Proč jsou zde lidi tak zlí, útoční a namyšlení?

10.11.20 12:00

Proč jsou zde lidi tak zlí, útoční a namyšlení?

Proč si zde musí každej druhej člověk léčit svoje ego tím, že někoho začne napadat, zesměšňovat a tak dál, jen proto že se splete? Mě to normální nepřijde a díky tomu přemýšlím, že sem už ani nebudu chodit. Ve většině případů, jsou to opakující se členové. Jen u mých příspěvků skoro vždy píše jedna nesnesitelná ženská a furt jen rýpe a ve všem musí mít pravdu a ostatní jsou idioti :pocitac: takovým lidem bych okamžitě zrušila registraci. Akorát člověku pokazí celý den a zaspamují celou diskuzi jen tím, že prostě musí mít ve všem pravdu. Jde si třeba nějaké členy zablokovat, aby neviděli mé příspěvky? :think: už mě to opravdu štve. Každej druhej zde, má potřebu útočit a chovat se jak největší king. :poblion: za anonym se omlouvám, ale opravdu nechci, aby to viděla například ta jedna zlá baba :roll:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
535
10.11.20 12:05
@Anonymní píše:
Proč si zde musí každej druhej člověk léčit svoje ego tím, že někoho začne napadat, zesměšňovat a tak dál, jen proto že se splete? Mě to normální nepřijde a díky tomu přemýšlím, že sem už ani nebudu chodit. Ve většině případů, jsou to opakující se členové. Jen u mých příspěvků skoro vždy píše jedna nesnesitelná ženská a furt jen rýpe a ve všem musí mít pravdu a ostatní jsou idioti :pocitac: takovým lidem bych okamžitě zrušila registraci. Akorát člověku pokazí celý den a zaspamují celou diskuzi jen tím, že prostě musí mít ve všem pravdu. Jde si třeba nějaké členy zablokovat, aby neviděli mé příspěvky? :think: už mě to opravdu štve. Každej druhej zde, má potřebu útočit a chovat se jak největší king. :poblion: za anonym se omlouvám, ale opravdu nechci, aby to viděla například ta jedna zlá baba :roll:

Která, která? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
1320
10.11.20 12:05

Jako faktem je, ze se tady najde hodně “debilnich” odpovědi a komentářů. jednou jsem zde psala dotaz jak pomoci od bolavych svalu po těžké práci a dozvěděla jsem se, ze dotyčný je povaleč a zbytečně narika. Někdo holt má tendence byt neustále rejpak :)

• Nahlásit
18803
10.11.20 12:06

Registraci můžeš zrušit sobě, však tu být nemusíš, když tě to tu tak nervuje :lol:

• Nahlásit
3158
10.11.20 12:06

Já si u takových příspěvků řikám, že ten člověk je nespokojený hlavně sám sebou. Pravděpodobně ho nenaplňuje ani vlastní život, když většinu dne tráví na emiminu. Jsou to prostě chudáci a je zbytečné si nad nimi lámat hlavu

• Nahlásit
14473
10.11.20 12:07

Proč jsou lidi hloupí, líní a vztahovační? :roll: Fňukny nemá nikdo rád.

Příspěvek upraven 10.11.20 v 12:07

• Nahlásit
3158

@terien to je přesně ono. Proč máš potřebu takto komentovat?

• Nahlásit
2496

Za to muze anonymita ;) Koukni se na diskuzi pod jakymkoli clankem na netu… Ja tu tedy vidim ale i spoustu milych slov, ktere urcite autory diskuzi potesi.

• Nahlásit
14473
10.11.20 12:09
@elinka90 píše:
Já si u takových příspěvků řikám, že ten člověk je nespokojený hlavně sám sebou. Pravděpodobně ho nenaplňuje ani vlastní život, když většinu dne tráví na emiminu. Jsou to prostě chudáci a je zbytečné si nad nimi lámat hlavu
Ááá, sluníčkový zachránce světa přišel. :roll: to je taková sr*čka, to si rozumný člověk snad ani myslet nemůže.
  • Nahlásit
13919
10.11.20 12:10

Asi mě označíš taky za zlou, ale toto téma se tu opakuje co měsíc.. třeba najdeš odpověď tady: https://www.emimino.cz/…-zly-403874/ nebo tady https://www.emimino.cz/…zuji-382182/ nebo tady https://www.emimino.cz/…rankovani/5/ ..

Co přestat tolik řešit ty internety? Mě tu každý vždy pomohl :srdce:

• Nahlásit
3158
10.11.20 12:11
@debra.morgan píše: Ááá, sluníčkový zachránce světa přišel. :roll: to je taková sr*čka, to si rozumný člověk snad ani myslet nemůže.

rozhodně nejsem sluníčkový zachránce, ale ty jsi jedna z těch, o který zrovna dobré mínění nemám. Kamkoliv do diskuze vlezu, jsi tam většinou ty a máš právě potřebu rejpat. Nevím jestli zakladatelka píše o tobě, ale tebe se to 100 % týká taky :lol:

• Nahlásit
12203
10.11.20 12:11
@Anonymní píše:
Proč si zde musí každej druhej člověk léčit svoje ego tím, že někoho začne napadat, zesměšňovat a tak dál, jen proto že se splete? Mě to normální nepřijde a díky tomu přemýšlím, že sem už ani nebudu chodit. Ve většině případů, jsou to opakující se členové. Jen u mých příspěvků skoro vždy píše jedna nesnesitelná ženská a furt jen rýpe a ve všem musí mít pravdu a ostatní jsou idioti :pocitac: takovým lidem bych okamžitě zrušila registraci. Akorát člověku pokazí celý den a zaspamují celou diskuzi jen tím, že prostě musí mít ve všem pravdu. Jde si třeba nějaké členy zablokovat, aby neviděli mé příspěvky? :think: už mě to opravdu štve. Každej druhej zde, má potřebu útočit a chovat se jak největší king. :poblion: za anonym se omlouvám, ale opravdu nechci, aby to viděla například ta jedna zlá baba :roll:

Tak tady nechod a mas klid :mavam:

• Nahlásit
14473
10.11.20 12:12
@elinka90 píše:
rozhodně nejsem sluníčkový zachránce, ale ty jsi jedna z těch, o který zrovna dobré mínění nemám. Kamkoliv do diskuze vlezu, jsi tam většinou ty a máš právě potřebu rejpat. Nevím jestli zakladatelka píše o tobě, ale tebe se to 100 % týká taky :lol:

a? to mě tak trápí :think:

• Nahlásit
1767
10.11.20 12:12

Ja tu jsem cca 5 let a musim rict, ze se tu atmosfera opravdu zmenila k horsimu.. Tehdy jsem byla snazilka a podpiravalo sr tady, resil se kazdy duch na testu, kazda bolistka v tehotenstvi se probrala..

Ted.. Skoda mluvit.. S duchem na testu vam tu reknou, ze proc se uz testujete a na bolistky, ze tu nemate otravovaf, ake mazat k doktorovi..

A nebudu se vyjadrovat k dalsim tematum, ktere jsem tu zkusila zalozit (nekdy i jako anonym..). Casto jen urazky..

• Nahlásit
3158
10.11.20 12:13

@debra.morgan jedině dobře, že tě to netrápí. :*

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama