Reklama

Proč jste se spletli/y ve výběru partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taťulda tří
Stálice 86 příspěvků 27.11.17 12:09
Proč jste se spletli/y ve výběru partnera?

Zajímalo by mě, jak se vám to stalo, kde byla ta prvotní chyba, že jste si vybrali/y toho darebáka, který vás teď týrá, neplatí na děti, není schopen vás v posteli uspokojit, nebo ani nemiluje společné děti? Přetvařoval se, byli/y jste na mol, nebo málo zkušeností?
Klidně začnu. 2× rozvedený. V prvním případě asi 10 let vše perfektní. Pak se začala žena pomaloučku měnit. Nic nechtěla řešit, jela si podle své šablony, byla nervní a protivná. Po 20 letech jsem odešel s dcerou do podnájmu a jsem tomu dodnes moc rád. Časem se z ní stal skoro magor. Už ani děti jí nsnáší.
V druhém případě vše úžasné, narodilo se nám úžasné dítě, ale časem jsem zjistil, že není tak úžasná, že se jen zuby nehty přetvařuje, ale pravá povaha a dědičná zátěž se stále tlačí na povrch.
Je pravda, že jsem byl od začátku slepý a neviděl věci, které mě měly varovat.
Netvrdím, že jsem dokonalý, vina je vždy na obou stranách, ale tak to vidím já.
Teď vy…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 27.11.17 12:15
@Taťulda tří píše:
Zajímalo by mě, jak se vám to stalo, kde byla ta prvotní chyba, že jste si vybrali/y toho darebáka, který vás teď týrá, neplatí na děti, není schopen vás v posteli uspokojit, nebo ani nemiluje společné děti? Přetvařoval se, byli/y jste na mol, nebo málo zkušeností?
Klidně začnu. 2× rozvedený. V prvním případě asi 10 let vše perfektní. Pak se začala žena pomaloučku měnit. Nic nechtěla řešit, jela si podle své šablony, byla nervní a protivná. Po 20 letech jsem odešel s dcerou do podnájmu a jsem tomu dodnes moc rád. Časem se z ní stal skoro magor. Už ani děti jí nsnáší.
V druhém případě vše úžasné, narodilo se nám úžasné dítě, ale časem jsem zjistil, že není tak úžasná, že se jen zuby nehty přetvařuje, ale pravá povaha a dědičná zátěž se stále tlačí na povrch.
Teď vy…

Přesně jak píšeš, vina je vždy na obou stranách.

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 27.11.17 12:18

Napadlo mě, že by nebylo od věci udělat si na začátku vztahu s partnerkou/par­tnerem obsáhlé psychotesty a na jejich základě se rozhodnout, zda je vhodné vztah započít. :)

advocatus.diaboli
Kecalka 395 příspěvků 27.11.17 12:18
@ivašot. píše:
Přesně jak píšeš, vina je vždy na obou stranách.

poslední dobou přemýšlím nad rčením, že v každé ženě dříme čubka, a chlap si pak může sám za to, když ji v ženě probudí :mrgreen: :mrgreen:

bez urážky, jen jsem si vzpomněl :kytka:

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 27.11.17 12:19
@advocatus.di­aboli píše:
poslední dobou přemýšlím nad rčením, že v každé ženě dříme čubka, a chlap si pak může sám za to, když ji v ženě probudí :mrgreen: :mrgreen:bez urážky, jen jsem si vzpomněl :kytka:

V klidu, mě může urazit jen inteligent :kytka:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.11.17 12:21

Spis je k zamysleni, proc po 10 letech se ze spokojene zenske stane protivna sobecka zenska. Bylo by zajimavy to slyset z druhe strany. :roll: tohle se totiz nestane bez duvodu.

Mart81
Závislačka 2762 příspěvků 27.11.17 12:22
@advocatus.di­aboli píše:
poslední dobou přemýšlím nad rčením, že v každé ženě dříme čubka, a chlap si pak může sám za to, když ji v ženě probudí :mrgreen: :mrgreen:bez urážky, jen jsem si vzpomněl :kytka:

Někdy jen tak zlehka podřimuje… ;)

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 27.11.17 12:22

Stydím se, ale v obou dlouhodobých vztazích to byly věci, které jsem mohla náznakem vidět už v prvních měsících, ale já věřila, že se nezhorší…

Jeden byl žárlivec, stalker, manipulátor, uzurpátor. Druhý hulič (a tím nemyslím příležitostný, ale několikrát denně, podřizoval tomu vše)

A ano, člověk má vždy tendenci vidět to tak: „Ten druhý byl špatný a já chudáček to přehlížel, což byla moje jediná chyba“. Neříkám, že to takhle bylo. Ale evidentně moje chyby nebyly tak hrozné, takže rozchod byl vždy z mé strany.
I když hulič mi třeba řekl, že jsem nebyla ta pravá, protože špatně řídím. A že kvůli té pravé by určitě přestal. :mrgreen: :mrgreen:

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 27.11.17 12:23
@Verun83 píše:
Spis je k zamysleni, proc po 10 letech se ze spokojene zenske stane protivna sobecka zenska. Bylo by zajimavy to slyset z druhe strany. :roll: tohle se totiz nestane bez duvodu.

Mohou být případy, kdy člověku vznikne deprese bez vlastního přičinění. Takový člověk je pak protovný „bez důvodu.“

advocatus.diaboli
Kecalka 395 příspěvků 27.11.17 12:24
@Mart81 píše:
Někdy jen tak zlehka podřimuje… ;)

A když se probudí, tak zdaleka ne každý zvládne ji zase uspat. :mrgreen: :mrgreen:

edit: anebo aspoň uchlácholit

i když ti nejlepší ji úspěšně zkrotí :dance:

Příspěvek upraven 27.11.17 v 12:26

Taťulda tří
Stálice 86 příspěvků 27.11.17 12:24

@Verun83 No určitě by nám tady moje bejvalky dalekosáhle rozebraly co jsem to za hajzla. O to nemám strach :lol:
@Emimin7 i psychotesty se dají ošidit. Takže když půjde ženská /nebo chlap/ po penězích, není to řešení.

Liguére
Povídálka 46 příspěvků 27.11.17 12:25
@Taťulda tří píše:
Teď vy…

Jj, hned jsi odpověděl:" Je pravda, že jsem byl od začátku slepý a neviděl věci, které mě měly varovat." Většinou to tak je

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 27.11.17 12:26
@Taťulda tří píše:@Emimin7 i psychotesty se dají ošidit. Takže když půjde ženská /nebo chlap/ po penězích, není to řešení.

To ano. Myslel jsem, kdyby to chtěli vzájemně kvůli povaze a tak. Po penězích může jít asi každý.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.11.17 12:27
@Emimin7 píše:
Mohou být případy, kdy člověku vznikne deprese bez vlastního přičinění. Takový člověk je pak protovný „bez důvodu.“

Opravdu tam neni nejaky spoustec? Neverim, ze kdyz je vsechno v poho a klid na vsech stranach, ze se clovek vzbudi a ma depresi. Musi tam byt nejak nevedoma nespokojenost. Clovek to prehlizi, ale ono se to nabaluje a pak uz toho je tolik, ze to psychia neda… Muj nazor.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.11.17 12:30
@Taťulda tří píše:
@Verun83 No určitě by nám tady moje bejvalky dalekosáhle rozebraly co jsem to za hajzla. O to nemám strach :lol:
@Emimin7 i psychotesty se dají ošidit. Takže když půjde ženská /nebo chlap/ po penězích, není to řešení.

No proc zrovna hajzla? Asi to nebylo zas tak slunickovy tech 10 let vid? Mozna ti to zena i rikala a tys to neresil a ji dosla trpelivost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >