Proč jste podvedly svého partnera/manžela?

Anonymní
1.2.20 22:35

Proč jste podvedly svého partnera/manžela?

Ať už šlo o sex, líbání, tajné psaní..

Co Vás dovedlo k tomu, že jste svého partnera/manžela podvedly? Byly jste nešťastné v manželství nebo už dávno nezamilované, rozhodnuté od něj odejít?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.2.20 22:53

Nešťastná, on už na mě byl hnusný, neinvestoval nic do vztahu. Cítila jsem se strašně a pak jsem se stejně dozvěděla, že už 3 roky má paralelní vztah. A já měla přitom 3 měsíce výčitky, ze jsem nejedla, nespala… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 22:56

Proč? Protože se to nabízelo, protože dotyčný měl charisma a přitahoval mě až moc, bylo to jednoduše proveditelné, pracovní cesta do jiného města, kolega z jiné pobočky, takže žádná následná komplikace. S manželstvím to nemělo nic společného, můj manžel je skvělý. Omlouvám se za anonym, moc osobní informace.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:01

Tak ja se opila libala s kamaradem a muj pritel to zjistil a rozesel se se mnou…do ted lituju, do ted to boli, byl super…sama nevim, co me k tomu vedlo..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:14

Chodila jsem s klukem, ale moc jsem z nej nebyla nadsena. Spis jsem hledala, jestli by to slo…Ale pak jsme si dali sraz s mym byvalym. Jak jsem jej uvidela, vedela jsem, s kym chci byt. Presto jsem vztah s tim klukem jeste nejakou dobu udrzovala…ale byvalemu jsem se uz po tu dobu neozvala a ignorovala jej. No - takze duvodem:laska a touha po byvalem a neodvaha se rozejit/ukoncit vztah o nicem..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:14

K me nevere sice jeste nedoslo, ale mozna dojde.
Duvod: jeho nevera, nefunkcni vztah, moje zvazovani, zda zustat nebo odejit a pokus zazit neco pekneho.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:17

S bývalým přítelem jsme spolu byli od mých 16, po deseti letech vztahu, kdy náš vztah začal být asi přechozenej se v mém životě objevil někdo jiný. Ten někdo byl o dvacet let starší charismatický muž, který se o mě začal zajímat a já se nebránila. S tehdejším přítelem jsem se pak rozešla a teď už jsme spolu pět let a máme roční holčičku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
176
1.2.20 23:17

Charisma, chemie, stejné záliby, absolutní porozumění, prostě borec v každém ohledu. Tohle nešlo přejít, nevšimnout si a ponechat. Nikdy litovat nebudu. S manželstvím to nemělo nic společného, s manželem jsem stále a nehodlám to měnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 23:30

Protoze se mnou nespal.
Ted uz nekolik let ziji s tim milencem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:33

Já jsem podvedla snad všechny svoje partnery, nejsem na to hrdá, ale :nevim:. I když jsem měla vždycky opravdu fajn chlapy, nic v tom nebylo, šlo jen o sex, vždycky se mi ten onen líbil, přitahoval mě, poblaznila jsem se, pak to skončilo tak rychle jako to začalo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:52

Já už byla v tu chvíli rozhodnutá, že to stejně ukončím. Nepodvedla jsem fyzicky, ale zamilovala jsem hrozným způsobem. Jen mi to pomohlo a motivovalo mě to uspíšit rozchod. Udělala jsem dobře, s „milencem“ mám rodinu a jsme strašně šťastní.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.20 00:23

Prostě ho měl malýho!! Je to blbý to takhle napsat, ale bylo to tak… Jinak fakt hodnej kluk, ale přišla desátá, jedenáctá a… :think: :think: Chvílemi jsem ani necítila, že tam je. Pak jsem jela na soustředění a tam takový severský typ kluka, měl hotový kanón, když ho do mě poprvé nacpal, málem mi vylezly oči z důlků 8o 8o 8o Dělali jsme to celé tři týdny a když jsem se vrátila bylo vlastně rozhodnuto. Malýho už nikdy :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.20 00:55

Záleží jak ti to má pomoct, nebo se jen ptáš?
Chceš si něco omluvit nebo odůvodnit?
Já kupříkladu prožila i vztah kde jsem měla několik milenců a partner o nich věděl, ale tam to bylo o něčem jiném.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.20 01:12
@Anonymní píše:
Záleží jak ti to má pomoct, nebo se jen ptáš?
Chceš si něco omluvit nebo odůvodnit?
Já kupříkladu prožila i vztah kde jsem měla několik milenců a partner o nich věděl, ale tam to bylo o něčem jiném.

Omluvit i odůvodnit. Pravděpodobně obojí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.20 01:18

Budu trošku osobní a zeptám se, jak dlouho jsi s partnerem?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama