Proč mastný vlasy víc padají?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 15:11

Proč mastný vlasy víc padají?

Když si nemeju vlasy třeba 5 dní a mám je děsně mastný, tak padají o dost víc, i v hřebenu jich je víc… Jako žádný chuchvalce, to fakt ne 😂, ale mám jich tam po umytí třeba max dva a teď, jak jsou mastný tak 10…deje se vám to taky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1150
17.5.22 15:15

Taky se mi to děje. Proč to tak je, nevím, ale vždycky jsem si to vysvětlovala tím, že jak je ten vlas obalenej mastnotou, tak ztěžkne a snáze se vytrhne z toho kořínku :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
17.5.22 15:17

Ja bych nerekla, ze mastne vlasy padaji vic, ale pri myti se uvolni uz ty „na spadnuti“, tim padem jich potom v hrebenu zustava min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
17.5.22 15:25

Řekla bych, že při mytí najednou vypadne mechanickou námahou mnohem víc vlasů než při česání. Takže když myješ co dva dny, je běžná denní dávka na vypadnutí třeba 50 vlasů, protože při mytí jich vypadlo 300. A když pět dní nemyješ zvedne se dávka na třeba 100. Tím že je vlas těžší to asi nebude. Když jsem měla vlasy pod prsa vypadlo jich podle mě na množství ne objem samozřejmě stejně, jako když mám mikádo. No a když si vlasy myju co dva dny vyčešu denně pár vlasů. Ale když třeba při nemoci umyju po týdnu, vytáhnu z kartáče před mytím chuchvalec vlasů. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
17.5.22 17:13

Já to mám opačně, a to mi přijde mnohem divnější. Ráno po umytí všude vlasy, na oblečení, na polštáři, na zemi… Když dám víc dní, nikde nic - na hřebenu tak dva vlasy, po umytí tak 10. 8o Jestli je to u mě tím, že jsou suché a lámou se? A až když se namastí (já teda mastíme i olejem, jinak jsem jak angorák), tak se to lámání zmenší… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat