsem cvok, a ze prece pejsek nic neudela. A ze si jen hraji. Vazne proc jsou lide tak hloupi? Priste tak kluk strci prsty, pejsanek kousne, kousne. A budem mit na krku zalobu. Pritom to je mesicne clanek nebo pripad kdy pes napadl dite, protoze na nej sahl zezadu. Ja uz jsem fakt bezradna. Manzel ten pekne zuri. Nepomahaji cedulky, napomenuti, ani ty pripady napadeni. Nenapada vas jeste nejaka moznost? Dekuji. Jinak kdyz nejsme doma tak je pes samozrejmne v kotci, ale zase nemuzu nonstop stat u okna na ukor aby byl pes zavrenej a nikdo na nej nesahal

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20122
18.1.21 16:45

Tak ať tam ty prsty strčí, pokud máš na vratech varování, tak už to není tvoje zodpovědnost :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13350
18.1.21 16:46

Souhlasim. Lide jsou tupci a hlupaci :cert:
Bohuzel me nenapada, co s tim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
18.1.21 16:48

Dejte si na plot cedule pozor pes apod. a víc už je na lidech. V tomhle případě, když by se něco stalo, tak to jde za matkou dítěte. Nemá strkat klacek do cizího majetku. Teda jestli byl pes za plotem. Já se bohužel setkávám s pravým opakem. Venku často pobíhají na volno vztekli psi, kteří útočí na děti. Ne jednou jsem musela od dítěte odhánět vzteklého psa, kterého si páníček nevšímal. Když jsem ho okřikla, ještě jsem dostala vynadano, proč chodím s dítětem ven. I někteří pejskari jsou pritroubli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
18.1.21 16:53

Ahoj, nic si z toho nedělej… lide jsou ignoranti. Nas soused neustale pousti sveho psika k nasim vratům, chodi drazdit nasi pitbulku. Kolikrát jsem mu rikala, ze nase nanda si ho jednou poda pod vratama o on z toho ma zatim porad pr…el… a nehlede na kazdodenni davku exkrementu pred vraty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
18.1.21 16:57

Dala bych cedulku ‘Nesahat, kouse!’

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
18.1.21 17:04

Jako to snad neni ani mozny, lidi jsou fakt dementni..me by v zivote, v zivote, nenapadlo hladit ciziho psa ani normalne venku, natoz pres plot tvl 8o 8o…ale tak kdyz je schopna zenska hladit tygra, tak je to asi mozne no.. ja myslim, ze aspon muzete byt v klidu v tom ohledu, ze kdyby pes nekoho pokousal takhle, tak jste z obliga..i kdyz chapu, ze zit s tim, ze tvuj pes ukousl diteti prsty neni nic moc…ja vlastne nemam k tomu radu, jen te chci podporit, ze to fakt neni vase vina a lidi jsou blbci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
18.1.21 17:06

Dej tam ceduli s fotkou ruky co ma ukousle prsty :lol: jinak to těm tupcum asi nedojde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 17:08

My řešíme úplně to samé, bohužel opakovaně. Matka a asi 2 leté dítě. Máme cedule zákaz vstupu na pozemek, pozor pes atd. Nepomáhá, 2× jsem ji servala, chodí furt. Po třetí telefonovala a duté ji „uteklo“ k brance. Ruce do branky, nás pes se mohl zbláznit..má 60kg. Naštěstí jsem vyletěla a psa odvolala, matka stále telefonovala…tak jsem vzala dítě a šla za ní, holky cca 200m 8o já ji tak hrozně zdupala…no chodí pořád…já už nevím co s tím…

• Citovat
  • Nahlásit
35805
18.1.21 17:10

Lidi jsou fakt pitomí :nevim: nechápu proč musí krmit/hladit cizí zvířata a ještě za plotem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
18.1.21 17:11

Dej na plot velkou ceduli, ze pes kouše a zbytek je na nich. Když se něco stane, tak je to blbost těch co tam strkají ruce a psa provokujou no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153

Joo, nekteri lide jsou bohuzel debilni :roll: Nam zase rikaji, at pustime naseho 35 ti kiloveho psa hrat s yorkshirem nebo civavou. :mrgreen: Kdyz se zeptame, jestli to mysli vazne a jestli opravdu chteji mit psa na dva kusy, tak na nas koukaji jak na tyrany, ze ho mame na voditku :mrgreen: ano mame, protoze na sidlisti mezi deckama blaznivy stene opravdu nevypustime :roll: Neni agresivni
ale staci jeden nechteny pohyb tlapkou po zadech a je po yorkshirovi :? Na tvem miste bych asi doporucila nainstalovat k plotu kameru, at v pripade nehody mate zaznam o tom, ze decko psa vyprovokovalo. :nevim: A taky mozna udelat pojistku, kdyby nahodou pes nekomu ublizil. Bohuzel nic vic me nenapada, v pripade nehody budou vzdy vinu hazet na vas, protoze je to vas pes a vy jste ho urcite nevychovali a to dite prece za to nemuze, protoze je to andilek a zadne prsticky mu za plot urcite nestrkalo :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349

Byla jsi v pravu. Lidska hloupost je nekonecna. Bohuzel na ni doplaci i nevinni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
18.1.21 17:14
@Lith píše:
Dej tam ceduli s fotkou ruky co ma ukousle prsty :lol: jinak to těm tupcum asi nedojde
:mrgreen: :mrgreen:

A nebo ceduli se znenim „pozor zly pes… dnes jeste nejedl“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2794
18.1.21 17:19

Lidi bohužel nepředěláš, tak musíš buďto splnit zákonnou povinnost a dát ba plot cedule POZOR PES, tuším každých deset metrů, a dál to nechat na lidech. A nebo musíš omezit svého psa. Řešením by byl například dvojitý plot (u nás celkem obvyklé řešení), anebo vyhradit psovi část pozemku tak, aby nemohl k plotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat