Proč mě ženy berou jako nejlepšího kamaráda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 19:06
Proč mě ženy berou jako nejlepšího kamaráda?

Dobrý den mám 31 let. Rád bych se zeptal co mám dělat jinak aby mě žena do které jsem zamilovaný brala jinak než kamaráda. Hodně si spolu rozumíme a máme stejné názory na život atd… Známe se cca 2 roky zatím jsem nenašel odvahu ji pozvat na rande, protože se ženou ke které něco cítím. Neumím ji vyznat své city.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 10.09.18 19:11
@Anonymní píše:
Dobrý den mám 31 let. Rád bych se zeptal co mám dělat jinak aby mě žena do které jsem zamilovaný brala jinak než kamaráda. Hodně si spolu rozumíme a máme stejné názory na život atd… Známe se cca 2 roky zatím jsem nenašel odvahu ji pozvat na rande, protože se ženou ke které něco cítím. Neumím ji vyznat své city.

Pozvi ji na rande. Co horšího se může stát, než že tě odmítne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 19:14

@Russet to jo ale nechci ji ztratit ani jako kamarádku

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 10.09.18 19:16
@Anonymní píše:

Je to jen rande. Když odmítne, tak se to za chvíli přežene, mluvím z vlastní zkušenosti. :lol: ale drží palce. :palec:

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 10.09.18 19:19
@Anonymní píše:
:think: Všimnul sis, že po světě chodí miliony žen? :roll:

terien
Echt Kelišová 8079 příspěvků 10.09.18 19:21

S tím neuděláš nic. Buď tě bude chtít jako partnera nebo ne, neexistuje žádný návod jak jí přecvaknout city a pocity.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 19:26

@Russet vsiml ale bohuzel kazda ktera se mi do ted libila moc jich nebylo me braly jen jako nej kamarada.

smutny klaun2
Kecalka 410 příspěvků 10.09.18 19:31
@Anonymní píše:
@Russet vsiml ale bohuzel kazda ktera se mi do ted libila moc jich nebylo me braly jen jako nej kamarada.

Tak se neptej na emiminu a chovej se jako chlap.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 10.09.18 19:33
@Anonymní píše:

Tak když budeš dřepět u té, co ti neskočí okolo krku, tak kolem vážně budeš mít jen kámošky. Skutečného vztahu se ženou se nejspíš bojíš. Jinak by sis vybral holku, co tě chce :nevim: Ne jako kamaráda.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 19:33

Hele uprimne,cekat dva roky s pozvanim na rande,tak bych te taky brala jako kamarada ;) V lasce obcas musis hrat vabank,kdyz se ti nekdo libiji,dej mu (respektive ji) to najevo hned.Necekej,az se rozvinou pratelske vazby,pak uz byva casto na vse pozde a odmitnuti boli o to vic :nevim:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 10.09.18 19:38
@Russet píše:
Pozvi ji na rande. Co horšího se může stát, než že tě odmítne.

Znají se dva roky 8o Na rande už je tak 15 měsíců pozdě.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 10.09.18 19:39
@TrueIsFalse píše:
Znají se dva roky 8o Na rande už je tak 15 měsíců pozdě.

Kdo ví, jak se znají. Jestli ho jen nepozdraví na chodbě a nepochválí košili. A už ji má jako kamarádku.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 19:45

mam kamarada (cca 15let se zname),ktery ma podobny problem.
Kazda ho bere jako kamose.Podle me proto,ze vsechny zadosti o rande pronasi tak nejak zpulky v zerovnem tonu (asi aby ho odmitnuti tolik neboleo a mohl zkusit priste znovu).. :? K tomu to hraje do vsech moznych stran,coz se zeny obvykle domaknou velmi rychle.Osobne potrebuji od muze slyset nejake pozvani,ktere mi da jasne najevo,ze me zere a chce.takove jako „zitra hrajou horkyze na strelaku,nepujdem hodit bokem?“ me proste trochu odradi ;) Ovsem kdyby se s tim vytasil po dvou letech,tak to take vazne brat nebudu.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 10.09.18 19:56

Proto ze jsi ji za cely 2 roky ani nepozval na rande. Proto te bere jako kamarada.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 20:04

@ludmilaadamkova protože když jsem ji poznal byla zadaná

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >