Proč mě štve, že má bývalý krátce po rozchodu novou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JuJaJu
Nováček 10 příspěvků 12.02.18 16:50
Proč mě štve, že bývalý má krátce po rozchodu novou?

Ahojte pisatelé a pisatelky,

mám takové trápení a ráda bych se poradila. Kolem 24.1. jsem se rozešla s přítelem s kterým jsem žila 3 roky. Rozešli jsme se relativně v klidu, jako inteligentní lidi bez nějakých hádek atd a bylo to vzájemné, prostě to neklapalo.

Dnes jsem se dozvěděla, že má již novou přítelkyni, která má na FB, že jsou ve vztahu od 23.1. Takže ještě den předtím než jsme se rozešli. Dokonce mi jeden večer říkal, že jde posedět s kamarádek na véču a na jejím profilu jsem zjistila, že byl s ní.

Upřímně mi po rozchodu nijak nechyběl, cítila jsem se v pohodě a určitě se nijak nedojebávala, ale dnes co jsem viděla na FB fotku jak se pusinkují a zjistila, že s ní v podstatě pekl ještě když byl se mnou, tak mě to brutálně vytočilo ;) Cítím spíš zlost a ublíženost.
Nějaké rady jak to pustit z hlavy, nebo co dělat? Připadá mi to nefér..Rady zkušenějších ocením, případně co si o tom myslíte? Je to normální, že se mě to tak dotklo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18898 příspěvků 12.02.18 16:54

Je to úplně normální. Přejde to.
Když vám to neklapalo, tak co? Každý vztah je jiný, tak jako jsou jiní lidé v něm. Hlavně se nesrovnavej a kašli na FB.

Příspěvek upraven 12.02.18 v 16:54

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 12.02.18 16:54

Myslím, že je zcela normální, že tě to vytočilo, v podstatě nevěra, ta nas.re i post mortem vztahu.
Nicméně, buď ráda, že už je to pryč, uzavřené, na každou svini se vaří voda, i když zpočátku to tak nemusí vypadat ;)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 16:58

Opak lásky není nenávist ale lhostejnost… musíš počkat až se dostaneš do další fáze

Tichošlápek
Echt Kelišová 9108 příspěvků 12.02.18 16:59

Každého zabolí, když zjisti jak snadno je nahraditelny. To přejde.

JuJaJu
Nováček 10 příspěvků 12.02.18 16:59

@Doe_Jane Krásně řečeno - to je přesně to co jsem potřebovala slyšet :)

Petruna21
Echt Kelišová 9780 příspěvků 12.02.18 16:59

Neřešila bych to už to stejně nevyřešíš buď ráda že z takovým to člověkem už nejsi bůhví jak dlouho spolu jsou ;)

JuJaJu
Nováček 10 příspěvků 12.02.18 17:00

To myslím vážně :)

Russet
Echt Kelišová 9244 příspěvků 12.02.18 17:12

Buď ráda, že oblbuje jinou. Až tě přejde vztek, budeš volná. Pro někoho lepšího.

mary.27
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 12.02.18 17:17

Také tě chápu, ale na druhou stranu nevíš, jestli nedělá na tebe jen ramena, jestli to není jen poza pro tebe. Pokud ví, že mu koukáš na profil.
Může to být skutečně úplně jinak, chlapi nedávají najevo, jak je něco zlomilo, raději dělají machry. Tak hlavu vzhůru, možná tě jen trápí…

lalalyla
Kecalka 492 příspěvků 12.02.18 17:17

Aspon se muzes utvrdit v tom ze ten rozchod byl dobry napad a te nove nemas co zavidet :potlesk:

rena621
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 12.02.18 17:23
@JuJaJu píše:
Ahojte pisatelé a pisatelky,

mám takové trápení a ráda bych se poradila. Kolem 24.1. jsem se rozešla s přítelem s kterým jsem žila 3 roky. Rozešli jsme se relativně v klidu, jako inteligentní lidi bez nějakých hádek atd a bylo to vzájemné, prostě to neklapalo.

Dnes jsem se dozvěděla, že má již novou přítelkyni, která má na FB, že jsou ve vztahu od 23.1. Takže ještě den předtím než jsme se rozešli. Dokonce mi jeden večer říkal, že jde posedět s kamarádek na véču a na jejím profilu jsem zjistila, že byl s ní.

Upřímně mi po rozchodu nijak nechyběl, cítila jsem se v pohodě a určitě se nijak nedojebávala, ale dnes co jsem viděla na FB fotku jak se pusinkují a zjistila, že s ní v podstatě pekl ještě když byl se mnou, tak mě to brutálně vytočilo ;) Cítím spíš zlost a ublíženost.
Nějaké rady jak to pustit z hlavy, nebo co dělat? Připadá mi to nefér..Rady zkušenějších ocením, případně co si o tom myslíte? Je to normální, že se mě to tak dotklo?

I kdyby to bylo pulrok po rozchode stejne by te to stvalo. Pride mi bezohledne jak se k tobe zachoval. Vzdy 3 je dlha doba. Bude Ti lip bez neho a casem prekonas i zlost ale bude chvilu trvat.

janablizkova
Kecalka 323 příspěvků 12.02.18 17:31

Jako mladá holka jsem prožila něco podobného moc mě to mrzelo a štvalo, ale časem to přejde. Najdeš si určitě jiného partnera. Držím palce pro další a určitě lepší vztah. :mavam:

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 12.02.18 17:35

Proč? Protože je to čerstvé a ty jsise s tím evidentně ještě nevyrovnala

JuJaJu
Nováček 10 příspěvků 12.02.18 17:38

@pannda No to asi jo, i kdyz jsem si myslela jak nejsem nad veci

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama