Proč mě shazuje a lže?

Anonymní
11.6.15 21:46

proč mě shazuje a lže?

Ahoj je mi 28let manželovi 41let.mame 4,děti on ma zalibu v hospodach a všemu co ktomu patří. bohužel jsem ted po porodu zjistila ze si přes internet piše s ženami zve je na rande atd..mě pomlouva ze se mnou je jen diky detem ze me nemiluje.kdyz mu to reknu vynada mi co mi je potom. dostala jsem z toho poporodni depresy a on? kdyz mivola od nej z prace nebo z hospody nadava mi do blaznu a at jdu do blazince.ja radej koupim detem než sobe a on stale jak jsem hnusna vychrtla a pritom v tehotenstvi se mi naopak smal ze jsemm tlust :-( deti miluje to je pravda. poradte jak se mam chovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
11.6.15 21:48

Zbalit mu batůžek a zamávat??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6068
11.6.15 21:50

Nebylo by vám tedy tobě lépe bez něj???pokud už všechno selhalo, to si snad nenecháš líbit, proč to dělá to netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 21:53
@irca11 píše:
Nebylo by vám tedy tobě lépe bez něj???pokud už všechno selhalo, to si snad nenecháš líbit, proč to dělá to netuším.

bylo ale me z toho jeho chovani chytla agarpfobie a trúim panuckymi ataky :-( takze jsem rada kdyz na me promluvi, kamaradky nemam jsme prestehovani. nevite jak prosím ořibrat rychlle? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
2291
11.6.15 21:55

No evidentně si tě neváží, co z takovým chlapem :nevim:? chceš být celý život nešťasná? A to se k tobě začal chovat takhle až teď po 4 dětech???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 21:55

8o odpověď: protože je de.bil

Nechápu proč s ním jsi když ti toto dělá. jsi na něm finančně závislá, že? On to ví a vozí se po tobě. Myslíš, že lže když říká, že tě nemiluje? Já myslím, že tě nemiluje. Není s tebou kvůli dětem je s tebou aby měl koho ponižovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 21:58
@Anonymní píše:
bylo ale me z toho jeho chovani chytla agarpfobie a trúim panuckymi ataky :-( takze jsem rada kdyz na me promluvi, kamaradky nemam jsme prestehovani. nevite jak prosím ořibrat rychlle? dekuji

neblázni s nějakým přibíráním. jestli si sama uvědomuješ, že jsi moc hubená začni jíst pořádně a něco přibereš, ale počítej s tím, že on ti pak řekne, že jsi tlustá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 22:03

Ja vim mam 45kg nervama mi nejde jiist.no po tomhle poslednim mimcu se to takhle zmenilo :-I

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 22:05

Nejsi anonym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2291
11.6.15 22:07

@marketasulcova28 vykašli se na váhu, máš po porodu, 4 děti na krku a on se k tobě chová takhle? spíš řeš jeho chování a zkus mu třeba trochu pohrozit skrz děti..dát mu prostě najevo, že si tohle nemůže dovolovat, tě takhle ponižovat. Tím, že přibereš si jeho lásku rozhodně nezískáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 22:11

Asi mate pravdu holky amoc vam dekuji za nazory, jdu krmit mimčo. krasný večer přeji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20872
11.6.15 23:05

Jak se chovat? Se čtyřmi dětmi buď milá, přítulná, na nic se neptej a nelez mu do pošty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
11.6.15 23:25
@hanka.br. píše:
Jak se chovat? Se čtyřmi dětmi buď milá, přítulná, na nic se neptej a nelez mu do pošty.

To je tedy rada, jako ze středověku…

• Nahlásit
  • Citovat
20872
11.6.15 23:28
@Bondatrova píše:
To je tedy rada, jako ze středověku…

Máš lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 23:34

A co bys chtěla? Jaké máš vzdělání, zaměstnání? Můžeš si dovolit žít sama bez muže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama