Sympaťák zrušil už podruhé rande - jsem naivní?

Anonymní
2.8.13 16:49

Proč jsou ženy stále tak naivn

Ahoj vsem,

Jdu se k Vam tak trosku vyzpovidat…a omluvne a zachovejte moji anonymitu

Jak uz zni v nadpisu - proc my zensky (nektery) jsme tak porad strasne naivni ke vztahu k muzum?
Abych ujasnila proc jsem toto tema zalozila:

Uz dlouho co k nam do prace jezdi sympatick dodavatel - asi tak 2 roky zpatky - je to cca pul roku co spolu mluvime vic, obcas zaflirtujeme. Vim, ze se mu libim, posledni dobou probehly i letmy doteky. Je to tak 14 dni co jsem mu napsala zpravu, ze i druhy den se uvidime a on odpovedel, ze se tesi. Byl z to me strany prvni pokus jakkoli „zaujmout“ chlapa - nikdy jsem to neudelala a uz ani neudelam. Druhy den prijel a mezi reci ze je rad, ze ho sms potesila a jestli bych nahodou nekdy nemela cas, ze bysme nekam zasli. Uz prece mam neco zazito, tak jsem si rikala, z tentokrat budu nadveci - ale omyl.
Uz 2 schuzky, z jeho strany, nevysly. Ani jsem necekala jak moc me to sebere :-(
A to kdyz jsme si psali, tak i my napsal, ze moje ditko neni vubec zadna prekazka k tomu, aby mezi nami neco bylo - yplaval se a nemel s tim problem.
Jsem hrozne nastvana - ne na nej, ale na sebe, ze jsem byla zas tak blba a slepe a naivne si myslela, z by s timhle mohl byt nejaky vztah. :-( Moc mi to mrzi, mam pocit, ze sna uz ferovy chlapy neexistujou. :-(
Psat mu uz nechci - to uz bych mela pocit, ze uz prehanim. A az ho uvidim - coz uvidim tak za tyden - nevim co mu rict :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
2.8.13 17:01

Mi nepřijde ani že bys byla naivní, ani že on udělal něco strašného, třeba fakt nemá čas nebo mu do toho něco vlezlo. Jsem furt čekala, kdy napíšeš „a pak jsem se s ním vyspala a už se neozval“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 17:06

@Gladys Ne to nehrozi - protoze k tomu nebyla ani prilezitost :-D Ale aby mu neco do toho vlezlo 2krat po sobe? To je trosku divny. No ale co muze cekat zenska sama s deckem :nevim:. Ale tajit ho pred chlapama nebudu…

• Nahlásit
  • Citovat
4578
2.8.13 17:07

Také jsem čekala jako Gladys, že jste se vy…to a on se už neozval.
Někdy holt věci nejsou tak, jak se zdají. Iniciativu bych již nepřebírala a nechala věcem volný průběh. Dle mého není sám a flirtování ho bavilo. Osobně bych od toho dala ruce pryč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
2.8.13 17:08

A proč řešíte dítko apod., když jste ještě nebyli ani na kafe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 17:10

@pepřenka protoze podruhy jsme meli jit „nekam“ ale ja nemela hlidani a prcka bych brala s sebou - tak.jsem mu to napsala dopredu - on mi napsal, ze to stejne tusil.

• Nahlásit
  • Citovat
1493
2.8.13 17:13

Pokud nevyjde dvakrát po sobě první schůzka, tak bych se na to vybodla, protože tipuju, že jeho zájem nebude tak vážný.
Co by ti asi měl odpovědět na to, že máš dítě? Ježiš tak s tebou ne? Ber to jako nadsázku, ale prostě chtěl být slušný a řekl, že dítě nevadí. Podstatné je, jestli se bude dál snažit, třeba jo a můj předpoklad je mylný. Někdy je náhoda blbec a když něco moc chceš, tak to nevychází, třeba opravdu dvakrát nemohl a teď se bojí, že už tě potřetí nenaláká.
Možné je oboje, já bych už nevyvíjela iniciativu, jemu je jasné, že zájem máš, takže teď je to na něm. Nechej mu volnou ruku, nepiš, nevolej, neptej se, když něco doveze. Buď to pro něj bude šance, jak tě pozvat na rande, nebo to pro něj bude šance, jak se na ten vztah vybodnout.
Přeju pevný nervy a nový vztah. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
2.8.13 17:13

:nevim: Tak mi to přijde, že s tebou jen rád pokecá, když přijede k vám do práce, nic víc¨, nic míň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
2.8.13 17:14
@Anonymní píše:
@pepřenka protoze podruhy jsme meli jit „nekam“ ale ja nemela hlidani a prcka bych brala s sebou - tak.jsem mu to napsala dopredu - on mi napsal, ze to stejne tusil.

Aha, mě napadlo, jestli jsi ho nezaplašila nějakýma řečma o vztahu.
No já bych se při příštím setkání chovala úplně normálně, o setkání se nebavila a počkala, jestli vyvine nějakou iniciativu on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
2.8.13 17:15

Já nevím, bych se asi lekla, kdyby se mnou někdo takhle brzy vedl řeči o vztahu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 17:18

@pepřenka ne to vubec. :-).To on jako prvni zminil to, ze neni prekazkou v tom aby neco mezi nami bylo - popravde jsem na tu zpravu koukala jako puk, protoze nic takoveho jsme neresily.

Ale mate pravdu, psal/volat mu nebudu, necham to na nem. Jen me mrzi, ze jsem se opet spletla :-(

• Nahlásit
  • Citovat
31603
2.8.13 17:25

Pokud to on dvakrát zazdil, i kdyby to bylo neodkladné, nutné atd, tak rozhodně je to teď na něm, aby se trošku ukázal v lepším světle, tvářila bych se jakoby nic, nějak se nezmiňovala, aby neměl pocit, že mi na něm nějak extra sejde a vidělo by se.
Nějak nemůžu pochopit to hluboké rozčarování, jak kdyby tě nechal po několika týdnech chození či něco takového, moc se na to upínáš, třeba to nějakým šestým smyslem vycítil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
2.8.13 17:31

Nevidím na tom nic naivního, jen jsi teď zklamaná. Počkej, až se ozve sám a nic nerozhoduj podle toho, že 2× mu do toho něco přišlo. On ví, že Ty zájem máš, tak vyčkej… zbytečně nic neočekávej, zaujmi neutrální postoj.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.8.13 17:33

@Gladys Prave, ze je to po hoodne dlouhy dobe chlap, ktery me takhle „zblbnul“ ani ja sama to nechapu - kdyz k tomu vlastne nemam duvod. Ale zazdil to no - to uz se neda nic delat - je pravda ze je nespolehlivy jako dodavatel - kdyz slibi urcitou hodinu, tak se na to nikdy clovek nemuze spolehat.
A sesty smysl? - no i to je moznost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Larr
2.8.13 17:33

Souhlas s Gladys - moc se na to upínáš. Nech to plavat, věnuj se něčemu jinému -
a pak někdo přijde uvidíš. Mimochodem - kolik ti je :?: Mně z toho plyne mladost, nevyzrálost, nezkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama