Proč mi je nepříjemné dráždění prsou?

Anonymní
31.7.11 14:39

Proč mi je nepříjemné dráždění prsou?

Ahoj holky,vůbec mě nevzrušuje,když mi chlap dráždí prsa.Je mi to spíš nepříjemné :nevim:
Jste na tom některá stejně a nebo jsem jenom já divná?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.7.11 18:07

Ahoj :-)

Nejsi sama, mám to stejné :roll:

Jednou jsem už zakládala diskuzi, ale nikdo neodpověděl… Tak jse si řekla, že jsem buď jediná na světě a nebo mně ostatní uživatelé pokládali za úchyla :mrgreen: :lol:

Chtěla jsem vědět, zda se to dá nějak zlepšit, ale právěže mi nikdo neodpověděl.. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
83
31.7.11 18:17

Ahoj holky nejste v tom samy! když mi manžel hladí celá prsa tak je to ok. ale když se zaměří pouze na bradavky tak se mi to nelíbí,ale pozor v těhotenství to bylo úplně jinak to mě bradavky vzrušovali a dost!!! Nevím proč to tak je ale vím že manžel má moje prsa rád a mrzí ho když ho od nich odháním. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.11 18:19

Omlouvám se za anonym,ale i u mě je to tak :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.11 18:34

Ahoj zakladatelko urcite nejsi sama me to taky vadi hlavne kdyz si hraje s myma bradavkama.Me to spise lehta az je to opravdu neprijemne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.11 18:35
mamasan píše:
Ahoj holky nejste v tom samy! když mi manžel hladí celá prsa tak je to ok. ale když se zaměří pouze na bradavky tak se mi to nelíbí,ale pozor v těhotenství to bylo úplně jinak to mě bradavky vzrušovali a dost!!! Nevím proč to tak je ale vím že manžel má moje prsa rád a mrzí ho když ho od nich odháním. Co s tím?

Přesně! Ale tedy já těhu ještě nebyla, tak nevím jestli to pak bude jiné :mrgreen: Ráda bych mu alespon na chvíli umožnila, aby se mohl s prsy mazlit… :nevim:

Vážně tu není nikdo kdo by to dokázal vysvětlit? :-(

Joo - jednou jedinkrát se mi zdálo, že se mi to líbí, ale pak hned zas nepříjemné… až bolavé… :roll: Já mám právě strach zda to později nebuude mít vliv na kojení.. :-?

Anonymní č. 2 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.11 18:36

Divna nejsi, me to vadilo po porodu jak jsem kojila. Ted uz je mi to zase prijemne. Neni to treba kojenim?

• Nahlásit
  • Citovat
755
31.7.11 18:53

Čauky holky! :lol: tak já tedy přesně obráceně… Mě se před těhotenstvím líbilo (ale musím říct, že ne vždy tomu tak bylo… je mi 25, tak řekněme třeba až od 23. let!), no a v těhotenství FUJ „Hnus“ to pro mě byl! :roll: Vůbec netuším, proč se to tak děje a mění… a čím to může být…???? :?:

Ale nemyslím si, že by to mělo mít vliv na kojení… To snad nééé holky! :jazyk: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
31.7.11 19:01

Anonimní2 na kojení to vliv nemá odkojla jsem 2 děti a v pohodě kupodivu mi to vůbec nevadilo tak neboj! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.11 19:49

Ahoj,no ja to uplne nesnasim,manzel to vi a obcas proste nevydrzi nesahat,ale to bych mu ty ruce nejradsi urazila.
Ale pri kombinace s oralnim sexem to zase vyzaduji,takze nevim kde je chyba :think: .
Jinak to mam proste od mlada,kojeni na to nemelo absolutne zadny vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.11 00:01

Podle me za to muzou hormony. Sama mam vypozorovano, ze se mi hratky s bradavkama libi jen kolem ovulace a mimo ni je to pro me neprijemny- vzdycky se smeju, ze zas prijdou ty sileny elektrosoky, kdyz se ke me manzel priblizuje, vyskocila bych z kuze.

• Nahlásit
  • Citovat
byron
1.8.11 00:06
Terez85 píše: Čauky holky! :lol: tak já tedy přesně obráceně… Mě se před těhotenstvím líbilo (ale musím říct, že ne vždy tomu tak bylo… je mi 25, tak řekněme třeba až od 23. let!), no a v těhotenství FUJ „Hnus“ to pro mě byl! :roll: Vůbec netuším, proč se to tak děje a mění… a čím to může být…???? :?:Ale nemyslím si, že by to mělo mít vliv na kojení… To snad nééé holky! :jazyk: :kytka:

S tím těhotentsvím- dráždění bradavek, masírování- urychluje porod…možná taková obrana tvýho těla, že ještě není ten správnej čas

• Nahlásit
  • Citovat
byron
1.8.11 00:09

Jinak podle mě spousta chlapů to s prsy neumí, oni si myslí, že když hned hupsnou na bradavky a začnou jima kroutit, tak že se ženská asi bude tetelit blahem…ono to chce postupně, no, spousta chlapů je mimo, no

• Nahlásit
  • Citovat
etatinek
1.8.11 00:21
Anonymní píše:
Podle me za to muzou hormony. Sama mam vypozorovano, ze se mi hratky s bradavkama libi jen kolem ovulace a mimo ni je to pro me neprijemny- vzdycky se smeju, ze zas prijdou ty sileny elektrosoky, kdyz se ke me manzel priblizuje, vyskocila bych z kuze.
:palec: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.11 00:55
mamasan píše:
Anonimní2 na kojení to vliv nemá odkojla jsem 2 děti a v pohodě kupodivu mi to vůbec nevadilo tak neboj! :-)

Tak to jsem ráda :-) Z tohodle jsem měla vážně strach :nevim:

Jinak si nemyslím, že to je ve chlapovi - můj není ten HRRR typ co se hned sápe po bradavkách, mazlí se a pak teprve zkouší, jenže mně to prostě bolí a někdy i pálí… :nevim:

Nevím, s těmi hormoony… to asi vyzkoušet nemůžu, beru HA a to prý ovulace neprobíhá :mrgreen:
Anonym 2.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama