Proč mě pomlouvá? Bavit se nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 12:16
Proč mě pomlouvá?Bavit se nebo ne?

Ahoj, chtěla bych vás požádat o radu nebo názor. S jedním klukem jsme spolu dá se říct nedávno chodili. Před týdnem jsem tento vztah musela ukončit, kvůli tomu, že se zdá že mě využil. Spali jsme spolu jednou.Den poté mi přestal odepisovat a odepsal až za 4 hodiny. A napsal mi proč jsem to jako všem vykecala, že jsme spolu spali. Tohle ale pravda nebyla, protože já to nikomu neřekla. Bylo mi jasný, že si to vymyslel, aby měl jako důvod rozchodu. Napsala jsem mu, že si tohle opravdu nenechám libít, jak se ke mně chová. A jeho odpoveď? Že se stejně k sobě nehodíme. Tak jsme to ukončili. V ten večer zamnou přijel kamarád, který se s nim baví. Řekl mi, že to je v pohodě kluk ale že holky střídá a že několikrat už holku podvedl.Hned mi plno věcí došlo. Zjistila jsem, že mi v plno věcech lhal.Taky mi řekl, že to on se vychloubal s tim, že semnou něco měl! Večer jsem mu napsala, že vše vím a že vím o co mu o holek jde. Odepsal pouhý palec nahoru.Co mu ale musím nechat je to, že se ke mně choval hezky. Teď o víkendu jsem s kamarádem byla na kafe a ten říkal, že mě ex pomlouvá. Chápete někdo proč mě pomlouvá? Spíš já bych ho měla pomlouvat, co on mi hnusnýho provedl ne? Tak proč mě pomlouvá on? Bavit se s nim nechci, příjde mi to po tom, co mi udělal divný. Co myslíte bavit nebavit? Budu ráda za vaše názory, zkušenosti a rady.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18537 příspěvků 27.03.18 12:20

Byl na tebe milý, aby se s tebou vyspal. Což se stalo a pak byl konec. Neřeš to a běž dál, bavit se s ním nemusíš. Asi jste mladí, to se stává, že bu%d mu šlo jen o to jedno, nebo se k sobě prostě nehodíte.

Malina7
Závislačka 2580 příspěvků 27.03.18 12:23

Napiš mu, že je to primitiv a zablokuj si hned kontakty. Promitiv on prostě je.

Popokatepetla
Závislačka 2852 příspěvků 27.03.18 12:27

Můžu se zeptat, kolik vám je? Jinak moje rada - hoď to za hlavu, nestojí ti za to, aby sis kvůli němu dělala vrásky.

Černá vdova
Kelišová 7184 příspěvků 27.03.18 12:28

Když se s ním nechceš bavit, tak se s ním nebav. Zrušila bych kontakty na něj a nechala bych ho, ať si kecá, co chce. Stejně to neovlivníš.

Knedlinka
Povídálka 39 příspěvků 27.03.18 12:32

Kdybych resila, kdo me kde pomlouva, nedelala bych nic jineho :lol: Hod to za hlavu, nebav se s nim a ono ho to brzo prestane bavit ;)

Anonymní  27.03.18 12:37

@Popokatepetla Mě 17,jemu 18.

elen-ka
Extra třída :D 11669 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 12:43

Zakladatelko, neřeš ho. Myslím si, že tě pomlouvá, páč potřebuje být zajímavý, možná i proto, aby si „ospravedlnil“ to, že se s další holkou rozešel apod.

Jinak pomluvám se bohužel neubráníš, mnohdy ani nevymluvíš. Protože když se bráníš tak „na každém šprochu pravdy trochu“ a když mlčíš tak „kdo mlčí souhlasí“. Z tohoto důvodu radím neřešit, jakékoliv řešení je zbytečný výdej tvé energie. Kdo chce, bude mu věřit, kdo tě zná, neuvěří ;)

sturnus_vulgaris
Závislačka 4427 příspěvků 27.03.18 12:45

Proč Tě pomlouvá? Protože si nějak musí ospravedlnit svoje hňupské chování. Je v tom asi kus prevence, protože on asi podvědomě tuší, že to nebude trvat dlouho a ponese se s ním nepěkná pověst. Přeci jen, Česká republika a kór malá města jsou opravdu malé dvorky a je jen otázka času, kdy se lidi potkají na kožním. Takže on si tím pomlouváním podle mého názoru připravuje půdu pro případné výtky, že střídá holky… když bude říkat, že ta a ta byla úplně hnusná/blbá/ne­možná/taková/ma­ková, tak nějakou dobu snad bude fungovat, že si lidi řeknou „No jo, on je Pepa takový chudák, pořád ne a ne narazit na tu pravou, potkává samé krávy.“. Ale časem lidi zjistí, že problém je na straně Pepy, který je jedním slovem de*il a děvkař. Tož asi tak. Nebrala bych si to vůbec osobně, Pepa vypouští septik, aby přebil vlastní smrad.

Premek_Orac
Závislačka 4068 příspěvků 27.03.18 13:28

Zakladatelko,
je to pro tebe poučení.
A na pomluvy nedej. Kdo o tebe bude stát, udělá si názor sám.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 27.03.18 15:17
@Malina7 píše:
Napiš mu, že je to primitiv a zablokuj si hned kontakty. Promitiv on prostě je.

souhlas až na tu první část - nic bych mu nepsala.. prostě utnout a nazdar.. vypustit ze života

Verun83
Echt Kelišová 8234 příspěvků 33 inzerátů 27.03.18 16:08

At si trhne. Ubozacek. Bud nad veci a nepitvej se v tom. Ono se mu to casem vrati jako bumerang.

Didciiikk
Kecalka 203 příspěvků 27.03.18 16:28

Na tvém místě bych se s ním nebavila ani kdyby tě kontaktoval. Prostě to všechno ignoruj. Je trapnej

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 27.03.18 16:41

Asi jsi byla v posteli tak zoufalá, že už tě nechce. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama