Proč mám pořád ve všem takovou smůlu?

Anonymní
15.1.20 21:51

Proč mám pořád ve všem takovou smůlu

Ahoj. Chtěla bych se vám tady spíš vyzpovídat, dostat to ze sebe ven, nemám se moc komu svěřit. Poslední dobou se cítím, jak kdyby mě někdo proklel, nebo nevím. V říjnu mi umřela babička, tři týdny nato se mi stala autonehoda (spěchala jsem do zaměstnání, bohužel už do práce nedorazila), auto bylo na odpis a musela jsem si vzít půjčku na to, abych doplatila zbytek leasingu. Dnes se mi stala zase nehoda, nerozhlídla se na křižovatce a vjela tam, shodou náhod tam jel pán a nabourala ho. Nikomu se nic nestalo. Jeho auto totálka, moje má předek celkem KO, ale dá se to opravit (cca 50k oprava). Nejradši bych si šla hodit mašli, protože mám zničenej celej zbytek života, už nevím, jak dál.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3816
15.1.20 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěla bych se vám tady spíš vyzpovídat, dostat to ze sebe ven, nemám se moc komu svěřit. Poslední dobou se cítím, jak kdyby mě někdo proklel, nebo nevím. V říjnu mi umřela babička, tři týdny nato se mi stala autonehoda (spěchala jsem do zaměstnání, bohužel už do práce nedorazila), auto bylo na odpis a musela jsem si vzít půjčku na to, abych doplatila zbytek leasingu. Dnes se mi stala zase nehoda, nerozhlídla se na křižovatce a vjela tam, shodou náhod tam jel pán a nabourala ho. Nikomu se nic nestalo. Jeho auto totálka, moje má předek celkem KO, ale dá se to opravit (cca 50k oprava). Nejradši bych si šla hodit mašli, protože mám zničenej celej zbytek života, už nevím, jak dál.

Na pos-anýho i ha-zl spadne, viď :hug: Hele je to blbý, kupa peněz, chápu… ale zničenej život kvůli tomu? Dokud jde jen o plechy, děkuj tomu nahoře, dvakrát jsi tu už nemusela být! Jezdi radši chvíli veřejnou dopravou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
15.1.20 22:00

S babičkou se samozřejmě nedalo nic dělat, to je život, upřímnou soustrast. Nehody jste si ale patrně zavinila sama, tedy žádná smůla. Spíš máte štěstí, že se nikomu nic nestalo včetně Vás, naopak bych to viděla jako hodně velký štěstí. Auto na odpis, ale vy jste zdravá a to je přece nejdůležitější. Půjčku časem splatíte, ale zdraví by Vám už nikdo nevrátil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 22:05

@Zoe1 to zdraví je nejdůležitější, plně s Vámi souhlasím :hug: hlavně, abych měla stálou práci a měla z čeho splácet, jako je tomu doteď… :kytka: z toho mám taky občas strach, abych nepřišla o práci…

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.20 22:06

Dobrý den, tak ja bych se hlavně zamyslela proc jsem dvakrát celkem vážně a celkem brzy po sobě bourala. Ja takto jednou škrábla blatnik sveho i ciziho auta a bylo to ze stresu v práci. Vzala jsem to jako varování. Se smrtí babičky bych z toho nedělala řetězec smůly nebo tak něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
15.1.20 22:12

Tak nerid proboha. Ty v listopadu zdemolujes auto, dneska znova? To opravdu není o smůle. :zed: ti přijde normální, že se nerozhlednes na křižovatce? Tak chod pěšky než někoho zabiješ. Babičky je mi líto, ale to je tak vše. Nechci být zla, ale tohle není normální, já mám řidičák 15 let a měla jsem jednu nehodu - a to ještě takovej tukanec - a to řídím opravdu denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
15.1.20 22:14

Tak tomuhle bych smůla neříkala. Smrt bohužel k životu patří. A smůlu měl ten, kterému si tam vjela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:32

Tak za nehody si můžeš sama a smrt je hold součástí života, takže přestaň svalovat svou NEzodpovědnost na smůlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
15.1.20 22:40

Tak nerozhlidnout se v křižovatce není smůla, ale pěkná blbost. Buď ráda, že se pánovi nic nestalo, to by si teprve měla znicenej život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
15.1.20 22:40

Babičky je mi líto, upřímnost soustrast. Ale ten zbytek není smůla, jestli jsem to pochopila dobře, obě nehody jsi zavinila ty. Jako jak, že jsi se nerozhledla na křižovatce? 8o smůlu měli spíš ti, co tě potkali. Jako nehody se stávají, ale takhle krátce za sebou poměrně vážné zaviněné nehody, to už je celkem k zamyšlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1410
15.1.20 22:50

Nahodou mas peknou kliku, zes nikoho nezabila. Jinak stari lide bohuzel umiraji. Smulu by mel treba ten pan, kdyby pri ty tebou zavineny autonehode umrel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
16.1.20 04:58

Nehody jsou vase chyba, zadna smula a druha vase chyba je, ze mate auto na pujcku a nemate jej poradne pojisteny. Zakladni skolacka chyba, aby se usetrilo a takto to dopada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
610
16.1.20 05:40

Možná bych se zamyslela nad tím, jestli tě to nemá nasměřovat jinam. Smrt je bohužel součást života, s tím se nedá nic dělat, ale ty dvě nehody by mohly znamenat výzvu k novému životnímu stylu - chodit pěšky např. Jezdit busem a šetřit tak životní prostředí apod. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9699
16.1.20 06:47

Četla jsem odpovědi ostatních a pak ještě jednou tvůj dotaz. Vím, že jsi asi zoufalá z toho, kolik tě to stojí (taky mám teď dost nečekaných výdajů několikanásobně vyšších než můj měsíční prijem). Já tam ale četla o velkém štěstí, protože auto na odpis a tobě se asi nic nestalo. Možná je toho na tebe moc a jsi nepozorna. Tak to chce asi uvolnit, uklidnit se. Pokud se budeš stresovat, bude to jen horší. Na tvém místě bych dočasně autem nejezdila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 07:53

Zrovna teď si myslím, že máš štěstí, že tohle neříkáš v davu nahlas. Myslím, že máš velké štěstí, smůlu měli ti, co tě potkali. Umírání ke starým lidem patří, tomu se neříká neštěstí, pokud nezemřela tragicky, ale ani tak by se nejednalo o tvou smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama