Proč mám takovou smůlu na chlapy :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:18
Proč mám takovou smůlu na chlapy :(

Anonym z důvodů, že sem chodí jistá osoba, která nechci, aby mě poznala…
Nemám vůbec štěstí na chlapy… mám pocit, že si se mnou každej jen hraje a pak mě odkopne… poznala jsem muze, se kterým jsme měli hodně blízko, ale když mělo dojít k věci, tak mě odkopl… potom se stalo úplně to stejne. Poznali jsme se sice přes internet, ale sympatie obrovské, krásný chlap, splňoval vše, co jsem chtěla.. no a sprostě mě odkopl! Nechápu to, přitom si myslím, že nejsem vůbec k zahození. Chlapi se za mnou pořád otaci, ale najít někoho normálního, aby se líbil i mne, to je snad nadlidský výkon… tento poslední mě hodně zklamal. Opravdu se mi moc líbil, měli jsme si pořád co říct, stejný humor, stejné názory… dá se vůbec najít přes internet normální chlap? :-((((

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineSandokanos
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 17.08.18 15:29
@Anonymní píše:
Nemám vůbec štěstí na chlapy… mám pocit, že si se mnou každej jen hraje a pak mě odkopne… poznala jsem muze, se kterým jsme měli hodně blízko, ale když mělo dojít k věci, tak mě odkopl… potom se stalo úplně to stejne. Poznali jsme se sice přes internet, ale sympatie obrovské, krásný chlap, splňoval vše, co jsem chtěla.. no a sprostě mě odkopl! Nechápu to, přitom si myslím, že nejsem vůbec k zahození. Chlapi se za mnou pořád otaci, ale najít někoho normálního, aby se líbil i mne, to je snad nadlidský výkon… tento poslední mě hodně zklamal. Opravdu se mi moc líbil, měli jsme si pořád co říct, stejný humor, stejné názory… dá se vůbec najít přes internet normální chlap? :-((((

No tak asi ma ten krasny chlap vyssi naroky nez splnujes. Stejne jako ty mas vysoky naroky, on asi taky no. Nema na to snad pravo? O jaky smule sakra mluvis. My muzi prumernejsiho vzhledu tohle zname sakra dobre. Vy zeny jste daleko povrchnejsi nez muzi. :think:

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 15:33

A si si jistá, že si hezká?

lesni.skritek
Stálice 94 příspěvků 17.08.18 15:35
@Anonymní píše:
Nemám vůbec štěstí na chlapy… mám pocit, že si se mnou každej jen hraje a pak mě odkopne… poznala jsem muze, se kterým jsme měli hodně blízko, ale když mělo dojít k věci, tak mě odkopl… potom se stalo úplně to stejne. Poznali jsme se sice přes internet, ale sympatie obrovské, krásný chlap, splňoval vše, co jsem chtěla.. no a sprostě mě odkopl! Nechápu to, přitom si myslím, že nejsem vůbec k zahození. Chlapi se za mnou pořád otaci, ale najít někoho normálního, aby se líbil i mne, to je snad nadlidský výkon… tento poslední mě hodně zklamal. Opravdu se mi moc líbil, měli jsme si pořád co říct, stejný humor, stejné názory… dá se vůbec najít přes internet normální chlap? :-((((

Pokud seznamku, zkusila bych přímo nějakou agrnturu a fskt bych nehledala zoufalce z internetu, takového zoufalce pak děláš i ze sebe věř nebo ne ;) někdy stačí jen otevřít oči a třeba i nehledat… On si tě najde, když se nebudeš schovávat za monitorem, nebo durt čumět na svět skrz mobil :palec: hodně zdaru :) :) :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:35

Asi lovíš ve špatných vodách.. Taky záleží jaký typ mužů vyhledáváš.. Na internetu je to většinou jen někdo kdo ti namaže med kolem huby a přitom mu jde jen o jedno, obzvlášť na seznamkách, které jsou zdarma.. Placené vyfiltrují v hodně případech podobné blbečky.. Tak pak záleží co jím ty jako žena můžeš nabídnout a jaký máš závazky.. Zkus buďto mezi známými, kamarády.. Prostě lidi, které už někdo z okolí delší dobu zná, nebo placenou..

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 17.08.18 15:35

Proč by nedal, na internetu stejně jako mimo internet ;)
Co znamená odkopl? Jako z ničeho nic nebo už tam byly nějaké indície? :think:

Maiandra
Kecalka 383 příspěvků 17.08.18 15:37

Proboha, to má se vzhledem houby společného.
Pokud je to opakovaně, nemáš na ně smůlu, ale blbě se je vybíráš. Je i možné, že svým chováním přitahuješ takové typy. Třeba nesebevědomá holka bude přitahovat chlapy, kteří chtějí mít nad ženou navrch a kontrolovat ji apod. Spíš bych se zamyslela nad tím výběrem a nad tvým chováním a tím, kdy přesně tě „odkopne“.

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 17.08.18 15:38
@Maiandra píše:
Pokud je to opakovaně, nemáš na ně smůlu, ale blbě se je vybíráš. Je i možné, že svým chováním přitahuješ takové typy. Třeba nesebevědomá holka bude přitahovat chlapy, kteří chtějí mít nad ženou navrch a kontrolovat ji apod. Spíš bych se zamyslela nad tím výběrem a nad tvým chováním a tím, kdy přesně tě „odkopne“.

s tím souhlasím, stejné přitahuje stejné…říká se tomu zákon rezonance.. :think:

Hroznej puberťák
Závislačka 4975 příspěvků 17.08.18 15:38

Jó, chlapi, to jsou strašní haj.lové, klidně si zahodí i ženskou, co si myslí, jak není k zahození :D :mavam:

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 15:38
@Maiandra píše:

Proč nemá nic společnýho?

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 17.08.18 15:41
@Hroznej puberťák píše:
Jó, chlapi, to jsou strašní haj.lové, klidně si zahodí i ženskou, co si myslí, jak není k zahození :D :mavam:

ty bys to ale neudělal,viď… ;)

Hroznej puberťák
Závislačka 4975 příspěvků 17.08.18 15:46
@mary.27 píše:
ty bys to ale neudělal,viď… ;)

Jistěže ne. Ženské, co nejsou k zahození se přeci nezahazují :srdce: :mavam:

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 17.08.18 15:47
@Hroznej puberťák píše:
Jistěže ne. Ženské, co nejsou k zahození se přeci nezahazují :srdce: :mavam:

už jsem se lekla, chlapi co mají srdce jako rajče na pravém místě nic nezahodí, vše kompostují.. ;)

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 17.08.18 15:47

A z jakého důvodu tě odkopli?

Dr. Amphibian
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 15:49
@Emimin7 píše:
A z jakého důvodu tě odkopli?

Rekla mu, ze si nechce brat jeho prijmeni, kdyz se vemou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >