Proč jsou tady na sebe lidi zbytečně zlý?

80
25.8.20 11:25

Proč jsou tady na sebe lidi zbytečně zlý?

Jsem tu sice krátce, ale tak jsem si všimla.. Proč tu jsou lidi na sebe nepříjemný, zlý, a až zbytečně skodoliba… Všimla jsem si u několika diskuzí, ať už se to týkalo vztahů, děti, nebo čehokoliv jiného, že spousta žen je tu Teda pěkně zlých a celkem drzý. V situaci, kde mě se u jedné diskuze nelíbilo, jak pár ostatních jedna s jednou osobou jsem se jí zastala a řekla ji svůj názor na věc.. A jejich reakce byla až přehnaná, okamžitě se do mě několik žen pustila jak spedice do flusu..jedná z nich mi dokonce psala i soukromou zprávu, ale ja si z toho nic nedělám.. Nenechám si sra* na hlavu. Co jsem si tak všimla, dost často se tyhle dotyčné a jejich urazejici a zlé komentáře opakuji. Dost mě překvapuje, že některé tady mi přijde že emiminem doslova žijí a moc tu vše prožívají. Máte někdo stejný pocit, nebi zkušenosti ze se do vás někdo tady úplně nesmyslně pustil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.8.20 11:27

Za chyby v textu se omluvám, něco způsobí korekce slov sama, nebo je moje nekontrolovani slov po sobě… Ihned čekám narážky typu nauč se psát, nauč se český atd :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
987
25.8.20 11:28

Moc to prožíváš, to je prostě internet. Lidi si na netu dovolí mnohem víc než v reálu díky anonymitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
25.8.20 11:29

Řekni mi, proč tady teda jsi? Nelíbí se ti tu, pomlouváš, očekáváš urážky, tak proč neodejdeš? Diskuze tady nejsou povinný, stačí vypnout počítač a jít jinam… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 11:32

No a to je přesně ono. Kde teď vidíš pomlouvani? Já jsem jen řekla, že mi přijde že mnoho komentářů je zbytečně zlých. Např. Mamina s prvním deckem se jde o něčem poradit a ostatní zaslouzile matky ji ihned urazeji a dávají na jevo jak je neschopná… Přijde mi to naprosto zbytečný. Žádný učený z nebe nespadl.

• Citovat
  • Nahlásit
195
25.8.20 11:34

Taky mě to občas zaráží, no :?
Ale abych byla upřímná, taky když mě něco vytočí, tak nepíšu úplně mile. Ale neútočím na ostatní, jako někteří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
25.8.20 11:36

A anonym proč? Stydíš se za svůj názor? :lol: Já se třeba nestydím za to, že dám klidně čočku někomu kdo si jí zaslouží. To jsou: všechny těhotná nefachčenka, co do státní kasy neodvedly ani korunu, ale ještě s mokrým testem se tu ptají na jaké dávky mají hned teď nárok. Všechni na PN, co si stěžují že musí dodržovat vycházky, když jim přece nic není. Matky, co bijí své děti. Nevěrníci, kteří se chtějí nechat politovat. A ženské, co si upichnou dítě nebo několik s idiotem a když jim člověk nabídne tisíc možností jak z toho ven, tak jim nic není dost dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 11:37
@Darkandeep píše:
Taky mě to občas zaráží, no :?
Ale abych byla upřímná, taky když mě něco vytočí, tak nepíšu úplně mile. Ale neútočím na ostatní, jako někteří.

Samozřejmě, jsme jen lidi.. Taky nejsem neustále milá. Ale já mluvím třeba o situaci, kterou jsem viděla zde. Jedná mladá maminka se na něco ptala ohledně svého dítka a druhá maminka ji tam okamžitě začala vulgárním způsobem urážet. Několikrát ji tam napsala, že je pic*a. Takové věci už mi přijdou hodně přes čáru, ale co tak vidím, ostatním to přijde i v pořádku. :palec: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
238
25.8.20 11:39
@Janli píše: Řekni mi, proč tady teda jsi? Nelíbí se ti tu, pomlouváš, očekáváš urážky, tak proč neodejdeš? Diskuze tady nejsou povinný, stačí vypnout počítač a jít jinam… :nevim:

Pani se slusne zeptala a primo jsem vedela, ze ty tady chybet nebudes-patris prave mezi ty, ktere neumi podporit, ale umis jen urazet a navazet se do druhych.
Vsechno vis a vsude jsi byla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5951
25.8.20 11:41

1. moc to prožíváš, lidi jsou na internetu všude stejní, samozřejmě, že si troufnou nadat cizímu a naživo by si to netroufli
2. stydíš se za svůj názor, že jsi anonymní?
3. Diskuzí na toto téma: proč jsou tady lidí zlí, je tady dost, bylo potřeba zakládat novou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
@Terodaktil píše:
Pani se slusne zeptala a primo jsem vedela, ze ty tady chybet nebudes-patris prave mezi ty, ktere neumi podporit, ale umis jen urazet a navazet se do druhych.
Vsechno vis a vsude jsi byla…

Taky sleduji kdo to komentuje, tuším pár nicku, které se ozvou a hned se předvedou podobně. Asi tohle měla paní na mysli a naprosto ji rozumím co tím myslela. :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4624

Ahoj, ja jsem tady “relativne” dlouho. ;) Ano, urcite mas pravdu, ze nekteri tady reagujou prapodivne, utocne, osklive, na druhou stranu jsou tady i mili, v pohode lidi, dokonce i lidi, kteri se snazi pomoct, podporit. ;) 8) :pankac: :kytka: :hug:
Je to internet, anonymni diskuze, to mluvi samo za sebe, nekteri proste maji s anonymitou kridlo, no. ;) Jinak nekde, uz je to dyl, jsem cetla, ze lide si k nam dovoli jen to, co sami dovolime. Myslim, ze to ma dost do sebe, i kdyz chapu, ze kopnuti v diskuzi do toho moc nezapada, ale staci se nad tim treba zamyslet a treba na utoky nereagovat a nebo se da i pomerne slusne a sofistikovane poslat do onech mist. ;) 8) :mrgreen: Uzij si to tady, takovych lidi potkas i v realu spoustu, tak to proste neres, je to “jen” internet. 8) :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
25.8.20 11:43
@Anonymní píše:
Samozřejmě, jsme jen lidi.. Taky nejsem neustále milá. Ale já mluvím třeba o situaci, kterou jsem viděla zde. Jedná mladá maminka se na něco ptala ohledně svého dítka a druhá maminka ji tam okamžitě začala vulgárním způsobem urážet. Několikrát ji tam napsala, že je pic*a. Takové věci už mi přijdou hodně přes čáru, ale co tak vidím, ostatním to přijde i v pořádku. :palec: :pocitac:

A myslíš, že ta dotyčná by tak nadávala i v reálu? Kdepak… Ještě by ráda poradila, protože by byla ráda, že se s ní někdo baví. Klávesnice toho snese hodně, ale pochybuju, že ty věčně kritizující jsou takový i ve skutečnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5951
25.8.20 11:43
@Anonymní píše:
Samozřejmě, jsme jen lidi.. Taky nejsem neustále milá. Ale já mluvím třeba o situaci, kterou jsem viděla zde. Jedná mladá maminka se na něco ptala ohledně svého dítka a druhá maminka ji tam okamžitě začala vulgárním způsobem urážet. Několikrát ji tam napsala, že je pic*a. Takové věci už mi přijdou hodně přes čáru, ale co tak vidím, ostatním to přijde i v pořádku. :palec: :pocitac:

Takovou diskuzi jsem neviděla, ale při vulgárních nadávkách zasahují admini. Znám několik diskuzních stránek, na emiminu, bych řekla, je velice různorodá společnost, od opravdu hloupých lidí, po ty vzdělanější. Citlivé problémy bych zde neřešila, já si tady chodím vypít kafe nebo prokrastinovat, nic tu od toho nečekám. Pokud si chci popovídat na jiné úrovni, chodím jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4715
25.8.20 11:51

Neprozivas to spíš moc ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu