Proč mám depky, když začíná být krásně?

Anonymní
19.2.21 15:22

Proc mam depky kdyz zacina byt krasne?

Trpim uzkostnou poruchou. Miluji jaro takze ho vyhlizim. Ted, kdyz vylezlo konecne slunce, ptaci zpivaji, tak proc se netesim ale mam spise depku? Nemelo by to memu stavu spis pomoct takove pocasi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1638
19.2.21 16:43

Protože víš, že to jaro ještě není a že ještě paní Zima neřekla poslední slovo?
Protože třeba nemáš s kým jít na procházku v tom hezkém počasí?
Protože je sice vcelku hezky, ale pořád je tu corona a nic moc se toho vymyslet nedá?
Protože právě s příchodem lepšího počasí budeš mít stále víc a víc práce?…A určitě by se dala vymyslet víc konspiračních teorií. Ale takhle přes PC ti to nejspíš nikdo neřekne, PROČ ;)

Drž se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34710
19.2.21 19:27

Netrpím úzkostí, ale moc se mi stýská po tom mrazivém počasí, které tu asi týden bylo. Byl i sníh, chodili jsme bruslit a bobovat. Uzili jsme si to, právě nám končí jarní prázdniny. Doufám, že se vyplní předpovědi, na přelomu února a března slibují zase teploty celodenne pod bodem mrazu i v nížinách.

Toto předjaří nenávidím. Nikam se nedá jít, nikde se nedá setrvat. Všude mokro, bláto, v lesích i polích, nevidím nějak smysl se tím brodit. S více dětmi, potom čistit a, sušit boty, sofshelove oblečení, toho bláta, fuj. Teď jsme paradoxně doma a doháníme resty, protože když mrzlo, chodili jsme dvakrát dvě hodiny ven :kytka:

Statisticky, deprese se zhoršují na začátku jara a je to i období, kdy bývá hodně sebevražd. Zkus si najít něco, co Ti pomůže toto období překonat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
19.2.21 23:02

Mně se taky víc líbily ty haldy sněhu než teď všude bláto (a kdyby jenom to…). Navíc je pro mě příjemnější koukat na zasněženou zahradu, jak vykouknou záhony, tak mi to připomíná, kolik bude venku zas na jaře práce… fuj fuj. A přesně jak píše Pears206, kdo má ty děti pořád čistit? ;-) Mimochodem neporadí někdo, jak nejlépe sušit promočené boty, když nevlastním vysoušeč a topení máme podlahové? Naposledy jsem je sušila u pootevřené trouby (když jsem dokončila pečení) a cpala do nich noviny, ale to mi zabralo asi 3 dny, než konečně byly fakt suché (zateplené holínky bez vyndavací vložky).
Jinak bych si jako důvod těch depek Anonymní tipla hlavně současnou covidovou situaci… vždyť to trvá už rok a to je pořád jedna jobovka za druhou a bombarduje to člověka neustále ze všech stran. A vyhlídka na nějaké zlepšení zatím daleko :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
20.2.21 15:26
@Pears206 píše:
Netrpím úzkostí, ale moc se mi stýská po tom mrazivém počasí, které tu asi týden bylo. Byl i sníh, chodili jsme bruslit a bobovat. Uzili jsme si to, právě nám končí jarní prázdniny. Doufám, že se vyplní předpovědi, na přelomu února a března slibují zase teploty celodenne pod bodem mrazu i v nížinách.

Toto předjaří nenávidím. Nikam se nedá jít, nikde se nedá setrvat. Všude mokro, bláto, v lesích i polích, nevidím nějak smysl se tím brodit. S více dětmi, potom čistit a, sušit boty, sofshelove oblečení, toho bláta, fuj. Teď jsme paradoxně doma a doháníme resty, protože když mrzlo, chodili jsme dvakrát dvě hodiny ven :kytka:

Statisticky, deprese se zhoršují na začátku jara a je to i období, kdy bývá hodně sebevražd. Zkus si najít něco, co Ti pomůže toto období překonat.

S tím blátem pravda, já kolikrát skoro záviděla mamčám, že stačí vzít prcky na boby a hurá. A já z toho sněhu měla čistého psa. Ted´ to bláto, at´ mu ty packy utírám sebevíc, stejně :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat