Proč mám pokažde depku po setkání s jednou známou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 21:03
Proč mám pokažde depku po setkání s jednou známou(?)

Zakládám anonymně tuto diskuzi, protože se za sve pocity stydím ale zároveň bych ráda slyšela Váš nazor protože já si to neumím nijak vysvětlit… Takže:
Mám jednu známou - poznaly jsme se v porodnici. Máme stejně stare dítě (já pak mam jeste druhé)…ale asi nás nic jineho nespojuje…1× za měsíc se někde potkáme, popovídáme a zas si jdeme vlastní cestou… já jsem za tech 5 let co jí znám vypozorovala, že pokaždý když se takhle potkáme já mám pak celý den depku nic mě nebaví, jsem nespokojená se vším, mám tendence se přejídat, kousat si nehty, jsem protivná na přítele… Ona je pokaždé taková dokonalá…o 5 let mladší, nádherná, krásna postava, má velmi uspěšneho manžela čili nepracuje a věnuje se jen sobě, nákupum, dovoleným a domácnosti.. nemyslím si že bych jí jeji život záviděla protože ja potřebuji mít svou práci, sve penize-naplnuje mě to… ale pokažde z našeho setkání odcházím s pocitem že jsem k ničemu, stara hnusna, že se furt jen honím z práce k dětem, nejsem schopna cvičit, nemám disciplínu jako ona…dnes jsme se viděly…její manžel prohodil TY JSI PŘIBRALA VID? (170/60kg) uplně mě to dostalo zas… snažím se těm setkáním sní vyhýbat jak jen to jde protože vím že mi to nějak nedělá dobře..ale ona nema žadnou jinou kamarádku a docela a tak vždy zavolá at prijdu. je mi jí pak vždy líto že je vlastně na mě taková hodná…tak k ní jdu ale pak vlastně nemáme moc témat k hovoru a odcházím zdeptaná tou její dokonalostí, dokonalostí jejich domu, jejího syna… jak se nad to povznést(?) mám pěkný život tak proč mě tohle vždy hodí do módu „závisti?“ asi? naše eti nastupuji do stejne školy a desim se že ji budu potkávat denně a denně budu takhle zdeptaná… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Malina7
Závislačka 2851 příspěvků 22.04.19 21:16

Buď v klidu. Má úspěšného chlapa, ale na druhou stranu dost jednoduchého, když Ti řekne do očí řekne,,Ty jsi přibrala,,. Ta známá tyhle řeči a bude toho víc, poslouchá i doma od něj. Na tom vem jed. Zlatá klec. Kdyby chtěla, abys přišla na návštěvu, odmítni. Něco si vymysli. Po pár odmítnutích Tě přestane kontaktovat. Není Tvou povinností se stýkat s člověkem, který Ti vysaje energii, těmto lidem se vyhni. Budeš mít klid. :mavam:

Příspěvek upraven 22.04.19 v 21:28

janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 22.04.19 21:25

Napadlo tě někdy proč nemá žádnou kamarádku? Buď je tak moc dokonalá, že s ní nikdo jiný nevydrží kamarádit a nebo všechny kamarádky odrovnal její manžel jeho drzostí. Poradím asi jen to, že se s ní stýkat nemusíš a bude pro Tebe asi lepší s ní kontakty utnout. Máš super život, dvě krásné děti a práci, ve které se realizuješ. Co chtít víc? :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 21:26

Díky Malino…snažím se ale ted se bueme vídat hodne často díky dětem ve škole :-( toho se děsím…ona mě asi povazuje za její nejlepsí a jedinou kamarádku…nikoho jineho nemá…já naopak mám kamarádek dobrých více… pro mě je to jen známá a jeste se v jeji přítomnosti cítím jak socka :roll:

Lorela
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 22.04.19 21:27

Svěř se jí se svými pocity a ono se to třeba zlepší. když se tyhle věci řeknou nahlas, pozbydou na síle. pak se tomu třeba spolu zasmějete a zjistíš třeba, že i ona naopak závidí něco tobě, třeba že zvládáš dvě děti, jsi přirozená nebo něco dalšího…

přijde mi normální, že občas závidíme lidem, jejichž osudy se jeví dokonale a pak se necítíme dobře.

robinka
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.04.19 21:31

Jeji manzel je buran. :zed: Cítíš se lip?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 21:33
dÍKY! :srdce: moc jsi mi pomohla…cítím se vždy spokojeně..než ji potkám…pak mám utlum a vidím jen zmar…asi je to tím že já si třeba 2 roky šetřila na auto…mám z něj radost..jsem na sebe pyšná… ona dorazí na setkání v novém AUDI za 2miliony.. najednou je moje radost z auta pryč.. :think:
tulipán
Závislačka 4442 příspěvků 22.04.19 21:34

S muzem, ktery cizi zenske na navsteve pratelsky poznamena, ze pribrala, hezky partnersky zivot nebude. Ona je dokonala, protoze ji necim podobnym zrejme castuje a neni nikdy spokojeny. myslim, ze az se budete potkavat denne, tak te to drtit nebude, zevsedni ti a deset minut pred skolou neni jako dvou hodinove kafe mezi ctyrma ocima.

Alušáček
Závislačka 3721 příspěvků 22.04.19 21:39

Každý máme něco.. Tvoje kamarádka je krásná a bohata, ale očividně bez opravdových přátel a ještě k tomu má manžela burana. Nemáš ji co zavidet ;)

blumen
Hvězda diskuse 51004 příspěvků 22.04.19 21:42

Ma za manzela vola. Jsi spokojena? :mrgreen: dle me vypadaji spokojene navenek ;)

Zabza2
Stálice 98 příspěvků 22.04.19 21:46

Všechno dokonalé nemá, má manžela burana. Vůbec si nedovedu představit, že chlap potká ženskou, kterou v podstatě ani nijak blíž nezná, a řekne jí Ty jsi přibrala. To tak kdybyste byli nějací blízcí kamarádi a byl to váš způsob žertování, jinak je to pro mě naprosto nepředstavitelná situace.

robinka
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.04.19 21:47

A ta známá se jinak chova v pohode? Přirozeně? Nebo se povyšuje?

aknadar
Kecalka 415 příspěvků 22.04.19 21:48

Buď ráda, že jste všichni zdraví, to je nejvíc. Ten její manžel musí být d.bil, to jako fakt :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 21:54

@Zabza2 no upřímně já jsem si myslela nejdřív že si dela legraci..protože já vážím 20 let stejně…ale pak jsme povídali a on ještě říkal že mám tak o 6kg víc než ta známa-jeho žena…takže to myslel nejspíš vážně..

robinka
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.04.19 21:56
@Anonymní píše:
@Zabza2 no upřímně já jsem si myslela nejdřív že si dela legraci..protože já vážím 20 let stejně…ale pak jsme povídali a on ještě říkal že mám tak o 6kg víc než ta známa-jeho žena…takže to myslel nejspíš vážně..
:lol: :lol: :lol: :roll: To musí být ultra blb.
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama