Proč má spokojený muž potřebu psát jiné ženě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janulicek89
Povídálka 14 příspěvků 12.07.19 10:58
Proč má spokojený muž potřebu psát jiné ženě?

Ahoj, proč má prosím muž, který doma říká partnerce miluji tě a jsem Šťastný, že tě mám, potřebu psát emaily jiné ženě-kamarádce, kterou oba znají, kde ji píše těším se na tebe, posílám pusu, zve ji na kafe atd.?
Neptam se za sebe, včera jsem to řešila s mojí ségrou, kterou to teď trápí.
Vysvětlí nám prosím někdo, proč mají muži toto nutkání?
Doma tvrdí, že o nic nejde, kdyz se o tom bavili. Chová se prý normálně, jde jen o to psaní.
Děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Zumpa
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 12.07.19 11:00

Protože není pokojený.

xavierka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 12.07.19 11:05

Spíš je spokojený jak to má. S TEBOU žije a s druhou flirtuje. :think: :think: Asi bych mu dala ultimátum, buď ty, nebo ona. A jestli se bude vytáčet atd., odešla bych od něj.

Příspěvek upraven 12.07.19 v 11:07

Ijen
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 12.07.19 11:06

Mozna proto, ze spokojeny neni. To ze doma vyklada o lasce a stesti vubec nic neznamena. Nebo je vecny hledac a lovec novych zazitku.

pujda
Kecalka 191 příspěvků 12.07.19 11:13

Spokojený chlap nemá potřebu toto dělat. Buď má problém se sebevědomím a má potřebu tak sám sobě něco dokazovat (protože mu to ve vztahu chybí), nebo jiný problém. Když o tom ale nechce mluvit, pak se těžko dá něco vyřešit, že.

AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 12.07.19 11:16

Protože je to samec a potřebuje rozsévat.

zoidberg
Extra třída :D 13231 příspěvků 12.07.19 11:19

Protože chce smočit. Spokojenost na to nemá vliv.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26669 příspěvků 12.07.19 11:23

Důvodů může být spousta. Nedávno jsme se o tom bavili s kamarádama.
Oba spokojení ve svém vztahu, své ženy milují. Ale už tomu po letech chybí takové to „čaro“, flirt.
Jeden kamarád to řekl narovinu. „Miluju tu svou a nemám v plánu ji podvést, na to bych neměl. Ale mám potřebu si jen eroticky psát.“ a druhý kamarád souhlasně přitakával.
Jsou to prostě lovci, potřebují flirtovat, vědět, že na to ještě mají, zvedat si sebevědomí… skutečně nemusí jít o nic víc. :roll:

Chápu tvou sestru, že je z toho špatná a podezíravá. Taky nemůžu tvrdit, že o nic víc nejde… jen říkám, že skutečně může jít pouze o to psaní. Mám potvrzeno od dvou kamarádů/chlapů.
Ovšem o tom, že hranice mezi „nevinným“ psaním a skutečnou nevěrou je velice tenká se bavit nemusíme - to je jasné :roll:

Příspěvek upraven 12.07.19 v 11:29

Ernais
Kecalka 164 příspěvků 12.07.19 11:25

A sestra se smiri s ujistenim, ze o nic nejde? Jde o hodne, co si budeme povidat. Taky jsem zazila takovyho, co mi tvrdil jak je stastnej a jak me miluje a za myma zadama si vypisoval jinym, proste vecnej lovec. Zezacatku jsem si myslela, ze vzajemnou komunikaci to dokazu zmenit, ale pak jsem pochopila, ze to stejne bude delat porad i kdybych se pretrhla. Pokud je to pripad i tve setry, necht ho stejne jako ja posle do obehu, je to nejrozumnejsi reseni.

Michal1986
Kecalka 385 příspěvků 12.07.19 11:30
@FreeLady12 píše:
Důvodů může být spousta. Nedávno jsme se o tom bavili s kamarádama.
Oba spokojení ve svém vztahu, své ženy milují. Ale už tomu po letech chybí takové to „čaro“, flirt.
Jeden kamarád to řekl narovinu. „Miluju tu svou a nemám v plánu ji podvést, na to bych neměl. Ale mám potřebu si jen eroticky psát.“ a druhý kamarád souhlasně přitakával.
Jsou to prostě lovci, potřebují flirtovat, vědět, že na to ještě mají, zvedat si sebevědomí… skutečně nemusí jít o nic víc. :roll:Chápu tvou kamarádku, že je z toho špatná a podezíravá. Taky nemůžu tvrdit, že o nic víc nejde… jen říkám, že skutečně může jít pouze o to psaní. Mám potvrzeno od dvou kamarádů/chlapů.
Ovšem o tom, že hranice mezi „nevinným“ psaním a skutečnou nevěrou je velice tenká se bavit nemusíme - to je jasné :roll:

no.. od dvou chlapů.. spíš bych řekl, že od dvou kluků. Jsem muž a za takovou nějakou nepsanou definici „opravdového“ chlapa mám i zdravou dávku sebevědomí a absenci potřeby si něco dokazovat za každou cenu. Kor když vím, že by to ubližovalo někomu blízkému. Takové to špičkování a dokazování si, kdo má většího pindíka, mi právě sedí spíš k mladým klukům, kteří si ještě nenašli to své místo na slunci, jsou nejistí a proto ta potřeba.

zu.syk
Kecalka 126 příspěvků 12.07.19 11:31

Obávám se, že to zdaleka není jediný „šťastně zadaný“ muž, který rád (tak či onak) flirtuje a zvyšuje si tím sebevědomí :nevim:

Psisuchar
Kecalka 137 příspěvků 12.07.19 11:33

Podle mě jsou ty chlapi nevyzpytatelný :) Už jsem tady četla hodně diskuzí kdy ženský psali něco ve stylu „rozchod z ničeho nic“, „z ničeho nic mě opouští“ atd…a většina těchto žen psala, že ještě včera jí říkal jak jí miluje a plánovali dovolenou, budoucnost…
Podle mě si opravdu jen něco potřebují dokazovat, že jsou ještě žádaný a jsou schopný lovit jak se tu psalo. Těžko říct. Mě by to štvalo neskutečně. Pokud je to kamarádka dlouholetá, tak ok, ale nějaký pusinky a psát jak se na ni těší to mi přijde přes.

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 12.07.19 11:36

Protože má příliš mnoho času, je znuděnej, potřebuje si pravidelně dávkovat vyšší koncentraci sebevědomí a celkově mu to dělá tzv. dobře na bimbase. Spokojený být může, ale někteří to mají prostě jako sport :) Doporučuji nenápadně zapřáhnout, pokud jiný problém nemá a o nic dle jeho slov nejde, tak by ho práce mohla přivést na jiné myšlenky.

Pettcherry
Kecalka 343 příspěvků 12.07.19 11:37

Mě by se to taky nelibilo…

Pantalaimon
Kecalka 185 příspěvků 12.07.19 11:38
@janulicek89 píše:
Ahoj, proč má prosím muž, který doma říká partnerce miluji tě a jsem Šťastný, že tě mám, potřebu psát emaily jiné ženě-kamarádce, kterou oba znají, kde ji píše těším se na tebe, posílám pusu, zve ji na kafe atd.?
Neptam se za sebe, včera jsem to řešila s mojí ségrou, kterou to teď trápí.
Vysvětlí nám prosím někdo, proč mají muži toto nutkání?
Doma tvrdí, že o nic nejde, kdyz se o tom bavili. Chová se prý normálně, jde jen o to psaní.
Děkuji :)

To nevím, ale je to debil, že to dělá ženě přímo pod nosem. Cítila bych se jako největší p. ča, kdyby by si chlap psal takto bez okolků z cizí buchtou. A podle toho bych reagovala. Doufám, že můj chlap, až bude chtít nějaké dobrodrůžo, to udělá tak, abych se to nikdy nedozvěděla. A použije ochranu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama